דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים

SugarFreeBoy

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחח ,

שבוע שעבר הזמנתי תכרטיס במחיר של 1990 ..

אמרו לי שביום ראשון (היום ) יגיע מלאי כנראה והופה אני רואה 1700.... מאוד מאוד מעצבן

ואני עוד מחכה לכרטיס :kopfpatsch:

מה הבעייה תבטל את ההזמנה הם יכולים לגבות ממך 5% מערך המוצר או 100 שקל הנמוך מבנייהם (במקרה הזה זה אותו דבר) ובדרך כלל לא גובים כלום על ביטול

ותזמין שוב במחיר החדש

לגביי פותח הדיון הראו כבר בעבר שההבדל בזיכרון לא משנה הרבה בביצועים אלא רק ברזולוציות גבוהות במיוחד

אז שיקול שלך לחסוך 500 שקל (לא מעט) או להשקיע בעוד לכרטיס וכמו שאמרת קשה לדעת מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין משהוא

הכרטיס 8800GTS 320 עולה 1700 עד 1800 שח

מה המחיר לא מצדיק קניה שלו?

זה מחיר זול מאוד לכרטיסי DX10 עם מעבד וביצועים גבוהים מאוד לשוק הגבוה הלא כך?

עם אני מחליף מחשב אני קונה אותו בלי לחשוב פעמיים תקנו אותי אם אני צודק?

אם אתה קונה מחשב חדש שוה לקחת

לבחוריש כרטיס טוב שעובד כמו שצריך ולא מגביל אותו אז אין למה למהר שימשוך עוד את הכרטיס שיצטרך כרטיס תומך DX10 המחירים והמבחר יהיה טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מחשב חדש אין לך מה לחכות , כי תמיד אפשר לחכות. אתה תחכה עכשיו, כשתחשוב שסיימת, יהיה משהו חדש לחכות לו, ולא משנה

מתי ומה תקנה אחרי איזה חודשיים שלוש תרגיש שנדפקת במבחינת המחיר.

אבל לגבי הבחור הספציפי הזה, אין לך מה לקנות, 7600GT שלך יריץ כל משחק בינתיים על הגדרות גבוהות, אז שווה לך לחכות

קצת עם הקנייה, עד למצב שממש תרגיש שהכרטיס שלך כבר לא מסוגל להריץ משחקים כמו שאתה רוצה - אז תקנה את מה שהכי משתלם בשבילך.

8800GTS 320 עקרונית שווה מאוד מבחינת מחיר וביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לך לקנות את זה היום

אני לדוגמא קניתי היום את הכרטיס אבל רק בגלל שהמחשב שלי הוא אתלון 1800 עם כרטיס מסך 9800PRO ושום משחק לא רץ נורמלי עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 7600GT מריץ משחקים אם מעבד 2.8 בצורה סבבה לגמרי .... :xyxthumbs:כמובן ברזולוציה נורמאלית לא על 1600-1200 +AA+AF .....וכו .

לפי דעתי שווה לחכות עד ש יצא ה R600 .....ואז גם מחירי ה DX 10 הנוכחיים של NVIDA יפלו במחיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לחכות עם הכרטיס, גם לי יש 7600GT אבל יש לי 21" CRT אז אני עובר עוד כמה ימים ל8800 אבל זה בגלל שכל משחק בפחות מרזולוציה של 1600X1200 נראה גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל-כך קשה לכם לענות לבנאדם על השאלה?

פותח הת'רד: לטווח הארוך, יותר משתלם להשקיע במסך מאשר בכרטיס מסך. תחשוב על זה שעוד שנתיים 8800GTS כבר יהיה סוס מת לעומת המסך שישרת אותך עוד שנים רבות. אז נכון, 320MB מתחילים להיות גבוליים ברזולוציה שציינת, אבל עדיין מדובר במחיר ללא תחרות. ושוב, עדיף לשדרג כרטיס מסך בתדירות גבוהה מאשר להתקע עם מסך מיושן.

לא מסכים איתך, בינתיים יש משחקים שגירסת ה320 אפילו עוברת את האח הגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=7096

1700 ש"ח לגרסא המקוצצת, ירידה של 300 שקלים!

בקיצור, עכשיו כשההפרש עומד על 500 שקלים בין המקוצץ לרגיל השאלה המתבקשת עולה:

אני מתכנן לקנות בחצי שנה הקרובה מסך ברזולוציה של 1680x1050.

