איזה חברה?(הרדיסק) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חברה?(הרדיסק)

Or ei

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי היה 30GB 7200 של MAXTOR, והתחילו להיות לי עליו bad sectors תוך חצי שנה, אז אישית הייתי ממליץ לך על הסיגייט, שלא שמעתי פה תלונות של אנשים על החברה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ! לא !

קח מקסטור מהדגם החדש

זה שפעם היו לאדם אחד בעיות עם מקסטור זה לא אומר שזה דיסק גרוע. הם השתפרו

גם WD היו גרועים מאד אבל חל אצלם שיפור בדגמים החדשים

המקסטור מהיר, שקט, ממש לא יקר (בערך 550 ש"ח לארבעים ג'יגה) ATA133 וזכה לשבחים רבים בכל מיני REVIEWS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגייט ומקסטור, בכללי.

סיגייט נראה לי יותר זולים.

MAXTOR ATA133

הדגם החדש ממש זול. ;)

לא יודע מחיר ;)

אבל שמעתי מאנשים בפורום ששמעו מפורומים אחרים שהמקסטור עם הATA133 עושה "קלאקים" ורעשים מוזרים, אז אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המקסטור החדש ATA133 ואין רעשים ואין קלאקים מוזרים. אפשר אפילו להשקיט אותו יותר ממה שהוא מגיע גם ככה בעזרת ה-ACUSTIC MANAGEMENT (יש את זה גם ב-IBM).

הוא דיסק אחלה

יש לי עכשיו שחורק כמו הצרות שלי. דיסק מגעיל ונראה לי שהוא פשוט גוסס (כולה שנה וקצת, בקושי היה בשימוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המקסטור החדש ATA133 ואין רעשים ואין קלאקים מוזרים. אפשר אפילו להשקיט אותו יותר ממה שהוא מגיע גם ככה בעזרת ה-ACUSTIC MANAGEMENT (יש את זה גם ב-IBM).

הוא דיסק אחלה

יש לי עכשיו שחורק כמו הצרות שלי. דיסק מגעיל ונראה לי שהוא פשוט גוסס (כולה שנה וקצת, בקושי היה בשימוש)

יופי, ואני מכיר אנשים שיש להם 75GXP שעדיין עובד להם ולא עושה רעשים משונים.

כעקרון, ואפשר לשאול כל חנות, לSEAGATE יש הכי הרבה פחות החזרות ויש גם סיבה למה הם עולים קצת יותר יקר מMAXTOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, זה הכי טוב בגלל שבאמת יש לו הכי פחות החזרות והוא עדיין שומר על ביצועים בין הגבוהים (לא הכי גבוהים, אבל בין).

הדיסק החדש של מקסטור נראה מבטיח, רק עוד חצי שנה+ נוכל לדעת אם הוא באמת טוב או שגם הוא נדפק מהר.

כרגע, .

אני לא מבין מי שאומר שMAXTOR יותר טוב, מאיפה הוא יודע????????? גם בIBM 60GXP גילו את הבעיות רק לפני קצת יותר מחודש. עוד לא נתתם לMAXTOR זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, זה הכי טוב בגלל שבאמת יש לו הכי פחות החזרות והוא עדיין שומר על ביצועים בין הגבוהים (לא הכי גבוהים, אבל בין).

הדיסק החדש של מקסטור נראה מבטיח, רק עוד חצי שנה+ נוכל לדעת אם הוא באמת טוב או שגם הוא נדפק מהר.

כרגע, .

אני לא מבין מי שאומר שMAXTOR יותר טוב, מאיפה הוא יודע????????? גם בIBM 60GXP גילו את הבעיות רק לפני קצת יותר מחודש. עוד לא נתתם לMAXTOR זמן.

אני מציע שאנשים פה גם לא ישכחו מי הזהיר מסדרת ה60GXP כשאנשים פה עדיין המליצו עליה... :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...