אילו אבקות יש אחרי אימון בכושר - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו אבקות יש אחרי אימון בכושר

עוד מישהו

Recommended Posts

ואנימאמיןש אין לך מושג בBODYBUILDING

אני לא דיברתי על בדיבילדינג בכלל

אני אומנם לא מומחה בתחום ולמעשה למדריכי רגילים אסור להדריך בדיבילדינג

כי זה תחום נפרד

אבל אני הכרתי בדיבילדינגים

ויודע מספיק על הנושא

בדיבילדינג זה תחום שמאוד מזיק לגוף

ככה שלהשליך מהתחום הזה על מתאמן חובבן זה מאוד לא נבון

בדיבילדין גם עושים ניתוחי השתלות לפעמים

ואני לא מדבר רק על בחורות

אז אתה רוצה שכל מתאמן עממי יעשה השתלות?

תבין מתאמן חובבן לא צריך לא אבקות ובטח לא כמות גדולה של חלבון פשוט לא

ורוב המתאמנים חובבנים

מה שבדיבילדין עושים לא מתאים לרוב ומה לעשות אחוזים מאוד קטנים מהמתאמנים בחדרי הכושר אם בדיבילדינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה קצת נסחף. איך אתה משווה אבקת חלבון למה שbodybuilders לוקחים? גם אם הם לא לוקחים אנאבוליקס, הם צורכים כמויות מטורפות של תוספים בהתאם לתקופת האימונים(חיטוב\מסה\התכוננות לתחרות).

בסה"כ אבקת חלבון המון מתאמנים רציניים לוקחים, וזה בסה"כ תוסף לתזונה - בדיוק כפי שהשם מרמז. אם לוקחים את זה במידה, זה לא צריך להזיק. ואני אגב כן דנתי בעניין עם תזונאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבקה מומלצת אני משתמש

gainer של

optimum

אתה לא חייב לקחת אם אתה רוצה פשוט תאכל 5 ארוחות ביום כל שעתיים זה כמו אבקה רק בלעדייה :) ארוחות מלאות עם הרבה חלבונים פחות פחמימות

בוקר 7:00

ארוחת עשר (לא יודע איך קוראים לה) 10:00

לפני| צוהריים 13:00

צוהריים 16:00

אימון -שעה שעתיים

לפני| ערב 19:00

ערב 21:30

לאנשים שלא עובדים (בנתיים) וללא מחוייבויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת נסחף. איך אתה משווה אבקת חלבון למה שbodybuilders לוקחים? גם אם הם לא לוקחים אנאבוליקס, הם צורכים כמויות מטורפות של תוספים בהתאם לתקופת האימונים(חיטוב\מסה\התכוננות לתחרות).

בסה"כ אבקת חלבון המון מתאמנים רציניים לוקחים, וזה בסה"כ תוסף לתזונה - בדיוק כפי שהשם מרמז. אם לוקחים את זה במידה, זה לא צריך להזיק. ואני אגב כן דנתי בעניין עם תזונאית.

לא אמרתי שאסור לקחת אבקות

ולדעתי מותר אפילו לקחת קריאטין

השאלה אם יודעים מה עושים

תיראה לאבקות יש דבר אחד מאוד טוב שזה מאוד מדיד מבחינת תזונה

ולספורט מדויק דבר מדיד זה יתרון גדול

אבל עוד פעם -

1-זה בכלל לא חובה לחובבן

2-צריך ליתיעץ אם תזונאית שתיתן גם תפריט וגם מינון במידה שאתה לוקח אבקות

אני חושב שיש בעיה שהרבה מסתקלים על מפתחי גוף ומשליכים דברים שלהם על אימון רגיל של חובבן

שזה מאוד לא נכון -וזה הנקודה שרציתי להדגיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, קראת את המדריך לעלייה במסה בisraelbody.org ואתה מסתמך עליו. מדריך שאגב, אחד משני הכותבים שלו הוא חבר שלי.

