משקאות מומלצים בפאב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקאות מומלצים בפאב?

malcolmx9

Recommended Posts

פותח הת'ראד, אני חוזר, אל תתן לאף אחד להגיד לך מה לשתות, תעקוב אחרי הטעם שלך.

בשבילי, קוקטיילים מבוססי שמנת הם פשוט פצצות ואחוז האלכוהול בהם גבוה יחסית, ועם כל הטעם שמסביב אתה לא מרגיש כלום חוץ מהטעם הטוב של הליקר שאתה שותה בתוך הקוקטייל.

אם אתה הולך לבר כדי לשתות ומקפל את הזנב שלך כשמישהו אומר "קוקטייל" כי אתה מפחד שיקראו לך ציפור שיר, אז... טוב, אין לי דרך אחרת לנסח את זה - אתה אידיוט. אתה הולך כדי לשתות מה שאתה אוהב, לא מה שמשה אמר שהכי גברי. אני עדיין מסתובב עם חבר'ה ששותים גינס כי היא מאוד כהה, וזה משהו שמשה אמר שהוא מאוד גברי!

הנקודה שלי היא - תטעם ותחליט, ושלא תתן לאף אחד לבלבל לך את השכל על מי אמור לשתות את המשקה, זה לא כאילו אתה מזמין שמלה אדומה משובצת יהלומים מהבר-טנדר. תן לחבר'ה שלך לשתות ג'יפה שהם לא אוהבים בכלל. אתה, תיהיה חכם יותר.

BananaBanshii4Life!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שאתה שותה קוקטיילים כן הופך אותך לכוסית, זה לא אומר שאתה צריך להפסיק לשתות.

אבל מה לעשות לשתות קוקטיילים ועד מבוססי שמנת נקרא להיות כוסית, בדיוק כמו לעשות שעווה וטיפולי פנים.

אם אתה חושב שזה שאתה גבר על זה שאתה שם פס על כולם ושותה משקאות שצריך להגיש בבת מצוות, אז באותה הזדמנות גם אתה יכול להתחיל ללבוש חוטיני ומחכוך ולהרגיש הכי גבר שבעולם.

גבר צריך להיות גדול שעיר וש-83.7% מהמשקל גוף העודף שלו יהיה בירה.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יענו אני פעמיים גבר? :smile1:

RoyShefy, לא אמרתי שכל מי ששותה קוקטיילים הוא כוסית... פשוט זה לא משהו ששותים בפאב.

במועדון\ ארוע\ כנס של ערוץ הילדים זה עוד בסדר... אבל בפאב?!

בטוח אפשר למצוא משהו אחר שלא יגרום לבארמן להוסיף לך איזה "מיוחדת" על הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה שותה קוקטיילים כן הופך אותך לכוסית, זה לא אומר שאתה צריך להפסיק לשתות.

אבל מה לעשות לשתות קוקטיילים ועד מבוססי שמנת נקרא להיות כוסית, בדיוק כמו לעשות שעווה וטיפולי פנים.

אם אתה חושב שזה שאתה גבר על זה שאתה שם פס על כולם ושותה משקאות שצריך להגיש בבת מצוות, אז באותה הזדמנות גם אתה יכול להתחיל ללבוש חוטיני ומחכוך ולהרגיש הכי גבר שבעולם.

גבר צריך להיות גדול שעיר וש-83.7% מהמשקל גוף העודף שלו יהיה בירה.

:smile1:

הוא גם צריך להיות דביל פועל בניין עם כתמי זיעה בבית שחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, תודה על ההצעות, אני כותב את ההודעה הזאת טיפה מסטול אחרי ששתיתי כוס קלסברג ושלוש שוטים של ייגר בדבש :silly:. זה מה שהמלצרית המליצה, אחרי שעירבתי את בעל המקום, ובסופו של דבר יצאתי עם סחרור קל והרגשה שכל דבר מצחיק אותי (לא תאמינו מאיזה שטויות התפוצצתי ברכבת בדרך לבית).

אני אנסה את מה שהמלצתם בפעם הבאה שאגיע לבר, לא משנה אם זה משקה כוסיות או משהו חזק יותר, העיקר שאוהב.

את הייגר לא אהבתי כל כך, סתם שרף בגרון ובבטן, אבל נתן תחושה מעופפת כמו שרציתי, מין אנרגיה כזאת ובכל זאת הייתי יכול לקום על הרגליים וללכת הביתה.

תודה, ואם יש עוד המלצות אז תרשמו חופשי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, תודה על ההצעות, אני כותב את ההודעה הזאת טיפה מסטול אחרי ששתיתי כוס קלסברג ושלוש שוטים של ייגר בדבש :silly:. זה מה שהמלצרית המליצה, אחרי שעירבתי את בעל המקום, ובסופו של דבר יצאתי עם סחרור קל והרגשה שכל דבר מצחיק אותי (לא תאמינו מאיזה שטויות התפוצצתי ברכבת בדרך לבית).

