מה יותר כדאי לקנות? BF או SOURCE? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר כדאי לקנות? BF או SOURCE?

Ac-Boy

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תן למשחק קצת הזדמנות.

אני רק עכשיו קניתי אותו וגם לא ממש התלהבתי בהתחלה אבל רק עכשיו אני מתחיל באמת להנות ולהבין מה הולך שם.

P: יצאתי קצת טיפש אבל אתה צודק, עכשיו "אילצתי" את עצמי לשחק עקב שעמום וראיתי מה היית הבעיה אצלי.. מתתי בקלות אפילו נגד הבוטים.

אבל כעת זה השתנה ומצאתי את ההנאה.

יש לי עוד שתי שאלות.

בגירסא האמיתית ולא הדמו אז יהיה אפשר לשחק בOPTION בשביל הגרפיקה? כי בדמו אני רואה איכות דיי ירודה ותיארתי לעצמי בגלל שזה דמו אז זה כך.

ואפשר להטיס בדמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P: יצאתי קצת טיפש אבל אתה צודק, עכשיו "אילצתי" את עצמי לשחק עקב שעמום וראיתי מה היית הבעיה אצלי.. מתתי בקלות אפילו נגד הבוטים.

אבל כעת זה השתנה ומצאתי את ההנאה.

יש לי עוד שתי שאלות.

בגירסא האמיתית ולא הדמו אז יהיה אפשר לשחק בOPTION בשביל הגרפיקה? כי בדמו אני רואה איכות דיי ירודה ותיארתי לעצמי בגלל שזה דמו אז זה כך.

ואפשר להטיס בדמו?

בכל עניין של זמן אתה מאוד תואהב את הדמו,

אפשר לשחק עם ההגדרות של הגרפיקה בשמו, פשוט כנראה ניסית לשנות את ההגדרות באמצע משחק, אפשר לשנות את ההגדרות של במשחק רק אם אתה מחוץ למשחק (הכוונה שאתה לא מחובר לסרבר כלשהו)

לגבי השאלה השנייה אפשר להטיס בדמו, יש את ה-F35, סחויי 34 ומיג 29... אלה רק בדמו, במלא יש יותר מטוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עומד ליד מטוס ונכנס אליו, אחרי זה ממריא וטס... נו באמת.. אפשר לכוון כפתורים לכל סוגי התחבורה.

אם אין לך ג'ויסטיק טוס עם עכבר.

לוחץ על כפתור E כדי להיכנס למטוס ואז טס לפי המקשים, אם אתה רוצה לדעת על כל תיפקוד של מקש כנב למאפיינים ואז ל-Control

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...