פיקסל מת במיקום לא נורא ב 2007FP. להחליף? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיקסל מת במיקום לא נורא ב 2007FP. להחליף?

xena

Recommended Posts

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב חברים וחברות... ההקפצה הזו חשובה.

אתם מוזמנים לקרוא מתחילת הת'רד את השתלשלות העניינים בין יעקב (NEXTOP) לביני. שימו לב שההודעה האחרונה שבה דיווחתי על תגובה מיעקב הייתה ב 8 למרץ. מאז דממת אלחוט. הבטיח שיחליף לי את המסך בגלל הפיקסל המת, או שיתן לי החזר כספי. מאז אני ממתין עד היום.כבר שבועיים שאני מנסה להשיג אותו - מייל, טלפון, הודעות בתא קולי - שום דבר. אין קול ואין עונה. בחנות לוקחים ממני את הפלאפון כבר פעם שלישית בהבטחה שיחזור אליי, וכלום.

אני לא אסיק כאן מסקנות לגבי העובדות הללו. רק פורס לפניכם עובדות. יכול להיות שהוא יקום מקברו ויחליף את המסך.

בינתיים אני מאוד מרוצה מהמסך. הפיקסל המת נמצא בשורת משימות וזו שחורה, כך שאני ממש לא רואה אותו. העניין עם יעקב באמת הפך להיות עניין כמעט עקרוני בשבילי. אמר שמחליף אם יש פיקסל מת, אז שיחליף. עד כה רק דיבורים בלי מעשים.

נ.ב.

ואין צריך לומר שלא קיבלתי תעודת אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיך להשאיר הודעות אצל נציגים שלו, כל יום הוא מקבל טלפון ממני, ושום דבר. אין תגובה מיעקב.

אני מתחיל להבין מה שווה האחריות של יעקב. אני דווקא הייתי מאלו שלא רצו להיות ספקנים מלכתחילה לגבי יכולות האחריות הפרללית של יעקב. אני מתבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אעשה שם? ארביץ לו? אני נשאר עם המסך שקיבלתי, ואם יעקב לא ישלח מסך או החזר כספי בזמן הקרוב, אתבע אותו בתביעות קטנות וזריזות (יש לי הרבה ניסיון בנושא). ברור שאם המסך היה תקול לגמרי, הייתי מתייצב שם, אבל המסך תקין עם פיקסל מת. ולי יש סבלנות.

יעקב לא יוכל להתחבא לנצח. אני יודע שהוא גם קורא קבוע כאן וודאי קורא גם את השורות האלה. עד היום הוא דאג לצוץ כאן בכל פעם שנשמעה מילה רעה עליו. הפעם: שתיקה.

אגב, נראה לי שאתעקש על החזר כספי. מישהו יודע על חנות עם מלאי של 2007FP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת אותי אומר להרביץ לו ? או משהו בסגנון .

תלך לשם אם המסך ותסגור את העניין . הוא אמר החזר כספי או מסך חדש . אם אין מסך החזר כספי ואם יש מסך לשיקולך לקחת או לא לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

עדיין לא הוחלף המסך. בימים אלו אני מנהל תכתובת באימייל עם יעקב - בעל החנות NEXTOP. אעדכן בעובדות שהעניין יסתיים.

לפני זמן מה זה נכתב:

מי שלא קיבל תעודת אחריות שיגיד את השם שלו המלא פה בפורום ולא יתחבא מאחורי טענות סרק !!!!

ואני אומר: אני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...