"בופור" - הסרט - דיון רשמי - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"בופור" - הסרט - דיון רשמי

rk666

Recommended Posts

חוץ מיזה דן אולי תסביר לי למה אהוד ברק לא מוזכר בסרט

הוא זה שהבטיח לצאת מילבנון ואפילו נתן תאריך שאחרי התאריך הזה ניהיה בחוץ אבל חיכה

אם הנסיגה עד כימאת הרגע האחרון?

למה הסרט נקרא ב-ו-פ-ו-ר?

מה הפאקינג קשר לאהוד ברק??? אתה קורא מה שאני כותב בכלל?!

זה סרט על הבופור!! על מוצב הבופור!!! אלא אם כן אהוד ברק היה חלק אינטגרלי ממוצב הבופור, אין שום סיבה שהוא יוזכר בסרט שהנושא שלו הוא מוצב הבופור!!!

אבל אם תיקח את אבי נימני ותכניס אותו לקבוצת כדורסל בכירה

לא משנה כמה הוא ישחק טוב יחסית לנתונים שלו רוב הסיכוים שהוא לא יהיה מספיק טוב לקבוצה

ומבחינתי בסרט הבופור רוב השחקנים משחקים תפקיד שלא מתאים להם

ואפילו המפקדים הגובניקים שהיו לי יותר קשוחים מהם ואם יותר מנהיגות

בסדר, לך תראה Full Metal Jacket.. אעלק מפקדים קשוחים. מה אתה רוצה שהמ"מ שלהם יעשה, שיתזז אותם במוצב? שיצעק עליהם כי הם לא ניקו את האבק מאחורי הדלת? מה הוא נגד מטבח ממורמר (ע"ע המפקדים הג'ובניקים שלך)? רואים שבחיים שלך לא ראית פלוגה ותיקה של חיילים קרביים (ולא, זה לא משנה שעשית טירונות בשמשון, אני מדבר על פלוגה ותיקה ולא על מחזורית.. ממש כמו שבסרט זו לא מחלקה של טירונים שהמ"מ צריך ללמד אותם מה זו משמעת).

למה החיילים כל כך רגשנים? ככה אתה זוכר תצבא ? אני לא

וואלה לא יודע. בחיים לא שירתתי בבופור, רק פעם אחת פגעו מרגמות במוצב שהייתי בו (הרבה לפני המלחמה בלבנון) ולא ראיתי אנשים עולים על מטענים או נפגעים מטילים, אז אני לא יודע איך אני הייתי מתנהג בסיטואציה כזאת. מצד שני, מישהו שלמד איתי בשכבה בתיכון נהרג לפני שנה בג'נין במהלך פעילות של היחידה שלו, מאש ידידותית (סמ"ר עידו שפירא ז"ל). רוב האנשים שהגיעו להלוויה ולטקס שנערך בבית הספר בשנה שעברה (וכל גדס"ר צנחנים שהגיע השנה לאזכרה) נראו די רגשנים. אני מניח שזה טבעי להיות רגשן כשחבר שלך נהרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה רוצה שהמ"מ שלהם יעשה, שיתזז אותם במוצב? שיצעק עליהם כי הם לא ניקו את האבק מאחורי הדלת? מה הוא נגד מטבח ממורמר (ע"ע המפקדים הג'ובניקים שלך)? רואים שבחיים שלך לא ראית פלוגה ותיקה של חיילים קרביים

מי דיבר על תיזוזים?

ורק הרסר בסיס היה בודק לנו אבק וזה רק בביקורות

אני מדבר איתך על יתנהלות רגילה

ולמעשה יצא לי לבלות שבועיים אם פלוגה חצי וותיקה

והם לא היו רגשנים למרות שהיו במוצב קטן ומסריח בשטחים

מבואסים -כן

אבל לא רגשנים ומורעלים אחד אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה תקוע במוצב שחוטף פצמרים כל היום, מטענים חוסמים לך את הכביש, ראית פעם אחרונה את הבית לפני 3 חודשים. מה אתה רוצה שהם ישמרו על דיסטנס? יעשו ת"סים? יצדיעו למפקד?(ממתי בצה"ל מצדיעים בכלל :smile1:)...

באווירה כזאת אתה מתחבר עם האיש שלידך כמו שאתה לא מתחבר עם אף אחד אחר, הוא הכל בשבילך מה לעשות שארועים טראומתיים וכל מי שהיה בלבנון חווה טראומות שלא עלינו יגיד לך זאת.

