לוחות אם מומלצים לאובר-קלוקינג? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות אם מומלצים לאובר-קלוקינג?

Rocket_Pool

Recommended Posts

בינתיים התוצאות לא מוכיחות את זה. אז איפה ההוכחה לכך?

אתה לא מוותר אה?

התוצאות לא שלי, תאמין לי שאם היו שלי עכשיו הייתי מפציץ את הנושא בתמונות.

אבל נעשתה השוואה בין שתי הלוחות, והCommando הצליח לעקוף את הP5B Deluxe.

ולא, הם לא נעצרו ב500MHz.

גם אם אתה מרגיש שאתה חייב "הוכחה", פשוט תביט על מבנה הלוח + הגדרות.

ההבדלים המורגשים היחידיים הם למעשה פונקציות נוספות בBIOS, ניהול מתחים טוב יותר וכו' (השיפור מכוון לOverclock).

עריכה:

לא מעט עשו 600MHz~ עליו, אני מחפש את הוידויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מוותר כי יש לי קצת ניסיון עם הלוח.

ואני אשמח אם תמצא תוצאות. אני לא אומר שהדלאקס עדיף על הקומנדו, אני רק אומר שזה לא הכרחי. זה גם לא נכון להגיד ששני הלוחות זהים+מודיפקציות לקומנדו. שניהם מושתתים על P965 - זה נכון, ושניהם מבית - גם נכון, אך כל אחד שייך לסדרת מוצרים אחרת לגמרי וכולל פיצ'רים שונים. הקומנדו הוא לוח R.O.G טיפיקלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אשמח אם תמצא תוצאות. אני לא אומר שהדלאקס עדיף על הקומנדו, אני רק אומר שזה לא הכרחי. זה גם לא נכון להגיד ששני הלוחות זהים+מודיפקציות לקומנדו. שניהם מושתתים על P965 - זה נכון, ושניהם מבית - גם נכון, אך כל אחד שייך לסדרת מוצרים אחרת לגמרי וכולל פיצ'רים שונים. הקומנדו הוא לוח R.O.G טיפיקלי.

אין לך ניסיון עם הלוח, הוכחה?

אך כל אחד שייך לסדרת מוצרים אחרת לגמרי וכולל פיצ'רים שונים

הם השתמשו בתכנון של הP5B Deluxe כבסיס לCommando.

כן הוא בנוי טיפה יותר ל"גיימרים", אבל זה לא עושה אותו לוח שונה לחלוטין. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב לוחות ההיי אנד של החברה דומים בצורה כזאת או אחרת, בפרט אם הצ'יפסט זהה. לגבי התכנון ברמת הפרט(כמה הם אכן התבססו על לוחות קודמים) קשה להגיד, כי זה לא בדיוק מידע שמסתובב באינטרנט וגם אם כן - הוא לא מהימן. העובדה היא שהלוחות שונים בהמון דברים, החל ביישום הבקרים ובכלל ב-PCB עצמו.

לגבי הניסיון שלי עם הלוח - נשאיר את זה פשוט בכך ש'יש לי'. אפשר להבין אם לא תקבל את זה, אבל זאת עדיין האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער עמרי, אבל אני עם גיא במקרה הזה, שני הלוחות מתאימים לשווקים שונים לגמרי

זה שאתה איתו אומר שהוא צודק? לא, זה סך הכל אומר ששניכם טועים.

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2014566&postcount=1

לא יודע מה אתכם, אבל 618MHz נראה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח גם לדעת איפה ראיתם שהקומנדו הוא P5B DLX משופר. זה בכלל לוח שמשתייך לסדרת ה-R.O.G, שאכן לטענת מהווה לוח איכותי באוברקלוק. אך בכל זאת מדובר בלוח שונה לגמרי מה-DLX.

לא אמרתי שהדלאקס עדיף, אמרתי ששני הלוחות שונים. כפי שכבר ציינתי, מדוגמא אחת(לכאן או לכאן) קשה להגיע למסקנה חד משמעית. אתה מציג דוגמא אחת גבוהה במיוחד, ואני הצגתי אחת בינונית באופן יחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהדלאקס עדיף, אמרתי ששני הלוחות שונים. כפי שכבר ציינתי, מדוגמא אחת(לכאן או לכאן) קשה להגיע למסקנה חד משמעית. אתה מציג דוגמא אחת גבוהה במיוחד, ואני הצגתי אחת בינונית באופן יחסי.

כן, כן, מה שתגיד.

תאמינו לי שבפועל, הCommando עדיף על הP5B Deluxe.

בינתיים התוצאות לא מוכיחות את זה. אז איפה ההוכחה לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, שתהיה בריא. זה לא מנומס לסלף דברים של אחרים. אני דיברתי מלכתחילה על השוני בין הלוחות, להבדיל ממה שאתה טענת.

בכל מקרה, התוצאה שהבאת עדיין לא אומרת שהקומנדו עדיף על ה-DLX. כהוכחת נגד יש את המקרה שאני הבאתי שהגיע ל-492 בלבד. שוב אני חוזר ואומר - מקרה בודד(או שניים בודדים) לא יכולים לספק הוכחה חותכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, שתהיה בריא. זה לא מנומס לסלף דברים של אחרים. אני דיברתי מלכתחילה על השוני בין הלוחות, להבדיל ממה שאתה טענת.

בכל מקרה, התוצאה שהבאת עדיין לא אומרת שהקומנדו עדיף על ה-DLX. כהוכחת נגד יש את המקרה שאני הבאתי שהגיע ל-492 בלבד. שוב אני חוזר ואומר - מקרה בודד(או שניים בודדים) לא יכולים לספק הוכחה חותכת.

לסלף? הנה המקור:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=241375.msg2125921#msg2125921

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...