אוברקלוק ל - E6300 + P5B DELUXE, בינתיים 1.86GHZ@3.36GHZ. - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל - E6300 + P5B DELUXE, בינתיים 1.86GHZ@3.36GHZ.

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לכם שכדאי לי לנסות להחליף בחנות את הזכרונות שלי לאחרים ? (אם זה יתאפשר, קניתי את המחשב רק לפני חודש וחצי-חודשיים ב - IQPC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לטעון בחנות שהזכרונות נכשלים בבדיקת MEMTEST אחרי 12 שעות.

רוב הסיכויים שהם לא יבדקו את זה... ואתה תקבל חדשים.

אף אחד לא מבטיח שהם יהיו טובים יותר, אבל כמו שזה נראה גרועים יותר, סביר להניח שהם לא יהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שכדאי לי לנסות להחליף בחנות את הזכרונות שלי לאחרים ? (אם זה יתאפשר, קניתי את המחשב רק לפני חודש וחצי-חודשיים ב - IQPC).

תנסה...

מה שבטוח זה לא יזיק להתקשר אליהם דקה ולראות מה הם אומרים :)

או שתנסה את האופציה שחן הציע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שקראתי את כל התגובות/ביקורות קונים של הזכרונות שלי ב - NEWEGG אני חושב שמצאתי מה אני צריך לעשות כדי למצות את פוטנציאל האוברקלוק האמיתי של הזכרונות שלי, והוא לגרום להם לעבוד ב - 2T במקום ב - 1T.

השאלה היא איך אני עושה את זה ?

הנה לינק למה שקראתי - http://www.newegg.com/Product/CustRatingReview.asp?DEPA=1&Type=&Item=N82E16820609026&SortField=0&SummaryType=ALL&Pagesize=&Page=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה (1.39) מראה לי שאני ב - 2T.

מה שעוד השתנה להפתעתי הרבה הוא שהזכרונות שלי שהיו שבוע 40 שנת 2006 ב - 1.38, נקראים עכשיו כ: שבוע 28 שנת 2006.

(לפי מה שקראתי ST הפסיקו לייצר את הזכרונות האלו עם שבבי D9GMH/D9GKX והחליפו אותם ב - ELPIDA אחרי שבוע 45 ב - 06 אז זה אומר שצריכים להיות לי הזכרונות הישנים והטובים, לא כן ?)

מה שעוד מוזר הוא שלפי CPUZ הזכרונות שלי מדורגים כ - -5300 כלומר כזכרונות 667MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...