עזרה בבחירת 2 מכשירים (K800I, K610I, 6280) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת 2 מכשירים (K800I, K610I, 6280)

Jeka90

Recommended Posts

שלום.

אני רוצה לנצל את המבצע שיש עכשיו בסלקום ולקנות 2 מכשירים בדור השלישי.

בשבילי אני רוצה לקחת K800I. את המכשיר השני אני לוקח בשביל אימא שלי. היא לא צריכה מצלמה 3.2 מגה פיקסל, נגן משוכלל וכל הדברים האלה.

איזה מכשיר כדאי לקחת? 6280 או K610I?

מה ההבדל בין K610I ל- K800I חוץ ממצלמה (פלאש קסנון אמיתי, 3.2 MP)? אם אין הבדל משמעותי אולי אני גם אקח K610I כי ההבדל במחיר גדול...

שמעתי שיש למכשירים של SK פליטת קרינה חזקה באופן משמעותי מנוקיה. זה נכון?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי 6280 וזה פלאפון מעולה ומעולה לאמא כי או כל הזמן בתיק אז לא נשרט ולא נשבר ואני ששברתי את כל הפלאפונים שהיו לי ה6280 עד שלא איבדתי אותו היה בלי שריטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יש לי 610I וראיתי את שני האחרים 6280 פחות טוב בהרבה וה K800 לא מצדיק את המחיר שלו גם קראתי באינטרנט זהמצלמה שלו פחות טובה מ 610I בגלל שאין לה זום אוטומטי!!!!!! הוא גם זול בהרבה מה 800I וה6280 באורנג' יותר זול מ 610I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יש לי 610I וראיתי את שני האחרים 6280 פחות טוב בהרבה וה K800 לא מצדיק את המחיר שלו גם קראתי באינטרנט זהמצלמה שלו פחות טובה מ 610I בגלל שאין לה זום אוטומטי!!!!!! הוא גם זול בהרבה מה 800I וה6280 באורנג' יותר זול מ 610I

אממ...

הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף ה6280,אבל הוא הרבה יותר יקר...ה610 סתם מיינסטרים פשוט..לא מבין איך אתם משווים ביניהם.

אולי הוא מיינסטרים אבל קיימות בו כל הפונקציות שמכשיר דור 3 צריך והוא לא נופל באיכות מאף אחד ממכשירי SE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לקחת?

K800I ו- K610I או 2 K610I? קראתי שהמסך של K610I קטן יחסית למכשירי דור שלישי. הוא באמת עד כדי כך קטן?

אני הוצאתי את 6280 מהתמונה כי הוא באותו מחיר כמו K800I ואין מה להשוות ביניהם...

איך הג'ויסטיק של SE? נוח? היה לי C650 והג'ויסטיק שלו ממש מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

בסוף החלטתי לקחת K800I בשבילי ומוטורולה V6 בשביל אמא שלי.

K800I אחרי הנחה של 25% עולה 52.48 ש"ח ומוטורולה V6 אחרי הנה של 75% עולה 14.98 ש"ח.

להוסיף עוד את 2 חבילות הגלישה המפגרות האלה שכל אחת עולה 20 ש"ח, ויוצא שהתשלום רק על המכשירים הוא 107.46 ש"ח.

בנוסף אני לוקח מסלול משפחה שאומר שאני משלם 14.90 ש"ח בחודש ומדבר עם בני המשפחה ב- 0 אגורות לדקה עד 200 דקות ודיבור עם אנשים אחרים עולה 79 אגורות לדקה.

יש לי גם מכשיר C650 שאני עדיין משלם עליו 9.90 ש"ח בחודש ונשאר לי לשלם עוד שנה וחצי.

יש לי עוד מכשיר של שאין לי מושג מה הדגם שלו וגם לא מצאתי אותו באינטרנט. קניתי את המכשיר לפני 3 שנים.

ייתנו לי זיכוי על המכשירים אם אני מחזיר אותם?

סה"כ יוצא 132.26 ש"ח- המכשירים + מסלול משפחה.

בטח יהיו עוד חיובים ובערך התשלום החודשי ייצא 160+-

מה אתם אומרים? זה שווה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו מחירים די מופרזים למען האמת. ה-K800I שלקחתי באורנג' לפני שבועיים עולה לי בסך הכל 26 ש"ח בחודש (בתנאי שאני מדבר מעל 26 ש"ח.. מה שבהחלט קורה). גם אם הייתי לוקח שני מכשירים כאלה, זה היה עולה פחות ממה ששני מכשירים עולים לך בסלקום.

גם החיוב על השיחות הוא מוגזם לדעתי.. 79 אגורות לדקה?! אני משלם 48 אגורות לדקה הראשונה ו-29 אגורות לכל דקה שאחריה, אבל אני במסלול חיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו מחירים די מופרזים למען האמת. ה-K800I שלקחתי באורנג' לפני שבועיים עולה לי בסך הכל 26 ש"ח בחודש (בתנאי שאני מדבר מעל 26 ש"ח.. מה שבהחלט קורה). גם אם הייתי לוקח שני מכשירים כאלה, זה היה עולה פחות ממה ששני מכשירים עולים לך בסלקום.

גם החיוב על השיחות הוא מוגזם לדעתי.. 79 אגורות לדקה?! אני משלם 48 אגורות לדקה הראשונה ו-29 אגורות לכל דקה שאחריה, אבל אני במסלול חיילים.

26+26= 52 ש"ח= אותו דבר.

אתה משלם על חבילת גלישה?

בקשר למסלול משפחה, באמת זה מוגזם. אני אחפש תוכנית חלופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...