צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל. - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל.

AntiSocial

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי

אני מקווה שהבנתי נכון...

כדי להגיע לנצילות מלאה של הספק עלי לבחור אותו כשהצריכה של המערכת מגיעה ל 80 - 85 אחוז מסה"כ היכולת של הספק... מכאן שספק בעל יכולת גדולה מידי לא יגיע לנצילות מלאה וכנ"ל ספק שהוא קצת מתחת כלומר שהמערכת לוקחת 90 אחוז ומעלה מיכולותיו... אם אני בונה מערכת עלי לחשב צריכה של המערכת ואז לבחור ספק שהנתון שהגעתי אליו מכסה בין 80 ל 85 אחוז מיכולת הספק ואז ככל הנראה בחרתי את הספק הטוב ביותר מבחינת יעילות צריכת חשמל לאותה מערכת...

מקווה שהבנתי נכון חברים כי זה בכל אופן מה שהבנתי מדבריו של ליאור אם טעיתי בהבנתי נא לתקן אותי...

ואם הבנתי נכון ויש משהו להוסיף נא להוסיף גם אם זה יוצא מן הכלל אני רוצה להגיע להבנה טובה יותר בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע היום R600 יהיה בעל חיבור 8PIN אחד ו 6PIN אחד.. ככה שתאורתית הספק זה מתאים ל 3 R600 :smile1:.

http://www.thermaltake.com/product/Power/ToughPower/W0132/w0132.asp

הוא מכיל שלושה חיבורי 8PIN ושלושה חיבורי 6PIN.

ככה שאם ממש לחוץ לך כל החיבור הזה :smile1::screwy:

בכל מיקרה לדעתי חבל שלא הקשבתה לליאור וניסתה ליבדוק אם זה אכן הספק.

ולא פחות חבל שלא הקשבתה לדור והלכתה על ה 750W.. אבל.. כסף שלך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אין לי מאיפה להשיג ספק חלופי לבדיקה (עם כמה שזה נשמע מצחיק..)

ה400 שקל אקסטרה האלה לא בדיוק יעשו לי חור בכיס .. זה הרבה כסף אבל אין לי בעיה להוציא כסף על חלקים איכותיים..

ולקחתי 750 בגלל שרציתי משהו חזק .. אני אוהב לשלם הרבה בשביל השקט הנפשי הזה .. אני לא רוצה אי פעם להתקע במצב שהספק שלי לא מספק מספיק..

אני כבר חוזר על עצמי יותר מהודעה להודעה ..

באמת תודה לכל מי שעזר לי פה, לא מתכוון להשמע כפוי טובה או משהו כזה ;)

(נ.ב. אם מישהו היה מעלה את הנושא של חיבורי 8pin והספקים שתומכים בהם לפני שקניתי..זה היה עוזר ..נו מילא ..נחליף ספק שוב עוד כמה חודשים ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה

חיבור 8 פינים הוא חיבור ללוח אם, לא לכרטיס מסך

לא חבר. לכרטיסי הX2900XTX יהיה חיבור 8PIN לPCI-E. למרות שברוב הספקים היום החיבור של ה8PIN הוא ללוח אם.

ועד כמה שאני יודע הX2900XTX יצטרך או שני 6PIN או אחד של 8PIN לPCI-E כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אני מקווה שהבנתי נכון...

כדי להגיע לנצילות מלאה של הספק עלי לבחור אותו כשהצריכה של המערכת מגיעה ל 80 - 85 אחוז מסה"כ היכולת של הספק... מכאן שספק בעל יכולת גדולה מידי לא יגיע לנצילות מלאה וכנ"ל ספק שהוא קצת מתחת כלומר שהמערכת לוקחת 90 אחוז ומעלה מיכולותיו... אם אני בונה מערכת עלי לחשב צריכה של המערכת ואז לבחור ספק שהנתון שהגעתי אליו מכסה בין 80 ל 85 אחוז מיכולת הספק ואז ככל הנראה בחרתי את הספק הטוב ביותר מבחינת יעילות צריכת חשמל לאותה מערכת...

