משקאות מומלצים בפאב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקאות מומלצים בפאב?

malcolmx9

Recommended Posts

בזמן האחרון התחלתי לצאת די הרבה לפאבים, ולבלות עם חברים שם. הבעיה היא, שאין לי מושג בשתייה, ולבנתיים אני תקוע על בירה קלסברג מהחבית כי היא הדבר הראשון שהופיע בתפריט :P.

ניסיתי להתייעץ עם המלצרית, אבל כנראה שהידע שלה שווה לידע שלי בנושא, כנ"ל לגביי החברים.

אז איזה משקאות אלכוהליים טעימים אפשר להזמין, משהו חפיף לשתיין מתחיל? :silly:

לא מעוניין להשתכר לגמרי אגב, בכל זאת צריך לחזור לדירה באמצע הלילה, כשיש בה את כל המשפחה. רק צריך משהו שישחרר טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככה, יש כמה סוגים של שתיה שאני אוהב: בירה בהירה, קוקטיילים רגילים (העדפה לפירות ודברים מתוקים כאלה) וקוקטיילים מבוססי שמנת.

בירה בהירה - אין כמו ווינשטפן והוגרדן [בא בכוס מאסיבית שכל הבר יסתכל עליך כאילו יש לך ביג מוצ'אצ'וס] (אף אחד לא אוהב בירה בהתחלה אבל אם תתחיל לשתות מאלו, לא תוכל להפסיק, פשוט מעדן).

קוקטיילים - לך לפי הטעם שלך, יש קוקטייל כמעט לכל טעם אפשרי, פשוט תשאל - אין מה להתבייש, אתה חייב ללמוד איכשהו. בכל אופן, אני ממליץ על פיג'לינג סאוור (מעולה!).

קוקטיילים מבוססי שמנת - בננה באנשי וגולדן קאדילק (משקה בטעם שוקולד לבן\רגיל - מזכיר מילק-שייק).

תזכור תמיד עם הבירה להוריד צ'ייסר של בד- (40% אלכוהול, מתיקות וטעם לפנים, אני מבטיח שתאהב).

ההבדלים בין 3\1 ל-2\1 ליטר בבירה הם כל כך קטנים שפשוט לא משתלם לקנות 3\1.

תזכור שאין להתווכח על טעם ועל ריח, ואם מישהו קורא לך כוסית כי אתה שותה משקאות טעימים תתן לו סטירה כי הוא אידיוט.

תזכור להנות מאלכוהול בדרך שאתה בוחר... ותהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינו מעליי, בירה טובה עם צ'ייסר של בד זה תמיד טוב. וכמובן יש את כל הקוקטיילים למיניהם ("משקה כוסיות") כמו מידורי סאוור וחבריו.

פשוט תנסה, אתה כבר תבין את הכיוון שלך ואולי תתקדם לדברים יותר 'כבדים'. בד"כ אתה תשמע המלצות מחברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה משהו נחמד שאין בכל מקום אך אפשר להכין לבד ( למרות שיש מקומות שממש מקשים )

זה נקרא IRISH CAR BOMB

אני אישית מעדיף לשתות את זה אחרי ששתיתי כבר פיינט גינס.

אם אין את זה לפאב/הברמן לא יודע מה זה, אתה יכול ללמד אותו כי זה ממש אחלה.

אז ככה מכינים.

מזמינים פיינט גינס.

שותים עד הקו של הלוגו של הגינס ( יש שם ממש קו זהוב כזה )

מזמינים שוט המכיל חצי בייליס וחצי ג'יימסון ( אם הברמן זבל ולא מסכים אז תזמין שוט ג'יימסון, שוט בייליס ושוט ריק ותערבב לבד. זה קרה לי עם ברמן )

עכשיו, את השוט הזה פשוט עוזבים לתוך הגינס.

כן, עם הכוס, לתוך הגינס.

מעכשיו הכל צריך להיות זריז.

