זיכרון - מה יותר חשוב - המהירות או הגודל?! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון - מה יותר חשוב - המהירות או הגודל?!

mr_ripper

Recommended Posts

שלום

יש לי שאלה - מה יותר חשוב בזיכרון - המהירות או הגודל ???

כלומר מה יגרום למחשב ולמערכת ההפעלה לפעול יותר מהר ???

עוד משהו בלי קשר - מה ההבדל בין אריזת OEM לבין אריזת RETAIL???? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

המהירות , הגודל בשלב מסויים כבר לא משפיע

OEM - מגיע בשקית עם דיסק של דריוורים ( במקרה הטוב )

RETAIL - מגיע בקופסא מיותרת , עם משחקים לרוב , ועוד כל מיני תוכנות , לעיתים עם תוספת משתנה במחיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל:

It's not the size that matters, it how you use it!

;D

בלי להשמע שוביניסטי מדי, אני אומר שהגודל קובע יותר מהמהירות.

אריזת RETAIL היא האריזה המקורית של המוצר, היא באה עם חוברת הוראות ועם דיסקים וכו'.

OEM זהו המוצר בשקית ניילון או באריזת קרטון פשוטה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

לא נגלוש לויכוח שסתם יעצבן אותי , אבל אם תיקח 256 , ותקנפג אותו כמו שצריך , הוא יעבוד הרבה יותר טוב ומהר מאשר אותו 512 באותה קונפיגורציה .

וגם תלוי בכל המערכת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנפג?

אם הגודל קובע פחות, אז לטענתך, 128מב במהירות 133מה"צ למשל, יאיץ את המערכת יותר משימוש בזכרון 256מב 100מה"צ?

אני מסכים שמעבר לגבול מסוים ההבדל בכמות לא מורגש, אבל עד הגבול הזה, הגודל הוא בהחלט זה שקובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

256DDR -2700

או

256DDR High Performance CAS222

אחד משני אלה, אתה פשוט לא מפרט לי את מהירות הCAS, הRAS והRAS TO CAS, של הזכרון הראשון.

אבל אני יכול לומר לך בבטחון שאחד מאלה, ביחד עם כרטיס משובח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנפג?

אם הגודל קובע פחות, אז לטענתך, זכרון 128מב במהירות 133מה"צ למשל, יאיץ את המערכת יותר משימוש בזכרון 256מב 100מה"צ?

אני מסכים שמעבר לגבול מסוים ההבדל בכמות לא מורגש, אבל עד הגבול הזה, הגודל הוא בהחלט זה שקובע.

למה לקנפג? כי אפשר להוציא כך את המאקסימום מהזכרון, בלוחות של אסוס אי-אפשר לשנות הרבה בהגדרות של הזכרון, אבל קינפוג נכון של הזכרון על לוח של או EPOX, או אפילו וGigabyte עד כמה שהם מאפשרים, יכול לתת האצה של עד 30 אחוז בביצועים של הזכרון מבחינת סינטית, ו15-20 מבחינה מעשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנפג? כי אפשר להוציא כך את המאקסימום מהזכרון, בלוחות של אסוס אי-אפשר לשנות הרבה בהגדרות של הזכרון, אבל קינפוג נכון של הזכרון על לוח של או EPOX, או אפילו וGigabyte עד כמה שהם מאפשרים, יכול לתת האצה של עד 30 אחוז בביצועים של הזכרון מבחינת סינטית, ו15-20 מבחינה מעשית.

מה לעשות ביוק ואיך...?? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חלק מההדגרות בAdvanced Chipset Settings, וצריך לנסות הגדרה הגדרה, לעשות בנצ'מאק סינטטי כמו סנדרה, ואז לחכות כמה שעות לראות שזה יציב בהגדרה הזאתי או להשתמש בתוכנה לבדיקת .

זה סיפור די ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חלק מההדגרות בAdvanced Chipset Settings, וצריך לנסות הגדרה הגדרה, לעשות בנצ'מאק סינטטי כמו סנדרה, ואז לחכות כמה שעות לראות שזה יציב בהגדרה הזאתי או להשתמש בתוכנה לבדיקת .

זה סיפור די ארוך.

יש מדריך איפה שהוא..?

נשמע לי טוב..

או שתוכל לתת הספר מפורט בת'רד אחר..?

cwm44.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...