אני אנסה את מה שהמלצתם בפעם הבאה שאגיע לבר, לא משנה אם זה משקה כוסיות או משהו חזק יותר, העיקר שאוהב.

את הייגר לא אהבתי כל כך, סתם שרף בגרון ובבטן, אבל נתן תחושה מעופפת כמו שרציתי, מין אנרגיה כזאת ובכל זאת הייתי יכול לקום על הרגליים וללכת הביתה.

תודה, ואם יש עוד המלצות אז תרשמו חופשי :smile1:

אתה רוצה להגיע למצב של לא להצליח לקום על הרגליים?!

5-6 שוטים של ויסקי או טקילה צריכים לעשות את העבודה.

אבל אז זה תצא אלכוהוליסט...

טרופית - מנוער, לא מעורבב.

יש גם פאנטה אגוזים, אבל זה לא מומלץ לבני רבע שעה ומעלה... :-\

אתה מ'שוגע? טרופית?!

כבר עדיף לשתות דלק סילון!

אחי, אתה חייב לפרמט דחוף לפני שתתדרדר לטיפה המרה :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרופית זה עוד בסדר

החברים המפגרים שלי פעם אחת קנו סופר דרינק (כן, כן, סופר דרינק. כן, הדבר הזה שנראה [ומריח, מרגיש ויש לו טעם] כמו נוזל ניקוי)

בשביל לערבב עם הוודקה שהם קנו.

הבטן שלי לא סלחה לי מאז (וזה הזכרון שקשור לשתייה הכי גרוע שיש לי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אבא, אמא ושלוש אחיות שמחכים לי בבית, אז לשתות דברים חזקים כאלה לא בא בחשבון :behead:

אני חיפשתי משהו שיתן לי תחושת ריחוף קלילה, אבל בכל זאת יאפשר לי ללכת בצורה נורמלית ולהגיע הביתה כאילו שכלום לא קרה, וזה מה שהייגר סיפק.

אני מקווה שגם המשקאות בהמלצות שלכם יעשו דבר דומה, ואני אבדוק אותם בקרוב.

אבל מה שהומלץ בהודעות האחרונות, אני אעז לעשות אם יהיה לי בית ריק לחזור אליו (אם בכלל אצליח להגיע אחרי דבר כזה!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה נשארים לישון אצל חברים... (או אצל החברה אם יש)

חוץ מזה, לא יודע מה איתך, אבל אמא לא ערה ב4 בבוקר אם אני חוזר שיכור בשביל לבדוק

כמה שתיתי או לא שתיתי (זה, ולא היה אכפת לה בכל מקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה נשארים לישון אצל חברים... (או אצל החברה אם יש)

חוץ מזה, לא יודע מה איתך, אבל אמא לא ערה ב4 בבוקר אם אני חוזר שיכור בשביל לבדוק

כמה שתיתי או לא שתיתי (זה, ולא היה אכפת לה בכל מקרה)

לאמא שלי יש אישיות של אישה פולניה, היא יושנת בסלון עד שאני חוזר, אומרת שלום ואז הולכת לישון :badhairday:. כך שאי אפשר "להתחבא", גם לא אכפת לי מה יגידו, פשוט לא נעים.

חברים גרים אצל ההורים גם כן,במקרה, אז אין מפלט :cwm10:

וחברה, אין לבנתיים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תשמע לי תארגנו אתה והחברים שלך 350 שקל לכו תיקנו shivas regal תאמין לי אתם תקבלו סטלה כייפיתתתתת ולא כאבי בטן לא כלום

או שתערבבו סאוטרן ורדבול גם זה אחלה משקה...

ואם אתה רוצה לדפוק תראשש החושרמו..... תיקנה אבסנט שחור ומומלץ שים חצי כוס אבסנט שים סוכר בכפית תמיס אותו עם מציט תערבב תדפוק אותו בשלוק ותימצוץ לימון זה יספק אותך לשבועיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שאתם עושים באוניברסיטה? ::)

איפה בדיוק אתם מבקשים את הדבר הזה?

בפאבלו יכינו לך כזה בלי בעיה.

ו-dude, אתה צריך לראות איזה מדף יש לנו של בקבוקי בירה ריקים, רק מהסמסטר הזה. שלא נדבר על הייגר דבש, ג'ק, שנאפס, אפטר שוק, ראמזוטי, קשאסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאבלו... באסה...

אני גר בג', ובד"כ הולך לקוקה... ואם אני כבר הולך לכיוון ההוא, אני הולך לסנגם- שאחד הבארמנים שם הוא חבר שלי שמפנק בכמה שוטים על הבית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...