Microsoft Multimedia Keyboard... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microsoft Multimedia Keyboard...

DarK_NaF

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם הדרייברים של המקלדת אין מה לשחק....

זה רק עם ההגדרות של האסטון....

ואני לא מצאתי עד כה שום דבר שיפתור את הבעיה....וזה לא שאני לא מתמצאת בתוכנה.....

מה שמצחיק שזה רק הכפתורים של הווליום......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לא נראה שיש, פשוט ה כוסון יותר. ה Ps/2 צריך להרזות כמה ק"ג טובים...

אה, ואני גם זקוק ל Hub המאוד יעיל שהיה במקלדות הישנות יותר של , לא מבין למה הם חזרו אחורה, אבל אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסי להסיר את הדרייברים.. , ולתפעל את המקלדת ללא ערכת הדרייברים הרישמית, אלא הגירסה הבסיסית שמותקנת אוטומטית במערכת ההפעלה.

אצלי עם הMicrosoft Natural Pro זה עובד נפלא, ללא והכפתורים מתפקדים כרגיל ללא הצגת שטויות על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסי להסיר את הדרייברים.. , ולתפעל את המקלדת ללא ערכת הדרייברים הרישמית, אלא הגירסה הבסיסית שמותקנת אוטומטית במערכת ההפעלה.

אצלי עם הMicrosoft Natural Pro זה עובד נפלא, ללא והכפתורים מתפקדים כרגיל ללא הצגת שטויות על המסך.

???

אבל זה לא קשור לדרייברים אלא לאסטון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא כתבה כבר..

מצאתי! מצאתי מצאתי מצאתי!

ת'אמת מה שמצאתי לא כזה מעודד.....כי מצאתי את הבעיה ואין לי מושג איך לפתור אותה.....

אחרי פירמוט של המחשב, האופציה של הווליום במקלדת עבדה.....ואחרי התקנת תוכנות למינהן....היא שוב הפסיקה לעבוד....

חשבתי מה לעזעזאל יכלה להיות הבעיה....

ואחרי כמה שניות זה היכה בי....

Aston Shell - הוא לא מאפשר את זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו אתה מריץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...