ממשיכים לרדת,לאט לאט.. BFG 8800GTS OC כבר ב-1898 ש"ח. - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשיכים לרדת,לאט לאט.. BFG 8800GTS OC כבר ב-1898 ש"ח.

simonsix

Recommended Posts

... :kopfpatsch:

שמעתם על משהו שנקרא מכס?

זה אומר שאתם צריכים לשלם 15.5% על הדבר שאתם קונים למדינה, שזה כולל גם את המשלוח.

וזה יכול להיתקע שם הרבה זמן...

לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב- 1400 ש"ח תוכל לקבל XFX 8800 GTS / 320MB

+ שני משחקים - Ghost Recon 3: Advanced Warfighter & 2 Game

בלינק הבא:

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=2905191&CatId=2669

החישוב הוא לפי מחיר בסיס של הכרטיס=290$ + 40$ משלוח [br]פורסם בתאריך: 1.03.2007 בשעה 22:20:11

... :kopfpatsch:

שמעתם על משהו שנקרא מכס?

זה אומר שאתם צריכים לשלם 15.5% על הדבר שאתם קונים למדינה, שזה כולל גם את המשלוח.

וזה יכול להיתקע שם הרבה זמן...

לא שווה את זה.

אין מכס על חלקי מחשב.

מעולם לא שילמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שטעית לגבי המהירויות שכתבת.

ליבה= 500+50=550MHZ

שיידר=1200+100=1300MHZ

זכרון= 1600. אין OC... זה מה שכתוב באתר של BFG...

דיברתי על OC שאפשר לעשות עצמאית לכרטיס... כלומר אנשים בד"כ מגיעים לאיזור ה650/900 ככה שלא שווה לשלם על OC עלוב מהחברה אם הכרטיס בא עם אותו ואותם זיכרונות (מה שקורה כאן).

שווה את התוספת הזאת?

המסך שיש לי הוא 19"

רזולוציית המשחק 1440x900

אתה לא על רזולוציה בשמים..

עכשיו לא תהיה לך בעיה, אני לא בטוח לגבי עוד כמה חודשים (מישחקי DX10)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הכרטיס שלי (גרסא רגילה) הגיע בערך ל-630mhz~ ל-gpu ב-atitool ואז נתקע, משמע - ל-620 בקלות.

עוד לא בדקתי כמה ימשכו הזכרונות...

בכל אופן עם רציני אני מתכנן לקנות איזה slot blower / exhaust איכותי (ויש כאילו ב-performance-pcs.com) ולשים אותו מתחת לכרטיס. שמתי לב שרוב האוויר החם יוצא מהמתקן מהחריצים ולא מגב הכרטיס (לחוץ המארז). שמעתי שמשהו משך את האוויר הזה עם slot blower וירדה הטמפ' משמעותית, מה גם שזה מתאים בדיוק מבחינת המימדים - המאוורר יוצא בדיוק מתחת לחריצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב הכרטיס שלי (גרסא רגילה) הגיע בערך ל-630mhz~ ל-gpu ב-atitool ואז נתקע, משמע - ל-620 בקלות.

עוד לא בדקתי כמה ימשכו הזכרונות...

בכל אופן עם רציני אני מתכנן לקנות איזה slot blower / exhaust איכותי (ויש כאילו ב-performance-pcs.com) ולשים אותו מתחת לכרטיס. שמתי לב שרוב האוויר החם יוצא מהמתקן מהחריצים ולא מגב הכרטיס (לחוץ המארז). שמעתי שמשהו משך את האוויר הזה עם slot blower וירדה הטמפ' משמעותית, מה גם שזה מתאים בדיוק מבחינת המימדים - המאוורר יוצא בדיוק מתחת לחריצים.

עוד לא ניסיתי לעשות OC

עם איזה תוכנה מומלץ לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...