האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי האנשים?

אנשי ימין?אנשים אנטי איראנים?

זה לא מדד לדבר.

לפי כל תחזית אפשרית ארה"ב לא תתקוף באיראן.זה פשוט לא יקרה ואם יתחיל זה יסתיים מיד.

חוץ מזה עברנו ממזן את נ"ק האל חזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנשי ימין?

עיתונאים מכל העולם, כולל מארה"ב

בקשר לנקודת האל חזור, גם על זה דיברו

בעיקר על כמה שמדובר בשטות

אם אתה משמיד להם את כל התשתית, אין לנקודה הזאת משמעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לעשות שינוי בגרעין האיראני צריך להכניס כוח יבשתי מסיבי לאיראן למשך לפחות שנה-שנתיים.

עיתונאים יכולים להיות אנשי ימין אף פעם לא שמעת על FOX?

חוץ מזה העיתונאים בכל מקום אוהבים לדבר.הם מעלים ספקולציות בסך הכל.

אז כן "בוש הקאבוי מטקסס נכנס לעירק בטח עכשיו יכנס לאיראן!!!!" זו לא התייחסות רצינית.רוב האנשים שבדעה הזו מתבוססים על העבר- הכניסה לעירק.

המצב קיום שונה לחלוטין מבחינתיו של בוש בכל הנוגע לכוחו לפעול ובפרט לפעול במישור הצבאי-לפתוח עוד חזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מושג מה הוא יכול לעשות ומה לא.

הכל ספקולציות בכל מה שקשור לעתיד השאלה על מה הן מבוססות.

מי שחושב שבוש יתקוף את איראן עכשיו מתבסס על עבר שלא קיים כבר ואני ורבים אחים מתבססים על המציאות שהיא שונה לחלוטין מן העבר עליו הצד האחר מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך, הידע שלך מבוסס על שטויות שאתה קורא באינטרנט

לא על שום מידי קונקרטי

תפסיק להפוך כל שטות שקראת באינטרנט להוכחה ולעובדה

יש מספיק אנשים שיש להם יותר מידע ממך שטוענים בדיוק הפוך ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני מתבסס על איזה שטויות שקראתי באינטרנט שאיזה בחור כתב?

ממש לא אני מתבסס על חדשות ומידע אמין שקיים.

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1154525940706&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

http://www.boston.com/news/nation/washington/articles/2007/02/11/gates_insists_us_wont_attack_iran/

http://www.chinadaily.com.cn/english/doc/2005-02/19/content_417634.htm

http://www.payvand.com/news/03/feb/1126.html

ושוב ספקולציות מבוססות על המציאות טובות בהרבה מאלו המבוססות על עבר שהשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיק אתה, גם אתה מעלה ספקולציות בסה"כ

הרי בשורה התחתונה אין לך מושג מה הוא יכול או לא יכול לעשות

מתי זה מנע מוויכוח להתקיים בפורום? :smile1:

אגב, זה יפה לראות עוד דיון מתדרדר למחוזות הזויים לגמרי ואף אחד לא מונע מזה לקראת... מרגש :'(

יש לי מושג מה הוא יכול לעשות ומה לא.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

There is no consensus among policymakers on whether the US will act militarily against Teheran, with some ruling out the possibility, and others saying that US President George W. Bush doesn't want to leave the world stage in 2009 with the legacy of a nuclear Iran

.

חוץ מזה, תראה ממתי "החדשות" האלו

כבר לא אקטואלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכחשתי שיש שטוענים שהוא לא יתקוף אבל אמרתי לך כבר על זה ואני לא הולך לחזור על זה בפעם ה3.

יש לך אותו,את שר ההגנה אומרים במפורשות שהם לא הולכים לתקוף אבל אתה בשלך שיש כמה שכאלו שחושבים שכן.

אז מה?המציאות היא שארה"ב לא הולכת לתקוף את איראן.כשהמציאות הזו תשתנה תשלח לי ה.פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומוים אירופאים?

אתה ממש מטומטם נכון?

כן הומואים..מה קרה נפגעת ??טיפש....הם יודעים להתלונן לדבר ולהשמיץ אבל חס וחלילה לעזור איך שהוא...ניראה איך הם יתנהגו ברגע שהתפוצצו להם מחוץ לבית...

הם בכלל מתנגדים להטיל סנקציות על איראן...למה?כי על ה__שלהם.

