לא בטוח כ"כ איך הפלאפונים הבאים - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא בטוח כ"כ איך הפלאפונים הבאים

simla101

Recommended Posts

לדעתי בכל זאת קצת קשה להתווכח אם סימביאן,אבל עזוב ממשק זאת לא הבעיה..

מה שאתה מקבל אצל מוטורולה זה ממש תת רמה,המצלמות שלהם זוועה..האיכות שמע זוועתית והתוכנות ניהול לPC לא יותר טובות.

תשמע זה הדברים שעושים את ההבדל לדעתי,אז עדיף היה אם הם היו מורידים פיצרים ולפחות משקיעים במה שהם נותנים, סתם נראה זוהר המחיר הזה אבל בפועל שום דבר בפאלפונים שלהם לא שווה משהו באמת. (v3/v3x/v3i = מצלמת ואיכות שמע של נגן ב20 שקל מוואלה.)

אתה צוחק נכון?

אפילו ב-V3X שנחשב כשלון בעיניי רבים (וגם בעיניי), עדיין יש טובה יותר מב K610K, ומסך אין מה מה להשוות בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי בכל זאת קצת קשה להתווכח אם סימביאן,אבל עזוב ממשק זאת לא הבעיה..

מה שאתה מקבל אצל זה ממש תת רמה,המצלמות שלהם זוועה..האיכות שמע זוועתית והתוכנות ניהול לPC לא יותר טובות.

תשמע זה הדברים שעושים את ההבדל לדעתי,אז עדיף היה אם הם היו מורידים פיצרים ולפחות משקיעים במה שהם נותנים, סתם נראה זוהר המחיר הזה אבל בפועל שום דבר בפאלפונים שלהם לא שווה משהו באמת. (v3/v3x/v3i = מצלמת ואיכות שמע של נגן ב20 שקל מוואלה.)

אם אתה מדבר על הילדים מהשיכבה אהם*ט'4* אהם (מה שאני מניח שאתה לא מדבר עליהם) תתן להם את ההפתעות של מקדונלדס - (מכשיר קטן שיודע לנגן שיר אחד שצרבו אותו מראש)---- הם לא ירגישו בהבדל.

תן להם נגן של SMART ושל IRIVER והם יהיו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא דיברתי עליהם,בכל מקרה לא כל אחד מודע לעובדה שיש מכשירים שיכולים לתת יותר...אבל כן הם דיי מרוצים.

אתה צוחק נכון?

אפילו ב-V3X שנחשב כשלון בעיניי רבים (וגם בעיניי), עדיין יש מצלמה טובה יותר מב K610K, ומסך אין מה מה להשוות בכלל...

המממ אמרתי איפושהו שהמצלמה של הK610I טובה? הזכרתי רק את המצלמה של הK800I. תאמת אני בכלל לא זוכר תאיכות שלה.

אפשר לשאול מה רע במסך שלו,יצא לי לשחק איתו מדי פעם ואני לא מבין על מה אתה מתלונן..

אני בכל זאת עדיין לא ראיתי פאלאפון של שלא רק נראה טוב,אלא שבאמת שווה משהו.

אבא שלי קיבל את הV6 (אני חושב שזה היה הV6,בכל מקרה הדור 3.5)מהעבודה וזה גם פשוט עלבון לא יותר מהV3 הפטטי הזה. הוא החזיר אותו ועכשיו הזמינו לו פאלפון אחר...בכל זאת אני רק רוצה להבהיר שלא הייתה לי אף פעם התקלות חיובית עם הפאלפונים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי V3x ו k610i ומכשיר סמביאן (הבנתי שאחד מהמכשירים ברשימה פה הוא כזה) אז ככה -

K610i - קטן, יפה ו... זהו, כל השאר ממש מעפן [אם כי אהבתי את ה RSS שם], המצלמה שלו ממש בינונית

סמביאן, זה דיי נחמד אבל - לפעמים עושה ריסט, לפעמים נתקע, מעבר לזה זה לא רע [לא יודע אם זה קשור למערכת הפעלה אבל לטלפון שלי (E61) יש זמן המתנה + פעולה מטורף, השתמשתי בו בתור מהחרמון עד לפ"ת + איזה 5 שעות המתנה [נסיעה לחרמון + שהיה שם] וזה בכלל לא הפריע לו]

ההיתי הולך על או על V6 (אני מקווה שזה ה maxx ולא pebl)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטורולה הכל טוב רק הממשק קצת מבאס

נוקיה אמין ועמיד יש ויש כנ,ל SE

סמסונג ביכלל היתי זורק לפח עוד ליפני הכל וזה ביגלל שרב הפלאפונים שלי היו סמסונג

אישית היתי לוקח את הV6 עיצוב מדהים מסך לא נורמלי במובן הטוב , סבבה אפילו אפשר לאמר טובה סה"כ אחלה

לאלה שאכפת להם רק משיחות וזהו אז ואם לא אז SE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים, הכל טוב פה :nixweiss:

יש פה קטע של "דעות קדומות".

פעם באמת היו לא משהו - אבל לא חרא (וגם אז זה היה "אין על מוטורולה", כי תכלס המכשירים היו טובים, עמידים [וחזקים מאוד, בדוק ;D] ושעשו את עבודת כטלפון בנאמנה, סתם ממשק מחורבן שדי קל להתרגל אליו, אגב..)

היום די מובילים את השוק, בהכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה קטע של "דעות קדומות".

פעם באמת היו לא משהו - אבל לא חרא (וגם אז זה היה "אין על מוטורולה", כי תכלס המכשירים היו טובים, עמידים [וחזקים מאוד, בדוק ;D] ושעשו את עבודת כטלפון בנאמנה, סתם ממשק מחורבן שדי קל להתרגל אליו, אגב..)

היום די מובילים את השוק, בהכל..

מוטורולה מובילה את השוק?,עשה לי טובה...

פשוט פלאפונים מפתים במחירי רצפה..הכל זבל,לא רואים שום דבל במצלמה של הV3X...והרמקול מוציא צליל מזעזע..כנ"ל לגבי הV3 וכל שאר המשפחה.

אני לא אומר את זה סתם...שיחקתי עם הפאלפונים האלה המון,ואני לא רואה איך אתה משווה אותם לסאמסונג ונוקיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...