צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל. - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל.

AntiSocial

Recommended Posts

הבעיה היא שה-100-150 עודף האלה עולים ביעילות, ככל שהעומס על ספק יותר גבוה, היעילות שלו עולה ובזבוז ההספק יורד, לכן מומלץ לקלוע כמה שיותר קרוב לדרישת ההספק של הרכיבים במערכת

עריכה : התכוונתי, ככל שההספק שהמערכת צורכת עולה ומתקרב יותר למקסימלי של הספק, היעילות שלו עולה ואתה משלם פחות כסף מבוזבז בחשבון חשמל שלך...

אבל כמו שדור אמר, אם כבר עשית שטות (ועשית אותה כשקנית את ה-8800GTX), לפחות תתחדש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נשמע מטומטם :screwy: ... הספק אמור "למשוך" מהשקע את הכמות שהוא צריך ולא את כל מה שהוא מסוגל, לא ?

גם אני נמצא תחת הרושם הזה ..

ובקשר להערת ה8800 המתחכמת שלך .. אם הכרטיס היה פועל כמו שהוא היה אמור לפעול .. (עדיין מאשים את הדרייברים) אני בהחלט לא מתחרט על ההוצאה .. זה הרבה כסף אבל הביצועים מדהימים (כביכול..בנתיים הכל מת אצלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א רק לפני פחות מחודש שהיתה לי גם בעיה עם הספק והכרטיס מסך כולם כאן קטלו את TT ועכשיו אתם משבחים אותם ? איך העולם התהפך פתאום ?

נ.ב בסוף אחרי כל הנבואות השחורות ה TT שלי מחזיק בגהון את הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע מטומטם :screwy: ... הספק אמור "למשוך" מהשקע את הכמות שהוא צריך ולא את כל מה שהוא מסוגל, לא ?

הוא מושך מהשקע קצת יותר ממה שהוא צריך, וזאת הבעיה... בכל מקרה, ככל שההספק המקסימלי של ספק יותר קרוב למה שהרכיבים דורשים ממנו, ככה הוא יותר יעיל, וככה גם יוצא שאם הוא היה קונה את ה-600W בעצם חשבון החשמל החודשי שלו היה קטן יותר, כי הוא היה עובד ביעילות גבוהה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה טוען גם ספק של 350 היה מחזיק לי .. אני בספק שזה המצב ..

ניסיתי עם הe6600 + x1900xt וכמה hd עם ספק של top power (אומנם לא איכותי כמו אנטק אבל עדיין סביר .. 2 מסילות) של 400 והמחשב קרס ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגרד 300 עם 8800 ?..........................

קודם כל כן. אין לך מערכת כבדה ממש (גם הליברטי לא צריך להתקשות להחזיק אותה ללא OC)

ראיתי שדיברת על X2900 וסתם שתיהיה בעניינים לTT 750W אין יציאות של 8PIN. ולX2900 הוא מתחבר דרך ה8PIN. לTT 750W יש שני יציאות של 6PIN לPCI-E. ככה שאני ממש לא יודע אם תוכל לחבר אליו את ה2900XTX כשיצא.

בכל מקרה אני מקווה שאתה יכול לבטל את הקנייה שלך. כי עשית קנייה ממש לא טובה.

בכל מקרה אני ממש לא מאמין שהאנטק לא מחזיק את המערכת שלך, רוב הסיכויים שהבעיה היא בחלק אחר (להרבה יש קריסות עם ה88GTX גם עם ספקים של 850W כמו הSliverstone החדש). חבל שאתה מנצל לא נכון את התקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז .. כשהx2900 H יצא כולם יצטרכו להחליף ספקים ? לא נשמע הגיוני .. גם לחיבור 6pin היה מתאם שאפשר חיבור גם אם אין לך ישירות מהספק .. אם יש מתח יש דרך ..לא ?

וזה שהמערכת שלי על סטוק כרגע ממש לא אומר שהיא תשאר ככה .. המעבד יוקפץ בזריזות ל3.6 ומעלה ..ברגע שהמערכת תהיה יציבה .

+ אני מוסיף עוד כונן sata 750 .. הוספתי כבר עוד צורב .. והכרטיס קול בדרך ..לאט לאט אני מוסיף חלקים .. ולא מפריע לי לבזבז עוד 50 שקל בחודש בחשבון חשמל בשביל שאני אדע שאני לא מעמיס על הספק שלי .. אני רוצה שיהיה לי הרבה מקום פנוי לעשות מה שאני רוצה בבוא הזמן ..

למה אתם מתעקשים שעשיתי קנייה לא טובה ? הספק שבחרתי איכותי ? הוא נותן ביצועים טובים ביחס למחיר ? לדעתי ולפי ההמלצות שלכם כן .. אז מה הבעיה פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...