אילו אבקות יש אחרי אימון בכושר - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו אבקות יש אחרי אימון בכושר

עוד מישהו

Recommended Posts

איפה אפשר לקנות את האבקות האלה? יש אותם בסופר פארם? ^^

נתתי מיקודם לינק לרשת שמוכרת אותם

ועוד לינק שתוכל לחפש חנויות באזור שלך

וכמו שאמרתי חנויות טבע מוכרות תמוצרים אבל לא כל חנות טבע ככה שתחפש בלינק

ותרים טלפון לברר

רק שתזכור שבלי יעוץ של תזונאית זה לא מומלץ בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אמרתי לעצמי שאני חייב להגיב כאן...

לזה שפתח את הת'ארד וכל מתאמן מתחיל שלא רוצים לבזבז זמן במכון (משמע ללכת סתם, בלי לראות תוצאות..)

בתור אחד שגם מתחיל (יחסית), חקרתי ובדקתי אתה נושא הזה כמעט מכל כיוון...אז נתחיל.

התזונה לא פחות חשובה מהאימונים עצמם, בלי תזונה האימון עצמו שווה לזבל - השריר לא גדל במהלך האימון, אלא בזמן המנוחה בין האימונים. הגוף צורך חלבון, ברגע שאין לנו בגוף אספקת חלבון לאורך כל היום הוא פשוט לוקח אותה מהמקור הכי מהיר וזמין לו - השריר (מפרק אותו בעצם), ככה שבעצם לא נתקדם כמעט אם לא תהיה לנו אספקת חלבון יומית קבועה, כנ"ל לגבי פחמימות.

על רגל אחת, חישוב של כמה צריך לצרוך מבחינה קלורית (ושוב, זה לבנאדם שמתאמן באופן קבוע ויש לו תוכנית נורמלית),-

יש כמה דרכים לחשב את זה, אפשר דרך BMR (מי שרוצה שיחפש בגוגל מה זה), אני אישית ממליץ לכם להפוך את המשקל שלכם לLBS, (משמע לכפול ב2.1 בערך), להכפיל ב0.6-0.65 ולהכפיל ב24 (לכל שעה ביום), זאת כמות הקלויות שצריך לצרוך בעלייה במאסה.

ממה מורכבת הכמות קלוריות הזאת? מחלבונים (כל גרם חלבון שווה ל4 קלוריות), פחמימות (גרם= 4 קלוריות) ושומנים (גרם = 9 קלוריות)

עכשיו צריך לחלק את הכמות קלוריות בלחלבונים, פחמימות ושומנים...אני אישית מציעה למיש עולה שבמאסה יחס של 50-40-10, או 40-40-20 לדוגמא:

אם יצא שצריך לצרוך 3000 קלוריות, אם 20 אחוז שומן, 40 אחוז פחמימות ו40 אחוז חלבון יוצא לנו

600 קלווריות שומן, 66 גרם שומן ביום

40 אחוז פחמימות, 300 גרם פחמימות

40 אחוז חלבון, 300 גרם חלבון...

אין לי כוח ממש לפרט יותר...אם יש שאלות תשאלו ואני אענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A-V תן לי להגיד לך בפשטות -אתה אידיוט

זה שקראתה מאמר אחד או שאתה יודע כמה עובדות פה ושם לא אופך אותך לתזונאי

הגוף לא צריך הרבה חלבון גם בפיתוח

זה לא מצב שאם אתה אוכל קילו חלבון אחרי כל אימון יתווסף לך קילו מסת שריר

בכלל לא היתפתחות הרבה יותר איטית

דרך אגב גם המוח צורך חלבון

אז אם תוכל חלבון כל הזמן תיהיה חכם?

אם אתה באמת רוצה לדעת דבר בסיסי בתזונה אז יש פירמידה של המזון

פחממות אם אני זוכר נכון זה במקום הראשון

ואמורים לאכול הרבה פחממות(לא חד סוכר -פחממות מורכבות)

אחרי זה יש במקום 2ו3 לא זוכר תסדר בשר וירקות+פרות

ואחרי זה דברים אחרים

תחפש בגוגל ותיראה

בכל מקרה לא כל החלבון בגוף נשמר בשריר כתאי שריר

לגוף יש עודפים של חלבונים\פחממות\ובעיקר שומן

ורק במקרה קיצוני הגוף יקח כמות משמעותית של חלבון מהשריר

אבל זה בטח לא מצב רגיל וארוחות רגילות ביתיות יספיקו לכל מתאמן חובב

ככה שמי שלא מבין אל תפיצו שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A-V תן לי להגיד לך בפשטות -אתה אידיוט

זה שקראתה מאמר אחד או שאתה יודע כמה עובדות פה ושם לא אופך אותך לתזונאי

הגוף לא צריך הרבה חלבון גם בפיתוח

זה לא מצב שאם אתה אוכל קילו חלבון אחרי כל אימון יתווסף לך קילו מסת שריר

בכלל לא היתפתחות הרבה יותר איטית

דרך אגב גם המוח צורך חלבון

אז אם תוכל חלבון כל הזמן תיהיה חכם?

