עזרה בבחירת 2 מכשירים (K800I, K610I, 6280) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת 2 מכשירים (K800I, K610I, 6280)

Jeka90

Recommended Posts

לפני שנה הייתי בסלקום במסלול "משתלם לדבר לצעירים"

התעריפים עד כמה שזכור לי דיי נוחים, הבעיה היא עם התחייבות לדקה ראשונה...

החשבון לא עליי, החשבון על שם ההורים שלי.

זה לא משנה? איך הם יידעו לדוגמא אם אני משתמש במסלול צעירים או מישהו אחר?

ואני רוצה לקחת כבר איזשהו מסלול משפחתי כדי שאני אדבר עם בני השפחה בחינם ואצטרך לשלם רק 15 ש"ח בחודש. אם אני אקח מסלול צעירים ואמא שלי תיקח מסלול אחר וכל מסלול עולה כסף, ייצא ששרק על המסלולים יעלו לי 30 ש"ח בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

26+26=52

זה נכון, אבל אתה צריך להוסיף לזה עוד 15 ש"ח שאתה משלם על המכשיר השני.. ככה שזה יוצא יקר יותר ב-15 ש"ח.

וכן, אני משלם על חבילת גלישה.. 14.90 בחודש.

מה נותנת לך חבילת הגלישה? מה היא כוללת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אוקיי יש לי שאלה בנוגע לחבילת הגלישה.

האם ניתנן לצפות ב TV או שעל זה צריך לשלם בנוסף?

100MB זה הורדות? כאילו הגלישה ב WAP לא עולה כסף? ולא נכללת ב 100MB הזה?

מה בנוגע לשיחות ווידאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 מגה זה לנפח שאתה מוריד באמצעות הפלאפון, בין אם זה קבצים ובין אם זה עמודי תוכן. זה לא כולל תכנים בתשלום, בין אם זה רינגטונים, קטעי או טלוויזיה או כל דבר אחר שאורנג' גובה עליו תשלום בנפרד (כלומר, הם גובים תשלום פעמיים: פעם אחת על זה שאתה בכלל מעז להוריד את התוכן, ופעם נוספת על הנפח שאתה מוריד).

שיחות הן באותו תעריף כמו שיחות רגילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיצא חוק שאומר שלחברות הסלולר אסור לחייב את הלקוח לרכוש את חבילת הגלישה כתנאי לקניית מכשיר בדור 3. זה נכון?

זה נכון , אבל אם אתה לא רוצה את החבילה אתה תשלם פי 2 על המכשיר ללא חבילת גלישה. :cool2:

לדוגמה K610I עולה 29 ש"ח לחודש בתנאי שתיקח חבילת גלישה שזה עוד 14.90 בחודש (אורנג')

אבל אם לא תרצה לקחת חבילת גלישה אתה תשלם עליו 49 ש"ח לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון , אבל אם אתה לא רוצה את החבילה אתה תשלם פי 2 על המכשיר ללא חבילת גלישה. :cool2:

לדוגמה K610I עולה 29 ש"ח לחודש בתנאי שתיקח חבילת גלישה שזה עוד 14.90 בחודש (אורנג')

אבל אם לא תרצה לקחת חבילת גלישה אתה תשלם עליו 49 ש"ח לחודש.

בקיצור, שווה כבר לקחת את חבילת הגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

בסוף החלטתי לקחת K800I בשבילי ומוטורולה V6 בשביל אמא שלי.

K800I אחרי הנחה של 25% עולה 52.48 ש"ח ומוטורולה V6 אחרי הנה של 75% עולה 14.98 ש"ח.

להוסיף עוד את 2 חבילות הגלישה המפגרות האלה שכל אחת עולה 20 ש"ח, ויוצא שהתשלום רק על המכשירים הוא 107.46 ש"ח.

בנוסף אני לוקח מסלול משפחה שאומר שאני משלם 14.90 ש"ח בחודש ומדבר עם בני המשפחה ב- 0 אגורות לדקה עד 200 דקות ודיבור עם אנשים אחרים עולה 79 אגורות לדקה.

יש לי גם מכשיר C650 שאני עדיין משלם עליו 9.90 ש"ח בחודש ונשאר לי לשלם עוד שנה וחצי.

יש לי עוד מכשיר של שאין לי מושג מה הדגם שלו וגם לא מצאתי אותו באינטרנט. קניתי את המכשיר לפני 3 שנים.

ייתנו לי זיכוי על המכשירים אם אני מחזיר אותם?

סה"כ יוצא 132.26 ש"ח- המכשירים + מסלול משפחה.

בטח יהיו עוד חיובים ובערך התשלום החודשי ייצא 160+-

מה אתם אומרים? זה שווה?

תודה.

זה משתלם או לא? בקשר למסלול, אני אלך אליהם ואברר איזה מסלולים עוד יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החשבון תעשה לבד אם זה שווה אבל לא הייתי ממליץ לך לקחת בשביל אמא שלך את הv6 כי לא נראה לי שהיא צריכה פלאפון כזה.. אתה יכול לקנות לה אפילו את הv3x והיא לא תרגיש הבדל..

חוץ מזה שמכיוון שהוא דור 3.5 אז הסוללה שלו מתרוקנות במהירות (גם של הv3x) ולכן אני לא ממליץ לך לקחת אותו לאמא שלך..

לפי דעתי תיקח לה את הk610i גם קטן גם מהיר בין הטובות בדור השלישי והיא תסתדר איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...