מישהו מכיר חבילת מקודדים למקינטוש ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר חבילת מקודדים למקינטוש ?

Recommended Posts

הם לא צריכים בשביל זה קודקים, הם צריכים שקשת יוציאו את האצבע מהתחת ויקחו מפתח נורמלי לאתר.

בכל מקרה, בmac-it.co.il פורסם איזה תוסף לפיירפארש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אין שם באתר אפשרות חיפוש אז איך אני ימצא את זה ? והאם יפתור את הבעיה ?

דרך אגב הרצתי גם חיפוש בגוגל ל - תוסף לפיירפארש ולא מצאתי כלום, אפילו לא תוצאה אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שלפתח קוד תקין יותר זול.. מה שאנשים מכירים כבר זה זול (והרוב מכירים טכנולוגיית מיקרוסופט). חוץ מזה, כרגע האתר כבר קיים, לקחת עכשיו עוד אנשים ולהתעסק עם כל הבסיס שלו מההתחלה כדי לשנות בשביל שעוד 2 גולשים יוכלו להיכנס זה ממש מהלך עסקי חכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לצערינו אתה צודק אבל - האתר חדש יחסית (הוקדם לפני פחות משנה?) ואין שום סיבה לא לבנות את האתר בקוד תיקני

וYNET היה אתר קיים עד שהכריחו אותו לשנות את האתר ועכשיו הוא חצי תקני, זה גם משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיקו, לאחר בדיקה חוזרת אני אומר שוב אין חיפוש באתר שהבאת...

האם יש פתרון לבעית המקודדים ? האם זה אפשרי לצפות בסירטונים באתרים כמו של קשת ( ארץ נהדרת וכו ) כאשר יש לך מחשב מקינטוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קקה, לך תקנה שכל.. מי אמר שלפתח קוד תקין יותר זול.. מה שאנשים מכירים כבר זה זול (והרוב מכירים טכנולוגיית מיקרוסופט). חוץ מזה, כרגע האתר כבר קיים, לקחת עכשיו עוד אנשים ולהתעסק עם כל הבסיס שלו מההתחלה כדי לשנות בשביל שעוד 2 גולשים יוכלו להיכנס זה ממש מהלך עסקי חכם...

עד כמה שאני זוכר FF עבר כבר ת10% עולמי

ככה שזה הרבה יותר מי 2 גולשים וגם בארץ יש הרבה

תיבדוק כמה אנשים פה גולשים בFF ותבין

האימוץ של FF הרבה יותר גדול מהאימוץ של וגם בזה יש יתקדמות

לפתח בקוד תיקני זה מחשבה לתווך רחוק

ואפילו בנקים בארץ מתחילים ליקלוט את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה סבבה שאתם מדברים ביניכם אבל עם מישהו גם יכול להתיחס לבעיה שלי אני יודה לו.

לדוד שלי וארוסתו באמריקה יש מחשב מקינטוש והם רוצים לצפות למשל בסירטונים ( של ארץ נהדרת ) באתר קשת. עכשיו אני לא חושב שאתר קשת תומך בנגן קוויקטיים והוא בטח תומך במדיה פלייר אז השאלה לי היא האם דוד שלי יכול להתקין לו במחשב את הנגן מדיה פלייר ואחר כך להתקין את חבילת המקודדים:K-Lite Codec Pack Full או שהמחשב שלו לא יתן לו להתקין את שתיהם...

האם יש פתרון אחר לצפייה בסירטונים כמו באתר קשת כאשר המחשב הוא מקינטוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למקינטושים חדישים יש אפשרות להתקין בנוסף גם WINXP

ויש אפילו תוכנה שנותנת לך להריץ WIN בתוך המערכת של המאק

וזה אמור לסדר לך תבעיה לגמרי

שנית יש FF אם תוספים ואני מעריך שבטח יצא תוסף מתאים לבעיה לFF של המאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני מניח שאפשר בצורה עקומה ע"י שימוש ב VLC player, יש לו תוסף וידאו לדפדפן ואולי זה יכול לעזור (למרות שמניסיונות בחלונות הוא באגי). אפשר גם לנסות לדלות את הכתובת של הסרטים מהעמודים שם ואז להוריד אותם ולצפות דרך התוכנה הזו אולי.

ב. אני מניח שבארץ כמות החדירה ככלל של FF נמוכה מהמצב הבינלאומי, וגם מן הסתם לכל אתר יש את פרופיל הגולשים שלו.. זה שפה יש יחסית הרבה שגולשים ב FF לא אומר שלאתר זה או אחר המצב דומה.

ג. אם לחברים שלך יש מאק מספיק טוב הם יכולים להריץ parallels או vmware ולהריץ עליהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...