זה אחלה מדריך, אבל זה לא מספיק. אני גם לא חושב שכתוב שם שיחס החלבון לפחמימות צריך להיות זהה(זה מצויין שם כיחס אפשרי, אבל זה בהחלט לא מומלץ למתחילים).

למה זה בזבוז כסף? חלבון טוב המכיל 77 מנות של 24גרם חלבון למנת הגשה עולה 300 ש"ח. תחשב כמה יעלו לך 77 קופסאות טונה. בערך אותו מחיר, אם לא יותר.

ואיפה הוכח שזה לא בריא לגוף? כמות גדולה של שום דבר אינה בריאה לגוף. כמות חלבון גדולה מזיקה לכליות, אך אכן מדובר בכמות קיצונית ביותר.

לפותח הת'רד - תזונה הינה דבר מאוד חשוב. תוספי מזון+תוכנית תזונה לטעמי עוזרים לקבל תוצאות יותר מהירות, דבר שהוא חשוב לא פחות מההיבט הפסיכולוגי. כשמתאמנים חשוב שתהיה מוטיבציה, כי ברגע שזאת תעלם, אתה תפסיק להתאמן ואז לא עשית בזה כלום. הכי חשוב זה לנסות ללכת לכל אימון כאילו הוא אימון ראשון ויחיד מסוגו, ולשמור על רף מוטיביציה בינוני אבל קבוע. רף מוטיביציה גבוה מדי גורם להתלהבות שנעלמת מהר בכל מקרה, ומוטיבציה נמוכה מדי בוודאי לא עוזרת.

לא, דווקא לא קראתי את המאמר בישראלבודי, קראתי גם אותו....וכל עוד תשתה הרבה מים ותיקח חלשבבון במידה לא מוגזמת, אתה תהיה בסדר.

ושוב, כלה דיוןם פה היה על אנשים שמחפשים לעלות במסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? כי מן הסתם המאמר שיש שם לא המוצא מהאוויר..זה אומר שאי אשפר ללמוד את מה שכתוב שם ממקורות אחרים?

ולא אמרתיש אני צריך, הבהרת כבר שיש לך חבר שכותב שם והוא בטח שמסדר לך..אבל מה הקשר בינך לבין האחרים פה?

מי שמחפש לעלות במסה ומתאמן בצורה רצינית, לא יכול להמשיך לאכול בצורה שבה הוא אכל קודם..וזו עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחפש לעלות במסה ומתאמן בצורה רצינית, לא יכול להמשיך לאכול בצורה שבה הוא אכל קודם..וזו עובדה

יש שאלה גדולה במה זה רציני?

רציני זה מפתח גוף?

או חובבן שעובד קשה?

כן מפתח גוף לא יכול לאכול רגיל ולהגיע להשגים

לאומת זות חובבן שאכל לפני זה בסדר לא צריך להפגיז בארוחות בכלל לא

והדרכתי מספיק אנשים שעלו משמעותית במסה בלי שינוי גדול בתזונה

ככה שתפריד בין מפתח גוף שזה חלק קטן מאוד מהמתאמנים

לחובבנים שזה הרוב

ההכללות שלך מטעות מאוד תאנשים פה ופשוט לא נכונות לרוב הציבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני זה מפתח גוף?

או חובבן שעובד קשה?

לחובבנים שזה הרוב

תגדיר אתה מה זה חובבן?

אני מגדיר מפתח גוף בתור בנאדם שבא למכון בשביל לראות תוצאות, ולא בשביל לבזבז זמן וכסף של מנוי...ולא בא לשם מטרת גופני (לדוגמא הליכון), אלא בנאדם שבא לעלות מסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם יש אבדל בין לעלות במסה לבין לעלות במסה כמו מפתח גוף

יש למעשה אבדל גדול מפתח גוף זה תחום נפרד

אם כללים אחרים

וחובבן לא יבזבז מנוי סתם אם הוא לא ישנה תזונה

אתה יכול לעלות במסה משמעותית בלי לשנות תזונה

ואם אתה לא מאמין אתה פשוט דביל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם יש אבדל בין לעלות במסה לבין לעלות במסה כמו מפתח גוף

יש למעשה אבדל גדול מפתח גוף זה תחום נפרד

אם כללים אחרים

וחובבן לא יבזבז מנוי סתם אם הוא לא ישנה תזונה

אתה יכול לעלות במסה משמעותית בלי לשנות תזונה

ואם אתה לא מאמין אתה פשוט דביל :s07:

חחח, ברור שאתה יכול.

