לוחות אם מומלצים לאובר-קלוקינג? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות אם מומלצים לאובר-קלוקינג?

Rocket_Pool

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

"מטורף ויציב" זה

ASUS STRIKER EXTREAM

ASUS COMMANDO

GIGABYTE DQ6 REV 3.0

GIGABYTE DS3P

כולם מגרדים את ה-500 באס אז תוודא שהזיכרונות שלך יעמדו בזה.

ממה שהצעת,ה- P5B DELUXE עדיף אבל אני לא מכיר את האחרון. יגיע ל-450-470 באס ולא ממש בקלות (אבל יציב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ציין את הקומנדו.

אשמח גם לדעת איפה ראיתם שהקומנדו הוא P5B DLX משופר. זה בכלל לוח שמשתייך לסדרת ה-R.O.G, שאכן לטענת מהווה לוח איכותי באוברקלוק. אך בכל זאת מדובר בלוח שונה לגמרי מה-DLX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCommando הוא P5B Deluxe עם פונקציות נוספות' date=' כולל כאלו הקשורות לOverclock.

מי אמר שהHK יכול בכלל להתקרב למספרים של הHZ?

[/quote']

לפי מה שידוע לי ה - HK מגיעים ל - 1100MHZ וה - HZ ל - 1200MHZ ואף יותר (אבל אז הם כבר דורשים מתחים גבוהים מאד וכבר פחות יציבים).

לדעתי הסיכוי להגיע ביחס 1:1 עם הלוח והמעבד לרמה של ה - HZ , באס 600 הוא קלוש ולכן ה - HK יספיקו לפותח הדיון, מה גם שהם זולים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי ה - HK מגיעים ל - 1100MHZ וה - HZ ל - 1200MHZ ואף יותר (אבל אז הם כבר דורשים מתחים גבוהים מאד וכבר פחות יציבים).

לדעתי הסיכוי להגיע ביחס 1:1 עם הלוח והמעבד לרמה של ה - HZ , באס 600 הוא קלוש ולכן ה - HK יספיקו לפותח הדיון, מה גם שהם זולים בהרבה.

HK הם כמו PK על סמי מרץ מבחינת , אבל HZ הם ברמה אחרת לגמרי.

בHK השבבים בנקודה מסוימת לא יוכלו להפיק תדר גבוה יותר, בHZ רוב הסיכויים שהלוח יגביל אותך לפני השבבים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HK הם כמו PK על סמי מרץ מבחינת , אבל HZ הם ברמה אחרת לגמרי.

בHK השבבים בנקודה מסוימת לא יוכלו להפיק תדר גבוה יותר, בHZ רוב הסיכויים שהלוח יגביל אותך לפני השבבים. :P

אז זה מה שאני לא ארצה שיקרה לי..

אני רוצה לוח חזק מאוד לאובר..ראיתי כאן את הביקורת על ה P5B DLX והוא חיית אובר,אך הביקורת קצת ישנה וסביר להניח שיצאו עוד דגמים.

ה HZ כיום מגיעים עם ה D9 בוודאות? (ראיתי כאן בפורום שיש מחסור כרגע בציפים הללו)

הלוח COM יותר חזק לאובר קלוקינג מ הDLX(לא סומך כל מה שאסוס כותבים ומצהירים אלא מעשית)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VR-ZONE נתקעו עם הקומנדו בבאס 492. בלינק שנתת ה-DQ6 נתקע ב-517.

מדובר ללא ספק בבאסים מכובדים ביותר, אך הם עדיין לא נראים חזקים מה-DLX. כמובן, שמבדיקה בודדת לא ניתן להגיע למסקנה חד משמעית בעניין, וייתכן ולקומנדו פוטנציאל גבוה יותר(Asus טוענת שהוא צריך להגיע לבאס 570)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...