מחפש אוזניות בתקציב של בין 1000 ל3500 ש"ח - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות בתקציב של בין 1000 ל3500 ש"ח

fp581

Recommended Posts

דבר ראשון יש מגברים כאלו.

דבר שני אני עדיין בדעתי שקודם תלמד קצת ותדע לאן לכוון כי לבזבז 1000$ על משהו ולא להנות מימנו זה ממש מתסכל

דבר שלישי לא כולם אוהבים את הסאונד של UE אני לדוגמה כן אוהב (כרגע יש לי TRIPLE FI).

ואל תשקח שאם קניתה קוסתום באלף דולר אתה בטוח לא הולך להגיד שהן גרועות (אולי שהן לא ממש מושלמות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים עם רפי. צריך לגדול עם האוזניות ולא להגיע ישר לטוב ביותר כי ככה פשוט לא תדע להעריך אותו. במיוחד שכרגע גם של 100$ יהיו מצוינות בשבילך.

אני חושב שמשהו בסגנון ה-MS1 יהיה התחלה טובה. 100$ עם משלוח, וסאונד מאוד טוב ומאוד יפה, במיוחד ביחס למחיר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי כבר למצב של ב100$ ואהבתי הכי הרבה את הICANS שלי (האוזניות הרציניות הראשונות שלי) ורציתי לעבור למשהו יותר טוב לכן עליתי ל1000 ש"ח עד 3500 ש"ח (ד"א ue1- pro ממש אבל ממש אין להן אורך חיים קצר, הדבר היחיד שהן שאורך החיים קצר זה התוספת להתאמה אישית שצריך לשפץ אותה כל 4 שנים (שזה המון זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאורך חיים קצר הכוונה היתה שהן שבירות.

אם אהבתה את ICANS היתי באמת מנסה את אחד הדגמים היותר בחירים של גראדו או אלסנדדרו.

אם אתה רוצה לנסות IEM תנסה את SHURE או ETY תראה אולי גם את FI אבל ניראה לי שהן טיפה לא בכיוון של גראדו.

כשאני אומר תנסה אני מתכוון תלך איתן יום ולילה במשך חודש לפחות. ואז תדע אם אתה אוהב אותן או לא. אם כן תתקדם הלאה.

דבר אית בפרטי אם אתה רוצה לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה THX

ומה לגבי הצעות למגבר נחמד וזול?(אני ישמח מאוד לקבל גם מיידע על זה כי אני לא מבין בזה בכלל)

אה ולפי מה שהבנתי ב head-fi הן נחשבות דיי חזקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...