תמונות של המקבוק החדש של אשתי - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המקבוק החדש של אשתי

Decktor

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, אולי זה קשור לזה שהממשק לגמרי שונה, ניסתי לגרור קבצים מהשולחן עבודה לאיזה תיקיה וזה לא הצליח (גם לא הצלחתי לעשות CUT & PASTE), וצריך לסגור תוכנות במפורש, הכפתור האדום לא גורם להם להעלם. גם את העיצוב לא הכי אהבתי. (וצריך להתרגל להרבה דברים כמו תפריט למעלה וכו').

אם כבר ללמוד מערכת הפעלה חדשה, נראה לי עדיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אולי זה קשור לזה שהממשק לגמרי שונה, ניסתי לגרור קבצים מהשולחן עבודה לאיזה תיקיה וזה לא הצליח (גם לא הצלחתי לעשות CUT & PASTE), וצריך לסגור תוכנות במפורש, הכפתור האדום לא גורם להם להעלם. גם את העיצוב לא הכי אהבתי. (וצריך להתרגל להרבה דברים כמו תפריט למעלה וכו').

תסלח לי אבל מאק ממש לא מסובך כמו , אני לא יודע למה לא הצלחת לעשות CUT & PASTE אבל זה ממש לא אמור להיות בעייה.

מה שאמרת על סגירת תוכנות זה עניין של טעם ובכל מקרה הדרך ההכי נוחה לצאת מתוכנה ב OSX (לפי דעתי) זה קליק ימני על האייקון בדוק ו QUIT.

באותה מידה אני יכול לטעון לרעת שאין שום דרך בעולם לצאת מכל הדפדפן בקליק אחד (קליק ארוך על האייקון בדוק לעבור לאופציית QUIT ולשחרר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שיכולה לגרום לכך שלא הצלחת לעשות copy paste היא שהשתמשת בקיצורי דרך במקלדת ואתה רגיל לאלו של ווינדוז, ואילו ב10.4 מה שאתה מכיר בתור אלט הוא קונטרול וההפך. תסתכל בהגדרות מקלדת שם תמצא אפשרות להפוך את זה...

מעבר לזה אני לא מכיר שום סיבה הגיונית שתגרום לזה שלא תצליח לעשות העתק הדבק. בקשר לכל הקטע של התפריט למעלה זה דווקא אחד הדברים הטובים, שלא לדבר על הדוק, ברגע שמתרגלים לזה, זה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קיבלתי אזהרת:

שים לב! נושא זה לא פעיל כבר 7 ימים או יותר.

אלא אם אתה בטוח שאתה רוצה להגיב לנושא זה, מומלץ שתפתח נושא חדש.

וזה הנושא השני ברשימה, אז הפורום ממש לא פעיל. :-\

בכל מקרה הBaby הזה מהמם, למרות שהשחור לדעתי יותר מושך וכללית יותר נוח לעיניים כשאתה מול המסך זמן ארוך (Glossy זה ה-דבר הבא!). ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...