פשוט שתה את הגינס שלך בהנאה. בגלל שוויסקי והאייריש קרים יותר כבדים מהגינס הם לא יתערבבו ישר עם הבירה וכל פעם ישפכו מעט מעט לפה כשאתה שותה.

אולם, אתה צריך לשתות את זה דיי מהר מהרגע שאתה מכין את זה, כיוון שלאחר כמה דקות הבייליס מתערבב עם הגינס ומתגבש.

לא שזה נורא שזה מתגבש, פשוט אתה תבזבז ככה את הבייליס שלך. וכמו כן הכוס תראה כאילו מישהו הקיא בתוכה.

מומלץ בחום. זה אחד הקוקטלים היותר נפוצים באירלנד.

( כמובן שבמקום בייליס אפשר להשתמש בכל אייריש קרים, ובמקום ג'יימסון אפשר כל וויסקי אירי, אבל ככה זה במתכון המקורי )

לרוויה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוקטיילים בפאב אפילו כוסיות לא שותות :-X

בפאב בד"כ שותים או בירה או משקה אחר שמגיע בבקבוק אחד... ייגר, וויסקי, וודקה (אולי קוקטיילים פשוטים מבוססים על וודקה עוד סביר... רוסי שחור וכו'...), אבסנת', טקילה...

לכול אחד יש את המשקה שלו.... אני אישית לא בררן גדול ושותה מה שיש, אבל יש כאלה שלדוגמא מאוד לא אוהבים וודקה או ויסקי... הכי טוב זה לנסות כל מיני דברים (ולא לבלבל את השכל לבארמן עם כל מיני התקלות של "תכין לי קוקטייל XXXXX") ולמצוא את הדבר הכי טוב בשבילך.

בירות יש כמה סוגים: יש את הלאגרים הפשוטים (קרלסברג ושות'), בירות חיטה קצת יותר עשירות וכבדות כמו ווינשטפן, סטאוטים (או איך שלא קוראים להם) שכוללים ג'ינס ומרפיז (אישית מעדיף מרפיז... קצת יותר מתוקה..), ועוד מליון סוגים, שגם צריך לנסות ולבדוק.

בשביל התחלה אני מציע לך לנסות או הוגארדן- שחלק יקראו לה "שתן" "מים" או כל מיני כאלה, אבל זו בירה לא רעה, עם טעם מתקתק יחסית ולא כבדה.

הכי חשוב זה לא לשתות יותר ממה שאתה יכול ולא לשתות על בטן ריקה, כשהביגלה והזיתים לא נחשב לאוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כאלה... התכוונתי לכל השטויות האלה עם שמנת ושלהובים ו8 משקאות שונים עם כל מיני מיצים...

חח

כן:

"סקס על החוף"

"אורגזמה משולשת"

"קנה את המשקה המגעיל הזה במחיר מופקע אבל לפחות תוכל להרגיש מגניב כשתגיד למלצרית שאתה רוצה סקס על החוף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירות יש כמה סוגים: יש את הלאגרים הפשוטים (קרלסברג ושות'), בירות חיטה קצת יותר עשירות וכבדות כמו ווינשטפן, סטאוטים (או איך שלא קוראים להם) שכוללים ג'ינס ומרפיז (אישית מעדיף מרפיז... קצת יותר מתוקה..), ועוד מליון סוגים, שגם צריך לנסות ולבדוק.

בשביל התחלה אני מציע לך לנסות או הוגארדן- שחלק יקראו לה "שתן" "מים" או כל מיני כאלה, אבל זו בירה לא רעה, עם טעם מתקתק יחסית ולא כבדה.

:lol:

יהיה לך קצת קשה לשתות ג'ינס אבל אתה יכול לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת בירות: גינס, לף, הוגארדן, מרפיס כפי שנאמר. אם כי מרפיס הרבה יותר טעימה מפחית.

קוקטייל שאני ממליץ עליו הוא -ג'ק: שנאפס תפוחים וג'ק דניאלס. אפילו המצלאנו לו שיפצור פה באוניברסיטה: בקש מהמלצר להוסיף טיפת ייגר דבש ותקבל ג'ק תפוח בדבש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...