צה"ל זה לא הצבא שאתה רואה בסרטים, בארצות הברית אתה צריך לבקש רשות בכל קצין בדרגה גבוהה ממך כדי לדבר בחופשיות..

על זה שאתה לא תצדיע לקצין שעובר לידך אתה תשב שמה בכלא. צה"ל זה שבו החבר שלך מהכיתה יכול להיות המפקד שלך, זה לא שבו אתה משרת כי תמיד רצית זאת, אתה משרת כי אתה חייב ולא רק בגלל החוק אלא כי אתה חייב את זה לעצמך.

תסתכל על יחידות עילית אמריקאיות, כמו הSEALS לדוגמא כולם שמה 2 מטר על סטרואידים יכולים לחטוף 3 מחסניות מקלאץ' ועדיין לעמוד על הרגליים.

פה החננה ממגמת ביולוגיה מתגייס למטכ"ל.

אז כן לך היה בטח מפקד נגד מנאייק שתיזז אותך כל היום, אבל מה לעשות שצבא של קבניסט במטבח זה לא בדיוק השרות של כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן לך היה בטח מפקד נגד מנאייק שתיזז אותך כל היום, אבל מה לעשות שצבא של קבניסט במטבח זה לא בדיוק השרות של כולם

לא תיזז אותי ביכלל לא הינו מיטבח מבשל והיו לרשותנו 20 טורנים לארוחה (לחדר אוכל שלי -היו 3 חדרי אוכל)

העבודה שלי היתה בעיקר ניהולית ובלי הרבה שטויות של מישמעת

רק שהרסר בסיס היה ניכנס פעם בחודש היו כמה דקות של מישמעת

מה אתה רוצה שהם ישמרו על דיסטנס? יעשו ת"סים? יצדיעו למפקד?

אתם בכח רוצים להוציא את הדברים שאני אומר מהכוונה האמיתית שלהם?

1-אני לא חושב שהליהוק היה גרוע ביגלל שחלק מהשחקנים לא היו בצבא

אני חושב שהוא היה גרוע כי הם פשוט לא מתאימים לתפקיד

2-לדעתי הסרט מיתמקד רק בדברים השלילים בלי להזכיר למה הם הגיעו לשם מהתחלה

ואיך הישובים בצפון קיבלו יותר ביטחון ושקט ביגלל החיילים בלבנון

וגם לא מזכירים את אהוד ברק שהחליט על הפינוי לטוב או לרע

פשוט לא מזכירים שמות ביכלל מעניין למה?

במציאות היו דברים שלילים וחיובים

אז יופי לפני הפינוי לא הינו בדיוק מפחיד אבל שלטנו בבופור הרבה יותר מחודש אחד

תסתכל על יחידות עילית אמריקאיות, כמו הSEALS לדוגמא כולם שמה 2 מטר על סטרואידים יכולים לחטוף 3 מחסניות מקלאץ' ועדיין לעמוד על הרגליים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

זה שבובי לשלי היה בצבא האמריקאי וזה ששוונצנגר שיחק בטורף ובקומנדו בתור חייל

וסילווסטר בתור חייל ברמבו לא אופך את כל חילי העלית של ארצות הברית למפתחי גוף

למעשה יש הרבה חסרונות בלהיות מפתח גוף בלחימה מודרנית שכוללת מערבים ויתגנבויות

חייל עלית אמריקי לפי דובי-

rambo.jpg

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן אם תגובות כאלה-

זה מוכיח שלא יצא לך ליקרוא את כל מה שכתבתי

אני לא שם ...אם השחקן לא עשה או כן עשה צבא

וכתבתי את זה מיקודם

אבל אם תיקח את אבי נימני ותכניס אותו לקבוצת כדורסל בכירה

לא משנה כמה הוא ישחק טוב יחסית לנתונים שלו רוב הסיכוים שהוא לא יהיה מספיק טוב לקבוצה

ומבחינתי בסרט הבופור רוב השחקנים משחקים תפקיד שלא מתאים להם

ואפילו המפקדים הגובניקים שהיו לי יותר קשוחים מהם ואם יותר מנהיגות

אתה כל כך מוזררררררר

מה הקשר?!!!!

מצטער, הייתי חייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...