הפרשי מחירים וחנויות מומלצות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרשי מחירים וחנויות מומלצות

pentax

Recommended Posts

שלום,

הכנתי מפרט מסויים של מחשב. בדקתי באתר של זיגזג את מחירו ויצא 4260 ש"ח במזומן (ללא מסך).

בחנויות אחרות המחיר מאוד קרוב לזה.

אותו מפרט בדיוק באייבורי עולה 3700 (ללא מסך).

איך אפשר להסביר את ההפרש של יותר מ- 500 ש"ח?

אילו חנויות נוספות מומלצות?

האם בהפרש כזה הייתם רוכשים באייבורי או בכל זאת בזיגזג?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה באיבורי תחסוך יותר מ 500 ש"ח. לאחר זמן מה תגלה שחלקים לא מקןריים, שרות גרוע, ריסטרט למחשב כמה פעמים ביום. בגדול יצא שכרך בהפסד...

תקנה בזיגזג שילמת יותר 500 ש"ח. לאחר זמן מה תגלה מחשב יציב, שרות מעולה, כנ"ל אחריות, יחס אישי, חווית קנייה. בגדול יצא שכרך ברווח...

מקווה שעזרתי...

מסכנה שום דבר לא בחינם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות...

מה זאת אומרת שבאייבורי חלקים לא מקוריים? מעבד של אינטל לא של אינטל או HD לא של WD?

אם אני מזמין זיכרון של - אז זה ... אין כאן משחקים.

המחשב שיש לי עכשיו אני רכשתי באייבורי לפני כ- 3 שנים ולא היו לי בעיות איתו. בדקתי את כל החלקים וכולם היו בדיוק את מה שהזמנתי.

את המחשב הזה אני פשוט מעביר להורים ולכן אני רוכש חדש.

אגב, סיכמתי את המחירים הזולים ביותר ב- zap לכל פריט ויצא בערך 3700 ש"ח שזאת ההצעה של אייבורי.

אולי הם זולים בגלל שהם קונים כמויות וגם מוכרים כמויות?

אני מסכים שבזיגזג אני אקבל שירות יותר טוב ויחס אישי אבל האם זה שווה 500 ש"ח...

קשה לי להבין למה אני צריך לשלם על זיכרונות של קינגסטון 545 ש"ח במקום 420 ש"ח ועבור אותו 80 ש"ח יותר. למה?

בנוסף לזה גם 170 ש"ח התקנה ובדיקה...

בכל מקרה האם יש עוד חנויות מומלצות באזור מרכז ושפלה (ראשל"צ, רחובות) ששוה לבדוק?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם מוצרים ממוחרזים (אני מדבר בכלליות, לא על מקום ספיציפי), שזה של אותה חברה, רק חזרו למפעל בגלל תלונת לקוח, תוקנו (אם היתה בעיה) ויצאה לשוק מחדש. בארה"ב זה נפוץ למכור כאלו כאשר מצויין בפירוש שהמוצר refurbished ובמחיר זול יותר.

בארץ לא ראיתי מוצר שרשום עליו בפירוש ממוחזר (אם כי אני מניח שגם בארץ יש תקלות).

ד"א ראיתם היום את הפרסומת ענק לאיבורי אצל דודו תופז ? לא ראיתי הכל, רק שהוא הכריח איזה ילדה (כנראה חולה) להגיד "תודה רבה איבורי" על איזה לאפטופ שהם תרמו לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...