בקיצור אתה כותב שטויות...ומאמין לאתרים מפוקפקים...ואיראן מסוכנת גם לנו וגם לאמריקאים...ומה יקרה אם פצצה גרעינית תגיע במקרה לאל-קאידה ? 11 בספטמבר תיהיה צ'יפס...יש לך בן-אדם מטורף שאומר בפומבי להשמיד את ארה"ב וישראל ובאותו זמן מנסה לבנות פצצה גרעינית זה העובדה...ואי אפשר להתעלם ממנה...הם לא נלחמים את המלחמות שלנו כי גם הם בסכנה...הרי זה ברור לכולם שאיראן תומכים באירגוני טרור בכל דרך אפשרית(חמאס,חיזבללה,ג'יאד-איסלמי..וכ"ו),ושלא לדבר על הבעיות שהם עושים לאמריקאים בעיראק...מחמשים מממנים ומאמנים את הטרוריסטים העיראקים וגורמים להרבה אבדות לאמריקאים...

היה פאקן כנס מכחישי שואה !!!מה עוד הוא צריך לעשות ?? את השמפם של היטלר להרים את היד ולדפוק תסרוקת לצד??(למרות שיש לו תלתלים מכוערים)

מצטער קשה לי לחשוב שארה"ב פשוט תשתוק ותשב בצד ותעשה את אותו טעות כמו במלחמת העולם השנייה...במוקדם או במאוחר זה יקרה...הם יכנסו למלחמה..

אחרי 11 בספטמבר הם הכריזו מלחמה בטרור בכל מקום אשר יהיו...וכולם יודעים שאיראן זה המקור...לתמיכה למימון ולהסלמה...

בגלל שפוקס פרו ישראלית הם ימנים ??בזמן שהBBC דאגו לקרוא לך רוצח במלחמת לבנון הם שידרו את התמונות האמיתיות של המלחמה...והראו תמיכה טוטאלית לישראל...שבישבילה זה מלחמת קיום...שכפו עלינו את המלחמה הזאת בלי התגרות...

והראו כמה קשה היה גם לנו במלחמה...וכמה האינטרסים של דואגות גם לאינטרסים של ארה"ב....אל תשכח החיזבללה הרגו 200 חיילי מרינס בלבנון הראשונה...הם לא שכחו כל כך מהר...

בזמן המלחמה FOX היה הערוץ היחידי שהסתכלתי עליו למה שאר הערוצים עשו לי בחילה כבר....ודרך אגב ביל אוריילי תותח על....

זה מהעיתון של אתמול....

"קצין אירני נוסף נעלם"

עוד מפרסם הבוקר העיתון קצין אירני בדרגת אלוף משנה, המשרת בעירק, נעדר מזה שלושה שבועות. העיתון מעריך כי הקצין נעצר בידי הכוחות האמריקנים, ביחד עם עוד שמונה חברי משמרות המהפכה האיראנים שפועלים בעירק.

אל תידאג הם עושים שיעורי בית בזמן שאתה מדבר פה שטויות ומצפה שיגידו לכולם שהם הולכים לתקוף....

לגבי הילרי......

הסנאטורית ורעייתו של נשיא ארצות-הברית לשעבר, דורשת מהנשיא בוש להחמיר בתגובתו כלפי האיום האירני "המסוכן לישראל ולארצות-הברית". קלינטון, המתמודדת לנשיאות, קראה לשקול תגובה צבאית...

לגבי האירופאים...

השר לענייני איומים אסטרטגיים, אביגדור ליברמן, תוקף את מדינות אירופה (14.3.079 שמסרבות להטיל סנקציות כלכליות על אירן. "המצב דומה למצב באירופה שלפני מלחמת העולם השנייה", אמר השר ליברמן.

בפגישה עם הוועד היהודי-אמריקני הוסיף ליברמן ואמר כי ההחלטות של כמה ממנהיגי אירופה נגועים בשיקולים לא ראויים: "יש מנהיגים אירופים החושבים שהם יכולים להקריב את לטובת האינטרסים הכלכליים שלהם", אמר ליברמן.

בקיצור ולעיניין...איראן בונה כורים גרעיניים למטרה אחת !!!(והם דאגו גם להגיד את זה לא פעם אחת)שלא יקרה עוד עיראק...

הם רוצים להשתלט על המפרץ הפרסי ולשלוט בעולם הערבי ומי יודע מה עוד...הם רוצים את הכח לעשות הכל ושמי שהתנגד יחשוב 10 פעמים לפני שהוא תוקף אותם כי יש להם פצצה גרעינית...הפצצה הגרעינית היא כלי מאד חזק שייתן להם הרבה יותר חופש פעולה בכל מה שהם עושים...ולמזער את האיום שיפציצו ויכבשו אותם כמו את עיראק...

ברגע שתיהיה להם פצצה אטומית זה יהיה עידן חדש בטרור...הם לדעתי כבר לא יטרחו להסתיר את שיתופי הפעולה שלהם עם גורמי טרור בכל העולם ולא רק כלפי ...

אחמדיניג'ד רוצה לעשות את מה שסדאם לא הצליח אבל הוא עושה את זה קצת יותר חכם ממנו...(לדעתי אם הוא היה סותם את הפה שלו ויושב בשקט היו לו סיכויים הרבה יותר גבוהים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...