מחפש אוזניות בתקציב של בין 1000 ל3500 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות בתקציב של בין 1000 ל3500 ש"ח

fp581

Recommended Posts

אני מניח שאתה מתכוון רוק מתקדם שבאנגלית זה פרוגרסיב ולא אדוונסד :)

והאמצעים כשרים, לא קשרים. קשרים יש רק בשיער ובמשרד הרישוי בשביל לקצר את התור.

דבר אחרון שלא אמרת, זה ישמש הרבה בחוץ או בבית? יש צורך באטימה?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

fp581 לא סתם שאלתי אותך אם יש לך הכרות או ידע בתחום..(בגללך Alechko תקף אותי :) )

היופי והבעיה בתחום הזה שהוא סוביקטיבי לחלוטין, מבלי להכיר דגמים או יכולות של אוזניה אתה לא תוכל לדעת אף פעם מה טוב או לא טוב לך, לכן כמו שחכמים ממני אמרו(אנטולי ;) ) תקרא בפורומים השונים כמו Head-Fi פורום של Hometheater וכמובן תעשה חיפוש בפורום הזה, ואם הידע שתצבור תלך לחנות שיש לה להדגמה ותחליט אתה מה טוב לך או לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ יש לי ידע אבל לא באוזניות מעל המחיר של 700 ש"ח חחח בגלל זה אני צריך עזרה

והבעיה היא שאני ממש לא מכיר חנויות שמאפשרות לך לישמוע אם האוזניות (לפחות לא בארץ חחח)

ואם אתה מכיר חנות בסביבות ראשון אני ישמח ללכת לשם ולישמוע סוגים שונים של :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח קצת רחוק לי חחחחח

אזזז זה לא אפשרי כפי שאני רואה חחח טופ לפחות אני יכל ליקנות מחו"ל (שזה הרבה פחות מהיר מלהגיע לירושלים ושם ליבחור (שבטח אין שמה מי יודע מה מיבחר חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elias, אל תיקח את זה אישית, כפרה. ;)

אנטולי, ;D.

fp581, שאני אבין, אתה רוצה מערכת ניידת או ביתית?

כי אני כבר במחשבה שלי באתי לדחוף לך איזה 1212M עם איזה DarkVoice ועם K701 או K340 (אם תמצא, כמובן) או A900 או DT880 (ומקסימום להתפשר פה ושם על דברים כדי להכניס הכל לתקציב).

עכשיו כשאני לוקח בשיקולים את המקור, כדאי לשמוע מה לאנטולי להגיד על הDAC שלו(כשיגיע) ואיך זה משתווה לכרטיסי ה1212M (אלה שהיו לו 30 במספר, בערך) - אם זה לא סוד.

עד כמה שידוע לי, אין בארץ ממש חנויות שבהם אתה יכול לשמוע הרבה שונות, אז תבדוק קודם מספר דגמים ואחרי זה אתה יכול לחפש לפי זה יבואנים.

ועוד משהו: פרוגרסיב שולת!!!!11111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ברוך הבא אל עולם האוזניות SORRY ABOUT YOUR WALLET

אכשיו ניגש לעיניין

זו דעתי ודעתי בלבד אבל במקומך היתי הולך למקום טיפה אחר. אני מסביר: תקנה טובות נידות ויש הרבה בשוק החל מה AKG 81 דרך KOSS SPORTA PRO ועד SHURE למינהם (לא צריך לפסול לפני שניסיתה IEM ) לקנות להם מגבר טוב שעובד גם על סוללות וגם מהשקע כדי שתוכל להקשיב לו בבית וכדי שיהיה . תלמד את האוזניות לתקופה מסויימת זה יכוון אותך ומישם אנשים יוכלו לכוון אותך הלאה למשהו שתוהב יותר. כרגע לדעתי זו סתם היתבחינות של לי יש גדול יותר (אני לא רוצה להעליב אף אחד אבל כך זה ניראה מהצד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח THX ותאמין לי שלא הייתי מוציא 3500 ש"ח על רק בשביל להשביץ כי האמתי כולם אומרים לי שזה ממש דפוק חחחח אני רוצה את זה כדי לשפר את איכות הסאונד כי אני אוהב איכותי בלי הפרעות למינייהן חחח, חשבתי ללכת על ue10 pro למרות המחיר היקר (מאוד) שלהן אבל אומרים שהן כל כך טובות לנגנים שזה ממש קרוב לליהיות מושלם (שוב לנגנים בילבד חחח) וגם מעצבים אותם בצורה מיוחדת שתתאים לך בצורה אישית וכך זה גם גורם לאטימה מוחלטת של צלילים מהסביבה, וכן אני יודע שאמרתי בלי IN EAR אבל ניראה לי שאלה יהיו ממש נוחות באוזן (טוב זה דיי ברור למה חחח) אזז מה אתם אומרים שווה את

ה-952.66$? (כולל מישלוח חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: תפסיק עם ה-"חחחח" הזה. עושה חור בראש כבר.

ב: לא נראה לי שמישהו פה שמע את ה-ue10 פשוט בגלל שהן מותאמות ספציפית למי שמזמין אותן.

ג: בגלל ההתאמה האישית בלבד זה אומר גם שלמכור אותן בתור משומשות זה בעצם בלתי אפשרי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה בלי עוד "חחח"

ולפי מה שאני ראיתי בhead-fi כל מי שקנה אותן ממש נהנה מכל רגע של שמיעה מהאוזניות האלה, אך אף אחד מהם לא בטוח אם הן שוות את המחיר.

וכן זאת בעיה גדולה שאי אפשר למכור אותן, אפילו דיי מעצבן (אך הסיבה הגיונית)

ואם אני לא טועה הן לא צריכות מגבר חיצוני כדי להישמע ממש אבל ממש טוב נכון? אבל מגבר ישפר את הביצועים (אין לי מוסג בכמה)

אה עוד שאל לאיפה אני צריך ללכת כדי להתאים אותן לאוזן שלי? כי לא כל כך הבנתי באתר שלהם =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שזה כזה קל חחח (הייתי חייב)

טות תודה על כל העזרה עכשיו נישאר רק עוד משהו קטן מגבר :)

על איזה אתם ממליצים (רק לא יקר מדיי כי לא ישאר לי כל כך הרבה כסף אחרי האוזניות האלה)

אז ככה יש לי 4500 ש"ח שאני רוצה להוציא על ומגבר 4200 הלכו לאוזניות +מישלוח+התאמה אישית ישאר לי משהו בסביבות ה300 ש"ח, יש מגברים נורמאלים במחיר הזה? או שיותר שווה כבר בלי מגבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמדאיג אותי באוזניות האלה, זאת האחריות של שנה אחת. עד כמה שידוע לי (ותקנו אותי טועה) זה שיש להן אורך חיים קצר יותר מאוזניות רגילות, רגישות גבוהה יותר לנזקים, וחוסר יכולת מוחלט לתיקון עצמי.

בכל מקרה, אם בכל זאת החלטת שזה שווה לך, כדי לך גם לשקול את האוזניות של Sensaphonics ושל Westone (וכן, גם עליהן האחריות היא רק שנה אחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...