בוא נשווה את זה לבנאדם שבא למכון בשביל להרזות, יש שתי אופציות לתזונה שלו-

1. הוא יתאמן באופן רציני, ירוץ כל יום 30 קילומטר וימשיך לאכול המבורגרים, ממתקים, סוכרים כמו שאכל קודם

2. יתאמן באופן רציני ויעבור לאכול בתזונה נכונה- משמע בריא, לא הרבה פחמימות, הרבה ירקות וכו'.

ב2 המקרים הוא ירזה בסופו של דבר, רק שאם הוא יעשה את האופציה הראשונה יקח לו שנה להגיע לתוצאה שהוא מגיע אליה אם הוא יעשה את האופציה השנייה חודש.

מילת המפתח כאן היא יעילות,

ברור שאם תתאמן במכון ותמשיך לאכול כרגיל תגדל בסופו של דבר, אתה הרי מתאמן...אבל כל המטרה כאן היא לגדול בקצב האופטימלי האפשרי, למה לך לבזבז זמן כשאתה יכול להשיג את אותה התוצאה בפחות? למה לך לא להגיע ב4 חודשים לתוצאה שעם תזונה לא נכונה תגיע אליה בשנה וחצי?

ושוב, זו בדיקו הנקודה שאמרתי גם קודם..מי שבא להתאמן, לגדול ולא לבלבל בב*צים, חייב לאכול נכון, אחרת הוא מתאמן לשווא (לדתעי לפחות זה בזבוז זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני זה מפתח גוף?

או חובבן שעובד קשה?

לחובבנים שזה הרוב

A-V: עזוב..

לגבי שאר הדיון:

אני יכול להעיד על עצמי ועל עוד הרבה אחרים שראיתי ותו לא. אך מתוך הניסיון הזה, אני לא מכיר כמעט אנשים שעלו משמעותית ללא שינוי בתזונה. להיפך, אני מכיר לא מעט אנשים שהתמידו במשך זמן רב במכון, ולא הגיעו כמעט להישגים בגלל תזונה לא נכונה(כולל את עצמי).

זה לא שאותם אנשים לא יראו תוצאות בלי לשנות הרגלי אכילה, בוודאי שהם יראו. פשוט התוצאות לא יהיו מספקות ויתפרסו על זמן רב מדי.

מעבר לכל זאת, יש את עניין הגנטיקה. יש כאלה שעולים בקלות ויש כאלה שלא. אני מכיר אדם שמתאמן בסה"כ 3 פעמים בשבוע את אותו אימון במשך כמה שנים כבר. הבן אדם פיתח גוף מדהים וכל מה שהוא עושה כל היום זה לשתות בירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לכל זאת, יש את עניין הגנטיקה. יש כאלה שעולים בקלות ויש כאלה שלא. אני מכיר אדם שמתאמן בסה"כ 3 פעמים בשבוע את אותו אימון במשך כמה שנים כבר. הבן אדם פיתח גוף מדהים וכל מה שהוא עושה כל היום זה לשתות בירה.

לגבי החקל הזה, נכון שיש אנשים עם גנטיקה נפלאה, אנשים עם חילוף חומרים טס שיכולים לעלות במסה בצורה 'מלוכלכת' (משמע לטחון אוכל משמין כמו פיצות, המבורגרים ולא להשמין)..מה שחשוב שהחבר'ה פה יבינו זה שהבנאדם הממוצע חייב לשנות אתה רגלי התזונה שלו כדי לעלות במסה באופן נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...