אוברקלוק ל - E6300 + P5B DELUXE, בינתיים 1.86GHZ@3.36GHZ. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל - E6300 + P5B DELUXE, בינתיים 1.86GHZ@3.36GHZ.

dennis14

Recommended Posts

הגיע הזמן שהמפרט יממש את ייעודו האמיתי שלשמו הוא נקנה ;D

אוקיי אז החלקים הרלוונטיים הם:

מעבד - INTEL C2D E6300 1.86GHZ.

קירור - TUNIQ TOWER 120

לוח אם - ASUS P5B DELUXE עם ביוס בגרסה 1004.

זכרונות - SUPERTALENT 2X1GB DDR2 800MHZ 4-4-3-8 T800UX2GC4

ספק - ENERMAX LIBERTY 500W

מארז - COMPUCASE 6919 עם שני מאווררי AC AF12025, אחד מכניס מקדימה ואחד מוציא מאחורה.

טמפ' במנוחה - 33-35 מעלות.

במאמץ (TAT),הטמפ' היא 45-46 מעלות.

איך אתם ממליצים להתחיל ? באילו קפיצות לעלות את הבאס וכמה זמן לבדוק יציבות כל פעם ? (ועם איזו תוכנה: TAT או ORTHOS ?)

אני חשבתי קודם כל להגדיר בביוס הכל לפי המדריך הזה - http://iopanel.net/forum/showthread.php?t=74

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתי אומר מערכת שוברת שיאים, אבל ציוד לא רע בכלל, בכלל...

קודם תבצע קפיצה לתדר בטוח, משם תתחיל קפיצות קטנות.

ברגע שאתה רואה שיש בעיות לאתחל (ומיצית את עלאת המתחים), תמשיך מClockGen.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה תדר בטוח אתה מתכוון ? משהו כמו ישר ל - 400 באס ?

וגם:

באילו קפיצות לעלות את הבאס וכמה זמן לבדוק יציבות כל פעם ? (ועם איזו תוכנה: TAT או ORTHOS ?)

אני חשבתי קודם כל להגדיר בביוס הכל לפי המדריך הזה - http://iopanel.net/forum/showthread.php?t=74

בהצלחה...

תזכיר לי על כמה עומד שיא הפורום?

נראה לי שעל 3700 ומשהו ש - STINGER השיג (למרות שזה לא יציב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מהתדר המקורי תעלה תיבדוק יציבות... אל תיתן קפיצה ישרה לבאס 400 :screwy:

הוא היתכוון שתעלה וברגע שזהו המחשב לא מאתחל הwindows לא עולה תעבור לclockgen ותעלה עוד כמהmhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל ב333 ומשם תבצע קפיצות של 20-30. מבחינתי זה מספיק שרק תראה שהווינדוס עולה, ולעיתים אף תבצע בדיקת יציבות של כמה דקות.

לגבי ההגדרות - רובן נראות טובות, אם כי אני חושב שמתחים גבוהים יותר ל-NB ול-FSB Termination voltage יעזרו לך בבאסים הממש גבוהים.

לשים את הPCIE ב105 בהתחלה זה די מיותר. תתחיל עם 100. באיזור ה500 באס נתחיל לנסות לשחק עם זה.

תזכור, שעדיף לבצע את האוברקלוק בצורה איטית ובטוחה, מאשר לקפוץ ישר למים העמוקים ולהתחיל לחפש איפה הבעייה בדיעבד.

עריכה: בעניין בדיקות היציבות. אורתוס יספיק, אך TAT עדיפה. אם אתה מנסה לשבור שיא על אוויר, אני לא בטוח שיציבות זה מה שאתה צריך לחפש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

הגדרתי הכל בביוס לפי המדריך והעלתי את הבאס ל - 333.

מה שלא הצלחתי לעשות הוא לבטל את ה - vanderpool technology, זה היה באפור ולא יכלתי לשנות את זה ? למישהו יש הסבר או פיתרון לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק יציבות בORTHOS...

הTAT משמשת לבדיקת הטמפ' המקסימלית של המעבד.

אבל לשבירת שיאים אתה ממש לא תצטרך יציבות, פשוט תגיע למצב שבו אתה עושה בוט עם הבאס המקסימלי שעולה הווינדווס + קצת אקסטרה מתח ומשם אתה רץ עם clockgen או SetFsb965 (בגירסה של הלוח שלך כמובן) עד שהגעת לנקודה הרצויה/המערכת נפלה.

והטמפ' בהחלט גבוהה, במקרה השארת מתח על מצב אוטומטי (ואז הוא עולה לבד) או שהגדרת ידנית (ואם הגדרת אז מה הגדרת)?

בכל מקרה, כרגע מעניין אותנו המנוחה ממה שהזכרתי למעלה בקשר לשבירת שיאים (של תדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתחים עכשיו הם:

MEMORY VOLTAGE - 2.15

VCORE - 1.465

FSB TERMINATION VOLTAGE - 1.4

NB VCORE - 1.45

SB VCORE - 1.6

ICH CHIPSET VOLTAGE - 1.215

כדאי להוריד מתחים, נכון ? ולכמה כל אחד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...