Test Drive Unlimited - הדיון הראשי - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited - הדיון הראשי

bennnn

Recommended Posts

שלום לכל המחוברים אני חדש בפורום אני משחק tdu כבר חצי שנה. על כל שאלה איזה מכונית כדי לקנות איזה מכונית טובה ל- Drift ואיך לנהוג הכי מהר שאפשר אני יכול לעזור וגם איזה מכונית הכי מומלצת לכל class :cool2:

אין כמו אוטו עם טורבו צ'ארג'ר לדריפטים,למרות שאני דיי גרוע בדריפטים אבל מתאמן.

תמליצו איפה יש פניות טובות לדריפטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 726
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא עוזר! :pissed:

אני לא מבין מה הבעיה במשחק...מעצבן!

כל פעם זה נתקע אחרי שאני מסיים שלב' date=' אז אני שוב יוצא ושוב נכנס...זה מייאש

[/quote']

אז תנסה למחוק את השמירות שלך ולהתחיל את המשחק שוב עם משתמש חדש!

לי זה עזר שהייתה לי בעיה דומה

אתה לא חייב למחוק פשוט תעביר אותם משם למקום זמני כדי שתוכל לבדוק

גם אתה אומר שהוא נתקע לך שאתה מסיים שלב שזה הזמן שהוא שמירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה סיימתי 50 אחוז מהמשחק...כבר עברתי מלא מרוצים כולל המרוץ למליון...חח..

לא בא לי לעשות מחדש :-\

אוף.

מחקתי והתקנתי מחדש, עזר קצת בנוגע להתחלה שאני יוצא מהבית זה הפסיק להתקע,

אבל עכשיו לפעמים באמצע מירוץ זה קורה לי...

יא תליין מזגנים! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לדעתי תנסה לפחות תגזור תשמירות ושים אותם במקום אחר רק לבדיקה לפחות!

חחחח ראיתה יש עכשיו משהו שמתקין מנועים של מזגנים

אנחנו עובדים ביחד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתם תוכלו לעזור לי - אני משחק במשחק כבר כמה זמן ואני כבר כמעט בסוף. יש לי כמה שאלות - דרייב אין, דיינר ומועדונים - האם זה משהו של MP? כי לא ראיתי כאלה פעם אחת בכל המשחק.

אני סיימתי את כל המרוצםי ונשאר רק הבונוסים. הבעיה היא שאני לא מוצא את כל המשימות בונוס. אני צריך עוד דוגמנית אחת (השלבי GT500, פשוט המכונית לא מגיעה לחנות, צריך לחכות כנראה), ועוד כמה מכוניות להסיע ועוד כמה חבילות. הבעיה היא שאני לא יודע איפה כולם. אם מישהו סיים את המשחק לגמרי לגמרי ויכול לעשות לי טובה- זה די פשוט:

להכנס למשחק, להבזיק לפינה השמאלית העליונה של המפה, להיכנס למפה לעשות זום עד שרואים את כל האי, לבחור להראות משימות, שם לבחור שייראו רק את ה EXTRA וALL0משימות שעברתם וכאלה שלא עברתם) ולקחת סקרין שוט. זה מאוד יעזור לי. סרקתי את רוב המפה ופשוט לא מוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מחפשים אוטו לדריפטים זה באמת TVR וגם יגואר וגם למבורגיני מרסילגו משופרת עד הסוף....

אין כמו אוטו עם טורבו צ'ארג'ר לדריפטים,למרות שאני דיי גרוע בדריפטים אבל מתאמן.

תמליצו איפה יש פניות טובות לדריפטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למירוצים שלא מופיעים לך על המפה - אתה כנראה עוד לא חשפת את הכבישים שבהם הם נמצאים, צריך ממש לנהוג בדרכים שבהם המירוצים הללו נמצאים (האייקון) כדי לפתוח אותם על המפה ולגשת אליהם, תנסה לעשות כמה חרישות של נהיגה ממושכת בדרכים שלא היית בהם (צבע טורקיז כהה) לחשוף כמה שיותר דרכים ותמצא.

בנוגע לדרייב-אין וכולי - הכל במולטיפלייר בלבד. חוץ ממירוץ מהיר שזה אפשר לעשות גם עם רכבים בשליטת המחשב שעוברים לידך בנהיגה חופשית.

בנוגע לפארבאוד GTS - חזק ומוגדש - תענוג לנהיגה, והוא קיים במשחק המקורי (לא צריך קארפאק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה!

הורדתי את חבילת ההרחבה למשחק,

אך כשאני בא לקנות רכבים חדשים שיש בהרחבה, אני לא מוצא אותם בסוכנויות..

באתי לחפש את הלמבורגיניות החדשות, והן לא מופיעות בסוכנויות של הלמבורגיני..

הרכבים החדשים נמצאים בסוכנויות חדשות?? או שאמורות להכנס ישירות לאחת הסוכנויות הקיימות... כי כבר הגעתי למצב שהמשחק אמר לי שגיליתי את כל הסוכנויות רכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אם אפשר לענות... :P זה משגע אותי.

נכנסתי לסוכנויות של הרכבים..ואני רואה שיש שם את הרכבים של ההרחבה, אבל אני לא יכול לגשת אליהם בכלל...מה הולך כאן?

אני צריך לסיים את המשחק בשביל זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צריך לסיים מרוצים בשביל זה יש מכוניות שאתה צריך לסיים משהו ואז רק אפשר לקבל אותה,

למשל יש מכוניות שאתה צריך לאסוף את כל אלה שרוצים טרמפים בשביל לפתוח אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע לגבי המכוניות האלו, למשל יש את הפורד הקונספט GT משהו כזה שמגיעה ל 350 שאני לא יכול לקנות עד שאני אסיים את כל ה SPEED, אבל אני עדיין יכול לדפדף עלייה..או לקחת אותה לסיבוב בדיקה.

אני מתכוון שאני נכנס למשל ללמבורגיני, ורואה את המורסילאגו רודסטאר בצד, אבל אני לא יכול לגשת אליה בכלל..!

כל המכוניות שאני צריך לסיים משהו בשביל להגיע אליהן נגישות לבדיקה, למשל סתם להסתכל עלייה ולבדוק נתונים...אבל אלו שבחבילת הרחבה אני יכול רק להסתכל עליהן מהצד במקרה כזה...

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה - כל במשחק ניתן לנסיעת-מבחן (קוראים למשחק נסיעת מבחן לא?).

אם אתה רוצה לדעת באופן מוחלט אם הרכבים החדשים במשחק - קח אחד מהם לנסיעת מבחן (יש כפתור TEST DRIVE למטה מצד ימין כשאתה מסתכל על הרכב בסוכנות). אם לא ניתן לנסוע בהם - הפאק לא הותקן כראוי/לא עבר ואלידציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעצבן בטירוף..המשחק הוא של בן דוד שלי והוא מקורי..

ולקחתי אותו אלי אבל לא הפעלתי אותו באינטרנט כדי שהוא יוכל לשחק....טוב כנראה זו הבעייה :-\

תודה על העזרה בכל מקרה אנשים... [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...