אוברקלוק ל - E6300 + P5B DELUXE, בינתיים 1.86GHZ@3.36GHZ. - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל - E6300 + P5B DELUXE, בינתיים 1.86GHZ@3.36GHZ.

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאוכזב קשות, אפילו 1000MHZ הזכרונות האלה לא רוצים לעשות, שגיאות ב - SPI16M וגם 1M על ההתחלה וריסט אחרי קצת יותר מ - 5 דקות במערכת ההפעלה.

נתתי להם 2.45V (הם על 5-5-5-15), באס 300, מכפלה 6, יחס 3:5.

אולי כדאי לשחרר עוד תזמונים ?

אל תזרוק עליהם כזה מתח גבוה בהתחלה.

סביר להניח, שיש לך שם צ'יפים שלא "אוהבים" מתח גבוה. תנסה לעבוד עם 2.2V או 2.25V אולי אפילו 2.3V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, איך אתה כל כך בטוח שהזכרונות שלך מגיעים עם שבבי D9?

אם אני לא טועה ראיתי פעם טבלה שאומרת שהם יכולים לבוא גם עם שבבים אחרים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שיש סיכוי שהם יהיו יציבים יותר במתח נמוך יותר ? זה חדש, אני אנסה את זה היום בערב.

זה לא חדש, אבל אם אכן מדובר בשבבי D9 תיאורטית לא צריכה להיות להם בעייה עם מתח כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון שבבי ה D-9 אוהבים מתח אבל יכול להיות שהזכרון שלך מגיע אם שבבים אחרים למשל ELPIDA שהם סבירים ....

בכל זאת תנסה להוריד את המתח באמת אולי זה יעזור ,אם אתה רוצה עזרה בהרכבה של הטוניק אני יכול לקפוץ אליך אני גם מחיפה אבל

אני מזהיר אף פעם לא הרכבתי אותו עדיין (אין ניסיון איתו) נעשה את זה לפי ההוראות לא אמורה להיות בעיה .

שלך לי הודעה בפרטי אם אתה רוצה . :xyxthumbs:

*תנסה את האפשריות האחרות בינתיים שהציעו לך כמו אם הורדת הכפלה ל 6 ושינוי התזמונים היה שם עוד כמה דברים שהוא אמר תנסה אותם אם זה לא ילך תראה מה מגביל באמת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1100 זה לא כזה מעט. ישנם דגמים שונים של D9 שמחזיקים יותר או פחות.

אגב, ראיתי כבר עם צ'יפים D9 שבקושי סחבו בסטוק. כמובן שאם הם לא עבדו כראוי בסטוק(כלומר עבדו רק עם מתח גבוה או שחרור תזמונים) זה אומר שהיחידה תקולה. בכל זאת זה מראה שאין הבטחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, איך אתה כל כך בטוח שהזכרונות שלך מגיעים עם שבבי D9?

אם אני לא טועה ראיתי פעם טבלה שאומרת שהם יכולים לבוא גם עם שבבים אחרים, לא?

כל השבים האחרים הם גם D9:

D9GMH

D9GKX

D9DQT

D9GCT

מה שמוזר זה ש - SEE4 שקנה את אותם הזכרונות כמו שלי ואפילו מאותו שבוע ייצור, רשם שהם יציבים אצלו ב - 1100MHZ עם תזמונים 5-5-5-15 במתח 2.35V.

הנה פה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=225530.10

עידכון: הזכרונות שלי יציבים ב - 900MHZ 4-4-4-8 במתח 2.15V, בדקתי אותם ב - SPI16M.

נראה למה עוד הם מסוגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע מוזר אבל תנסה לעבוד עם הזכרונות בתזמונים 4-4-3-8 ותראה לכמה יגיעו.

הST שלי (במפרט) הגיעו בCL5 רק לאזור ה-900.

אבל בCL4 מגיעים גם ל1000.

אמרתי כבר מוזר ... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לעידכון, זה בדיוק מה שחשבתי לנסות.

אגב, הזכרונות שלך הם מדגם אחר של ST.

עוד עידכון: הזכרונות יציבים ב - SPI16M על: 933MHZ 4-4-4-8 במתח 2.25V.

זה מתחיל להשתפר.

עכשיו הם יציבים על 967MHZ 4-4-4-12 באותו מתח 2.25V.

נבדק באמצעות SPI16M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סוג הצ"יפ של הזיכרון החל משבוע יצור מסוים אחרי שהחליפו את ה HS הכסוף בכחול , זה לא מובטח D9 , יש שמה גם סוג אחר שאף אחד עוד לא יודע לגביו כלום , אני בטוח 90% ששלי לא D9 ובכל זאת הגעתי איתם ל 1100 CL5 יציב , הענין לגבי הזיכונות האלה הוא שהם לא מסוגלים להתמודד עם מתח גבווה מ 2.3 ככל שאתה נותן מתח יותר קטן אתה תשמור על יציבות גבוהה יותר ...כמובן שלא צריך לרדת מתחת למתח שמאפשר להם לעבוד בתדר המבוקש , בקשר לתזמונים אני תמיד עבדתי עם CL5 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1100 זה לא כזה מעט. ישנם דגמים שונים של D9 שמחזיקים יותר או פחות.

אגב, ראיתי כבר עם צ'יפים D9 שבקושי סחבו בסטוק. כמובן שאם הם לא עבדו כראוי בסטוק(כלומר עבדו רק עם מתח גבוה או שחרור תזמונים) זה אומר שהיחידה תקולה. בכל זאת זה מראה שאין הבטחות.

לא הייתי מספיק ספציפי... התכוונתי ל-D9GMH ו-D9GKX.

כמו שאמרתי תשתדל לעבוד במתחים נמוכים, נראה שהם לא אוהבים מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...