מחפש אוזניות בתקציב של בין 1000 ל3500 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות בתקציב של בין 1000 ל3500 ש"ח

fp581

Recommended Posts

תיראו אני יודע שיש הבדל משמעותי בין 1000 ל3500 ש"ח אבל אני לא בטוח שאני רוצה לבזבז כל כך הרבה כסף (3500) על אזז בגלל זה אני מבקש סוגים שונים במחירים שונים אה ושיהיה אפשר לישמוע בהם חזק בלי מגבר :)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך הבנה מסויימת בתחום?

אתה מכיר דגמים או סוגים, אתה יכול הלבדיל בין אוזניות?

כי אם לא , אין שום סיבה שבעולם שתתחיל אם שאולי אפילו מתקרבות ל1000 ש"ח.

כמו שאומרים תתחיל בקטן, ומשם תתחיל גם ללמוד!

תקפוץ לחנות שמחזיקה כמה דגמים להדגמה, תביא איתך דיסק או שנים שאתה אוהב ומכיר טוב, ולאט לאט תתחיל ללמוד מה מתאים לך ומה אתה אוהב ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז תפרט קצת לגבי סגנונות מוזיקה שאתה שומע, איזה סוג של אוזניה אתה מעדיף פתוחה, סגורה, IEM?

איזה עד אכשיו שמעת ולאיזה מהם התחברת יותר או פחות?

כמובן כך כל מה שמציאים לך כאן בערבון מוגבל, כי לכל אחד יש העדפות שונות והם לא בהכרח יתאמו לשלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל אנשים, אני יכול לשלוח תגובה מבלי שאני אקבל כל הזמן "שים לב - בזמן שהגבת הנושא התעדכן"?

elias, אני לא רוצה להשמע תוקפני או משהו כזה, אבל: לא.

אם הבנאדם מבין מה הוא רוצה מהחיים שלו, ואין לו איזה בעיות שמיעה, אין שום סיבה שהוא "יתחיל בקטן". מה גם שלהפנות אותו ל"חנות" זה מעט מעורפל כשחנויות האודיו הרציניות מועטות מאוד, וכשאין לו שום ידע קודם בסיסי על דגמים.

בכל מקרה, אם אתה באמת רציני, קודם כל תגיד לאיזה מטרה האוזניות: איזה מוזיקה אתה שומע? איזה כרטיס קול\מקור אודיו יש לך? האם יש חשיבות לאלמנט של בידוד מהסביבה(או האם אתה חייב אוזניות סגורות)? ענה על השאלות האלה, ונשקול את האפשרויות בהתאם (ואני מניח שעוד אנשים יגיבו).

בהנחה שאין לך ציוד אודיופילי במיוחד, בתקציב יחסית גבוה כמו 3500 אתה יכול לקנות מערכת שלמה; לקנות אוזניות ב3500 שקל עם ציוד ב200 רמות מתחת לא יהיה בזבוז מאוזן של הכסף.

בנוסף למה שייעצו לך האנשים פה בפורום, כדי לך לעיין ב: Head-Fi.org

אז ברוך הבא לתחום, וכמו שבהד פיי אומרים: "Sorry for your wallet".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש!!!! גרמתם לאלכס להגיב בפורום הזה אחרי שנים של שתיקה!!

בנוגע לתקציב, 3500 זה תקציב יפה מאוד. אבל לבזבז אות ועל לבד יהיה שטות. תשקיע בכרטיס קול טוב, מגבר נחמד, ורק אז על . זה יהיה פיתרון טוב יותר לקבלת תמורה טובה ביותר בתקציב.

כמו כן, כמו שאלכס אמר, תספר לנו יותר על הצרכים, הסאונד שאתה רוצה וכו'.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הולך להתחבר לנגן נייד אני מניח שיש צורך בניידות? תיתן הרבה פרטים, אנחנו לא צריכים לשדל אותך לספר, אתה זה שרוצה עצה, אז תיתן את כל הפרטים.

לדעתי עם האיכות של הנגנים הניידים של היום, ברמות של 3000 שקלים ואפילו חצי מזה הן בזבוז כסף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לבקש עזרה שם, סך הכל תקרא קצת מידע ואז תבוא עם שאלות ספציפיות. כי כרגע אין לך שמץ של מושג מה אתה רוצה חוץ מאשר "אוזניות".

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...