לא בטוח כ"כ איך הפלאפונים הבאים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא בטוח כ"כ איך הפלאפונים הבאים

simla101

Recommended Posts

אממ אבא שלי מקבל דרך איזה מקום פלאפונים והמחיר ממש נמוך

הבעיה הגדולה היא שהפלאפונים שלהם הם בינוניים למדי...ואני לא ממש מכיר אותם...

אז חוו את דעתכם:

סמסונג Z500

מוטורולה V6

נוקיה 6233

סוני אריקון K610 אותו אני פחות או יותר מכיר

אלו היחידים שנראו לי נורמאליים...

לי חשוב בעיקר שאני אוכל לשים עליו משחקים כדי שלא ישעמם לי בשיעורים באוניברסיטה ושהמצלמה שלו תצלם דברים שאפשר לזהות לאחר מכן... (אני לא מצפה לקבל ת'מצלמה של ה-K800)

אני בעיקר מתלבט בין ה6233 שאותו אני לא מכיר בכלל לבין ה-V6 שאני מכיר אבל לא יודע איך המצלמה שלו כ"כ

כל הרמקולים וכולי לא מעניין'תי במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם המחיר לא היה שיקול אז הV6 לוקח ללא ספק.

אם כן עלולה להיות בעיה (והבנתי שלא), אז K610 מצוין..

מבחינת משחקים - ללא ספק הם איכותיים יותר ב-V6 (רז' הרבה יותר גבוהה, ולדעתי מבנה המקשים שלו יותר נוח למשחקים, מה גם שהם לא קטנים כמו בK610). יש לך גם אתר שנקרא wap.moto-il.net שמלא במשחקים ותוכנות עבור . תעיין בו ותגלה כמה משחקים טובים יש שם =]

מבחינת - אני לא יודע מה לומר לך. מבחינת רז' - ללא ספק הK610 עדיף. אבל מצד שני, רז' לא הייתה ולא תהיה אף פעם מדד לאיכות התמונה..

בקו התחתון, V6 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפיתי ש-SE ילמדו לקח וישקיעו יותר במסך.

המצלמה מממש אכזבה, לא רק מול הW800 שאין מה לדבר אלא גם מול מצלמות 2MP אחרות.

כל השאר בינוני סבבה כזה, לא ראיתי שהוא מככב בשום דבר מהתכונות שלו, הכל הוא סבבה שכזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפיתי ש-SE ילמדו לקח וישקיעו יותר במסך.

המסך של ה-K610 מעולה. אתה רוצה אולי אפשרות הרחבה לכרטיס מסך של נ-וידיה?!

המצלמה מממש אכזבה, לא רק מול הW800 שאין מה לדבר אלא גם מול מצלמות 2MP אחרות.

על מה אתה מדבר ל k610i יש אחלה ..

נכון, יחסית למצלמה של 2MP היא ממוצעת ולא מתעלה על עצמה אבל האיכות סבבה בשביל מכשיר בגודל כזה, אז תפסיקו להתלונן ובמיוחד לא להשוות אותה ל-K800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל מקרה לא הייתי לוקח,הפאלפונים שלהם פשוט סכנה,כל אחד יותר מעפן מהשני,פלא שהם כאלה זולים.

יש לאחי את הK800I והתנסיתי איתו הרבה והסקתי הוא פלאפון בכלל לא משהו,מההתחלה קצת פיקפקתי בזה שזה מוצר של סוני,ועוד יותר גרוע אריקסון, אבל אין ספק, המצלמה שלו מדהימה..

אבל למרות זאת הK610I יחסית למחיר שלו מעולה ורוב החברים שלי מאוד מאוד מרוצים ממנו...

בכל מקרה לא יהיה מצב שתיקח ותתאכזב, לדעתי פשוט אין עליהם, באמת שאני אובייקטיבי, לא הייתה לי אף פעם התנסות שלילית עם אחד מהפאלפוני דגל שלהם בכל התקופות.

את הZ500 אני לא מכיר,אבל הפאלאפונים של סאמסונג בד"כ בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי, הממשק של אריקסון עולה על של נוקיה?

שמע, באמת שכל אחד ודעתו בקטע הזה, אבל אתה הראשון שאומר לי שהממשק של הSE טוב יותר משל הנוקיות..

בכל מקרה אני מדבר בעיקר על הפאלאפונים החדשים יותר כמו ה6280 והN73 וכו'..למרות שגם הממשק של הישנים בסדר גמור.

ומאיפה הבאת את הנתון שהפלאפונים של SE הכי טובים כרגע..? לדעתי באמת פאלפונים סבירים אבל לא אהבתי את אופן התפעול שלהם יותר מדי.

הסימביאן שיש בנוקיות מזמבר את כל הפאלפונים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בכל זאת קצת קשה להתווכח אם סימביאן,אבל עזוב ממשק זאת לא הבעיה..

מה שאתה מקבל אצל מוטורולה זה ממש תת רמה,המצלמות שלהם זוועה..האיכות שמע זוועתית והתוכנות ניהול לPC לא יותר טובות.

תשמע זה הדברים שעושים את ההבדל לדעתי,אז עדיף היה אם הם היו מורידים פיצרים ולפחות משקיעים במה שהם נותנים, סתם נראה זוהר המחיר הזה אבל בפועל שום דבר בפאלפונים שלהם לא שווה משהו באמת. (v3/v3x/v3i = מצלמת ואיכות שמע של נגן ב20 שקל מוואלה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...