מקווה שהבנתי נכון חברים כי זה בכל אופן מה שהבנתי מדבריו של ליאור אם טעיתי בהבנתי נא לתקן אותי...

ואם הבנתי נכון ויש משהו להוסיף נא להוסיף גם אם זה יוצא מן הכלל אני רוצה להגיע להבנה טובה יותר בנושא...

בד"כ בספקים יותר איכותיים הגרף של היעילות שטוח יותר (ז"א שהקצוות יותר קרובות ליעילות המקסימלית) מאשר ספק זול יותר, וגם היעילות המקסימלית והאופיינית גבוהים יותר

לכן כמעט בהכרח ספק יקר יותר (מאותו דור ספקים) יהיה גם יעיל וטוב יותר

אין בעיקרון צורך לחשב צריכת מחשב ולחפש גרפי יעילות כדי לגלות מה יהיה הכי יעיל באותה צריכה

ההבדלים מבחינה כספית יהיו דיי זניחים

לא חבר. לכרטיסי הX2900XTX יהיה חיבור 8PIN לPCI-E. למרות שברוב הספקים היום החיבור של ה8PIN הוא ללוח אם.

ועד כמה שאני יודע הX2900XTX יצטרך או שני 6PIN או אחד של 8PIN לPCI-E כמובן.

לא יודע מה איתך, אבל אני לא ראיתי X2900XTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהצלחת לבלבל אותי...

אתה בעצם אומר שבספקים נמוכים/זולים היעילות תעלה רק אם ננצל בערך 80 אחוז מיכולתם אך בספקים חזקים/יקרים יותר הגרף הוא די ישר כך שהיעילות תהיה שווה גם אם לא ננצל יותר מידי מיכולתם?

אם זה כך למה ניסיתם למנוע מהבחור לקנות את הספק החזק יותר? חוץ מהעלות של הספק? הרי היעילות תהיה אותו דבר לא?

ואם טעיתי במה שאמרתי תקנו אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אבל זה בד"כ קורה בספקים איכותיים מהTT נ"ל, זה לא שהוא לא איכותי.. פשוט הם יותר ;) למשל כמו הקרוסאייר .

וגם עם ה TT הזה המצב עוד בסדר..אם אני לא טועה הגרף של הTT מתחיל באיזור נ 75% ובנקודה הגבוה ביותר עולה ל80-85%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.overclockers.com/articles1411/

pic3.jpg

הPCB יהיה דומה, הקירור לא.

עד שזה לא בשוק מה הטעם לדבר עליו?

אני חייב לציין שהצלחת לבלבל אותי...

אתה בעצם אומר שבספקים נמוכים/זולים היעילות תעלה רק אם ננצל בערך 80 אחוז מיכולתם אך בספקים חזקים/יקרים יותר הגרף הוא די ישר כך שהיעילות תהיה שווה גם אם לא ננצל יותר מידי מיכולתם?

אם זה כך למה ניסיתם למנוע מהבחור לקנות את הספק החזק יותר? חוץ מהעלות של הספק? הרי היעילות תהיה אותו דבר לא?

ואם טעיתי במה שאמרתי תקנו אותי...

בספקים זולים הגרף ייראה כמו הר, ובאיכותיים מקסימום כמו גבעה קטנה

הגרף כנראה לא יהיה ישר לחלוטין

למה המלצתי לא לקנות ספק חדש? כי כנראה לא שם הבעיה של הבחור ולכן זה ביזבוז כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם התנגדתם במיוחד לספק החזק יותר... ולכן זה בלבל אותי...

השאלה שלי היתה שחוץ מהעניין הכספי האם ישנה מניעה לקנות ספק חזק יותר? אם מבחינת יעילות בספקים איכותיים זה לא משנה כמעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה אף פעם לא לקנות ספק חזק יותר

תודה!

ו..חשבתי לשתף בצער .. הספק הגיע עם בעיות, לא סיפק כוח לpcie וגרם לקצר במחשב כל עוד הכרטיס מסך היה מחובר...התחליף בדרך

(ובשביל ידע כללי .. למה לא המלצתם לי על הcorsair במקום הthermaltake ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...