Sony SDMX95F על מה ולמה? מה בעצם כל כך טוב במסך הזה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony SDMX95F על מה ולמה? מה בעצם כל כך טוב במסך הזה?

VanGuard

Recommended Posts

קראתי הרבה בפורום והמסך הזה מאוד מומלץ ע"פ הבנתי בגלל שיש לו שפופרת טובה יותר מTN ויחסית המחיר שלו זול.

מה שאני לא מבין זה שהוא הרי מסך 8MS GTG וממה שאני מבין GTG זה לא זמן תגובה אמיתי אלא סטנדרט פירסומי למסכים

בעלי זמן תגובה נחות. כמו כן אני רואה שהחברות המציאו סטנדרטים פירסומיים שלא באמת קיימים בשטח כגון זמן תגובה GTG

וכו' רק כדי להראות שמסכים נחותים בעלי שפופרות TN הם מסכים טובים.

המסך הנ"ל ממש מהולל בקרב חברי הפורום ורק על סמך זה אני חושב לקנות אותו , אך לא מצאתי לכך הצדקות נוספות באינטרנט.

אם תוכלו להסביר את העניין הרב של המסך הזה אני ממש אשמח כי אני כבר אבוד בכל החיפוש הזה אחר מסך.

בעיקרון אני צריך מסך שיהיה טוב לכל שימוש - משחקים , אינטרנט , מסמכים וכו' כי אין לי דגש על תכונה מסויימת אני רוצה

שהוא יהיה טוב לכל השימושים.

כמו כן למען ההבהרה , האם זה המסך המדובר: http://www.g-tech.co.il/Product.asp?Pid=SONY-SDMX95F&Cat2Cat1ID=13&Cat2ID=28&aff=Zap〈=he

האם יש איזשהו מקום בצפון שאני אוכל לראות את המסך ב-LIVE. אני גר בחיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה ממסך.הוא מומלץ רק אם אתה מוגבל בתקציב ל1500.זה הרע במיעוטו.סמסונג 971P למשל הרבה יותר טוב.

ממש לא נכון..אף אחד לא בדק עדיין מי יותר

טוב מביניהם... יש סיכוי שמסך זה טוב יותר ממנו אפילו..

רק בדיקות ייתנו תשובה אמיתית..

ולשאלתך..

מסך זה הוא בעל פאנל איכותי במחיר מצחיק ולכן שווה

מאוד לקנות אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפופרת טובה יותר

אם קראת כ"כ הרבה איך הצלחת לפספס את הסטיקי למעלה (מילון מושגים בנושא מסכי LCD גרסא 1.3)?

לפאנלי TN יש אכן זמן תגובה מהיר יותר, אבל בשנים האחרונות, תודות לטכנולוגית ה-Overdrive (אשר מוסברת גם כן בסטיקי השני - סטיקי בנושא זמני התגובה וסריקה של מסכי LCD), הפער ירד, והוא כבר שיקול פחות רלוונטי לקנית מסך LCD. יGTG הוא מעבר מאפור לאפור כאשר BTB הוא מעבר בין שחור ללבן ובחזרה. שני המושגים נכונים, אלה שהיצרניות משתמשות בשיטות מדידה שונות על מנת להגיע לזמן תגובה טוב יותר על הנייר (ועל הקופסא).

בכל אופן, המסך "מהולל" עקב העובדה שיש לו פאנל המציע איכות צבעים גבוהה יחסית וזווית צפיה גבוהה בהרבה ממסכים אחרים במחיר של 1500 ש"ח - נכון להיום, תחום ה-1500 ש"ח נשלט ע"י המסכים הזולים יותר המבוססים על פאנל מסוג TN (המידע על הפאנלים, שוב, בסטיקי).

כמו כן למען ההבהרה , האם זה המסך המדובר:

{url=http://www.g-tech.co.il/Product.asp?Pid=SONY-SDMX95F&Cat2Cat1ID=13&Cat2ID=28&aff=Zap〈=he]לינק

האם יש איזשהו מקום בצפון שאני אוכל לראות את המסך ב-LIVE. אני גר בחיפה.

רוב החנויות מחברות את המסך בחיבור VGA המספק תמונה פחות חדה, ובנוסף קובעות רזולוציה שונה מהרזולוציה הטבעית של המסך (768*1024 במקום 1024*1280 בד"כ). התוצאה היא תמונה מטושטשת שלא עושה רושם על אף אחד. אם אתה באמת רוצה לראות את המסך במלוא הדרו, תצטרך להתעקש על חיבור ל-DVI עם הרזולוציה הטבעית של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר איזו חנות בצפון בצפון שאפשר לראות בה את המסך?

אתה טוען שרוב החנויות מספקות רק חיבור VGA ומשנות את הרזולוציה הטבעית? איך אפשר לעשות את זה? הדברים האלה לא מובנים כבר מהיצרן?

כמו כן אם זה באמת ככה אז פשוט צריך להתעקש אצל המוכר? תסביר בקשר לזה קצת יותר בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מסך יש את הרזולוציה הטבעית שלו (בה הוא נראה הכי טוב), למשל ל 19" זה בד"כ 1280 על 1024. בכל רזולוציה אחרת, הוא צריך להתאים אותה למסך ע"י איזה פילטר שבד"כ מוריד מהאיכות. הרזולוציה שהמסך עובד בה נקבעת ע"י המחשב (כרטיס המסך) ואם הוא מוגדר על רזולוציה אחרת, יראו פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על כל העזרה. בסופו של דבר קניתי את הסוני המדובר ואני מרוצה סך הכל.

אני עוד בשלב האבלואציה... קניתי אותו ב-KSP בקריות ב-1470. זה היה האחרון שנשאר להם.

יש לי בעיה שך FLICKERING על המסך כלומר חלקים מסויימים כאילו רועדים בתזזיתיות.

אני משתמש ברזולוציה של 1024 * 768 , היא יותר נוחה לי למרות שזו לא הרזולוציה הטבעית. האם יש קשר?

אילו פרמטרים מוגדרים אצלכם בעלי המסך הזה שאני אנסה לשנות גם אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל בלהתרגל לעבוד ב 1280X1024 כי אתה לא רק אינטפולציה ל 1024X768 כדי להאתים לרזולוציה

הטבעית, אלא גם מותח רזולוציה בפורמט 4:3 למסך שיחס הגבהים שלו 5:4.

זה יגרום לעיגולים להראות כאפליפסות וכו מאוד לא מומלץ.

בנוסף וודא שאתה מחבר אותו בחיבור DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...