דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון משתמשים אודות כדאיות כרטיסי סידרה 8 מול כרטיסים קיימים

SugarFreeBoy

Recommended Posts

היתבלבלתי עם חלק מהמסכנות של הגרף הזה

14025.png

בכל מיקרה אני היתיעשתי מהביקורת הזו. אין מצב!! שכרטיס עם ליבה חלשה יותר ופחות (X1900XT 256) לוקח כרטיס חזק יותר עם יותר (8800GTS 320) ועוד במישחק שפותח לכרטיסים של NV :bash:

משהו באמת דפוק שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי תחכו למשחקי DX10 כדי לישפוט תכרטיס?

צריך ליזכור שה8800GTS 320

תוכנן בחשיבה של וסיטה +משחקי DX10

אז נכון הוא תומך אחורנית מאוד טוב אבל זה לא העיקר שלו

רק שיגיעו מישחקי DX10 נוכל להתחיל לבדוק תכרטיס באמת לא כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא קראת מה שנאמר , DX10 כשיהיה נפוץ , יהיה נפוץ כשבכרטיס הזה כבר יהיה בקבר. יש לו כוח סוס וזה מה שמשנה.

רק מה הביקורת באמת מוזרה , כנראה טעות או משהו שהשפיע בבדיקה.

מאוד גם יכול להיות שזה עניין של דריברים. תמיד בדור חדש (בעיקר עם חדשה) לוקח לדריברים (הרבה) זמן להתייצב ולהיפטר מכל מיני תופעות מוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה רשום שם ? אני לא רואה שם שום דבר מעבר לשיחה של ילדים בני 4 בארגז חול שמשחקים ברופא וחולה רק עם .

אין שם שום טענה הגיונית שום הסבר מעמיק , דעות לכל כיוון אפשרי , ואה כן - מילה גסה אחת.

לפחות זו גאווה ישראלית שכאן בארצנו גילינו שהכרטיס הכי חזק לא מסוגל להריץ משחק כלשהו על ההגדרות הכי גבוהות (הבודק אמנם לא יודע להסביר מה זה "הגדרות הכי גבוהות", אבל זה יבוא לו אחרי המעבר מהארגז חול ועם הכניסה לכיתה א'). סביר להניח ששאר הכרטיסים הישנים כן מריצים את זה טוב ולכן זה אכן סקופ , כי אם לא - אני באמת לא מבין מה אתה רוצה להגיד חוץ מלחפש לנו כל מיני לינקים לא קשורים מרחבי הרשת. ולבזבז את הזמן היקר שלנו עם טענות מעורפלות ומוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לדיון באיחור אבל בדילמה

כיום יש לי 6600GT

רזולוצית המסך המקסימלית שלי היא 1024X1280 וזה לא הולך להשתנות בקרוב...

האם יש טעם בכלל ב 320MB? או לחכות ל 8600GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12.03.2007 בשעה 18:08:15

אוקי מצאתי גרף עם רזולוציה 1280-1024

ואל תגידו שלו הזהרתי אתכם

:)

נו ומה עכשיו ? הראת לנו גרף בו רואים שהמעבד מהווה צוואר בקבוק ::) . אולי תגיד כבר במילים בדיוק מה אתה רוצה להגיד כי אתה ממשיך ליפול עמוק יותר ויותר לבור שאתה בעצמך חפרת. או שפשוט תיראה את זה ככה : יש אנשים שמבינים הרבה ויש אנשים שמבינים קצת, בכל נושא זה אחרת, פשוט תשלים עם מקומך. העצות השגויות שלך יכולות לעלות לקוראים פה בהרבה כסף ועגמת נפש וזוה סיבה שאנחנו בכלל מגיבים למה שאתה מנסה או לא מנסה לעשות פה (כי זה באמת כבר לא ברור , לתת לינק בלי טענה זו עצלנות ובורות לשמה).

GTS אם שאר המפרט שלך לא מגביל...

הנה עוד אחד.

מה בדיוק הבנת מדבריו שאתה ממליץ לו על GTS ? (ועוד בלי כל הסבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהוא מחפש כרטיס מסך חדש, אם המערכת שלו מספיק חזקה [למרות שרוב הסיכויים שלא] לכרטיס מסך כמו הGTS ויש לו תכסף אז למה לא? לקנות כרטיס שעוד לא יצא הוא לא יכול ולקנות DX9 במעל ל1000 שקל זה לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה- אני הולך לקנות מחשב חדש בחודשים הקרובים(אחרי שנראה מה שווה האר600) ורציתי לדעת אם כמות הזיכרון של הכרטיס משפיעה ממש כי אני משחק ברזולוציה של 1024X768 ואולי רזולוציה אחת מעל כי יש לך מסך 17 CRT ואני לא יודע אם זה ישתנה בקרוב.... אני תמיד שם הגדרות על הכי גבוה עם פילטרים באמצע ככה שאני לא יודע איזה כרטיס יהיה שווה לי GTS 320 או 640 במקרה ואני אתלבט בין שניהם מה אתם אומרים?

בטוח שזה נשאל הרבה(ועברתי על כל העמודים, אבל שחכתי מה קראתי :x) אז לא להתנפל.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאים הציור על הכרטיס מסך

נראה כאילו הרגע הוא גילה כמה כסף זה עלה לו ;D

האמת שלא עלה יותר מדי.

הגעתי לנועה במחיר השפל (1700) וקיבלתי הנחה נוספת שהורידה את המחיר ל1650 (beat that (: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא עלה יותר מדי.

הגעתי לנועה במחיר השפל (1700) וקיבלתי הנחה נוספת שהורידה את המחיר ל1650 (beat that (: )

איך מה מה מה!?!?!

:(

לי הם מכרו את ה 8800GTS OC2 ב 1800

כי "נגמרו" להם ה OC הרגיל

זה מעצבן!

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...