בעוד חצי שנה כאשר תקנה את המסך תקנה גם את הכרטיס במחיר נמוך בהרבה.

כרגע לא תנצל אותו ואין בכלל משחקי DX10 באופק :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא קונים את הכרטיס הזה מהר כמו שהם ציפו ולכן הירידה במחיר שלדעתי המגמה תימשך.

בנוגע לאימרה הזו, הכרטיסים של BFG לא במלאי-סימן שהם אזלו, אם כך, כיצד יתכן שהם לא נמכרים בקצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל,אני חושב שהיה רצוי לפתוח אשכול בנפרד לכל מה שקשור לכרטיסי 8800GTS 320MB

יש פה הרבה שמתעניינים ושואלים ומבולבלים ולא יודעים מה כדאי ומתי כדאי ואם בכלל.

גם אני חשבתי לקנות כרטיס כזה ואתם בטח מכירים את התחושה בשניות הללו שבוהים בעמוד אינטרנט ואוטוטו עומדים להקליק על "קניה"

אך במחשבה שניה נסוגתי אחורה ואני ממשיך להמתין בסבלנות.

ולמה?

קודם כל אני חובב משחקי מלחמה ובקרוב הולכת להתפתח מלחמה שכזאת והיא ממש בהתהוות.

יהיה מעניין ביותר.

שנית ועיקר,

קשה שלא לשים לב שהיתרון כרגע של הוא בעובדה שהכרטיסים החדשים שלה חזקים ותומכים DX10

כלומר היא מובילת שוק מהבחינה הזו.

איזה מובילת שוק? היא מונופול!!

מה מונופול? יתרון של כמה חודשים ותו לא.נרגעתי...

עזבו שטויות הדיירקס הזה הוא סתם כלי שיווקי כרגע שאין לו שימוש ! !

כמעט בכל אתר אינטרנט שמוכר כרטיסים כאלו מבליט את העובדה הזאת בכותרות מודגשות כמו :THE FIRST DX10 וכו'

בכל תחום,ליתרון שכזה יש תג מחיר גבוה בשלבים הראשונים עד שמגיעים לנקודת הסטנדרטיזציה.

בנקודה זו,המתחרים(ATI / AMD) יציגו את מה שיש להם ויאזנו את הנחיתות שלהם לעומת NVIDIA

ATIיהיו חייבים לתת תשובה תחרותית על מנת להחזיר נתח שוק יקר שננגס ממנה.

איך היא תעשה את זה ?

כמו כל חברה היא תוציא כרטיסים קצת יותר טובים מהמתחרה ותנצל כרגיל את חובבי החדשנות הטכנולוגית

ותמכור להם כרטיסים במחירים מופקעים ע"מ לכסות עלויות פיתוח מאוד גבוהות.

זו הקדמה לנקודת הרתיחה ,נקודה שבה חברת כבר מתחילה באמת להרוויח על הכרטיסי לאחר שכיסו את עלויות הפיתוח ומה

שנותר זה רק לייצר ולהרוויח יותר.

באותו שלב שכבר נכנסת חברת ATI והיא עדיין לא כיסתה עלויות היא תנסה להחזיר קצת כסף מכרטיסי אמצע בעיקר שהם בדרך כלל קהל היעד העיקרי

(לא להתנפל עליי ,במציאות זו בדרך כלל עובדה נכונה)את כרטיסי ההיי-אנד ימכרו במחירים גבוהים מאוד כי כמו ככה זה .

מתקרבים לאט לאט לנקודת הרתיחה שבה שתי החברות יתנגחו ראש בראש האחת עם השניה

כל זאת בכדי שאנחנו הצרכנים נשים את הכסף באחת מהן.

בנקודה זאת המחיר יורד למחירים שפויים ונמוכים מאחר ולשתי החברות יש אינטרס להכניס כמה שיותר כסף לקופה

העלויות כבר כוסו ולכן שווה להם להציע מחירים נמוכים.

כאן ,אנחנו הצרכנים החכמים נכנסים ואומרים:

"אוקיי ,לא איכפת לנו מי ניצח,

תביאו לי בבקשה כרטיס חזק

כמה מאות מגה זיכרון

ותמיכה בדיירקס עשר נקודה ...נקודה..נקודה.

סוכר וחצי,תודה."

אלף שקל הם יהיו מוכנים לקבל בנקודה זו.

אם התיאוריה שלי נכונה אז מצאנו דרך לקנות כרטיס מאוחר בכמעט חצי מחיר.

יהיה שווה לחכות?

אני חושב שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...