אם אתה באמת רוצה לדעת דבר בסיסי בתזונה אז יש פירמידה של המזון

פחממות אם אני זוכר נכון זה במקום הראשון

ואמורים לאכול הרבה פחממות(לא חד סוכר -פחממות מורכבות)

אחרי זה יש במקום 2ו3 לא זוכר תסדר בשר וירקות+פרות

ואחרי זה דברים אחרים

תחפש בגוגל ותיראה

בכל מקרה לא כל החלבון בגוף נשמר בשריר כתאי שריר

לגוף יש עודפים של חלבונים\פחממות\ובעיקר שומן

ורק במקרה קיצוני הגוף יקח כמות משמעותית של חלבון מהשריר

אבל זה בטח לא מצב רגיל וארוחות רגילות ביתיות יספיקו לכל מתאמן חובב

ככה שמי שלא מבין אל תפיצו שטויות

אם מישהו כאן אידיוט זה אתה, עוד אחד שחושב שהוא עשה את הקורס המעפןה זה בוינגייט הוא יודע משהו.

פירמידות שמירמידות, אתה לא יודע על מה אתה מדבר...וכל אחד כאן שמתאמן יותר מחודש במכון ומתעניין גם בלגדול ואל סתם ללכת ולבזבז את הזמן שלו יודע את הדבריםה בסיסיים שכתבתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A-V

בסה"כ אני מתאר לעצמי שיש לקרירין נסיון בדבר כי בכל זאת הוא למד.

לדעתי זה מיותר ככה סתם להיכנס לויכוחים.

בסופו של דבר הנושא מוצא.

מה שצריך זה:

1. כוח רצון

2. תוכנית אימונים מסודרת

3. זמן

4. כוח רצון נוסף (:

5. חלבון טוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A-V

בסה"כ אני מתאר לעצמי שיש לקרירין נסיון בדבר כי בכל זאת הוא למד.

לדעתי זה מיותר ככה סתם להיכנס לויכוחים.

בסופו של דבר הנושא מוצא.

מה שצריך זה:

1. כוח רצון

2. תוכנית אימונים מסודרת

3. זמן

4. כוח רצון נוסף (:

5. חלבון טוב ;D

ועדיין הוא לא יודע על מה הוא מדבר

לא צריך חלבון טוב, צריך תזונה נכונה שכוללת חלבון טוב..חלבון לבד זה לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין הוא לא יודע על מה הוא מדבר

לא צריך חלבון טוב, צריך תזונה נכונה שכוללת חלבון טוב..חלבון לבד זה לא מספיק.

נכון עם החלבון הזה צריך עוד תזונה נוספת של פחמימות :hat:

החלבון בסה"כ גורם למצב שהשריר לא מתפרק או משהו כזה. (המאמן אמר לי)

והגוף מקבל את את "האנרגיה" בשביל שהגוף יתרענן אחרי האימון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא צריך חלבון

כן אמרתי שלא צריך כמות גדולה של חלבון-אנחנו לא אריות

לאכול חלבון באותה כמות של פחממות זה דבר מטומטם

וA-V אני לא יודע על מה אני מדבר?

אני מבין שמאמר שקראתה ברשת אפך אותך לגאון בתחום

עוד מאת תגיד לי שלעשות פרפר בעמידה אם משקולות חופשיות עובד על החזה

כי זה קרוב אופקי והחזה עובד על קירוב אופקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא צריך חלבון

כן אמרתי שלא צריך כמות גדולה של חלבון-אנחנו לא אריות

לאכול חלבון באותה כמות של פחממות זה דבר מטומטם

וA-V אני לא יודע על מה אני מדבר?

אני מבין שמאמר שקראתה ברשת אפך אותך לגאון בתחום

עוד מאת תגיד לי שלעשות פרפר בעמידה אם משקולות חופשיות עובד על החזה

כי זה קרוב אופקי והחזה עובד על קירוב אופקי

ואנימאמיןש אין לך מושג בBODYBUILDING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב שטויות !

לך לפורום נורמלי לא הכל סובב סביב HWZONE

WWW.ISRAELBODY.ORG אתר מעולה של בודיבילדרים, מאמרים, פורומים וכל מה שתרצה לדעת על תזונה.

בכל מקרה יש לי מושג בכל העסק הזה, התאמנתי איזה שנתיים+ במכון וגם אני מאוד התעניינתי...

ברמת העיקרון עלייך לצרוך חלבון בערך פי 1.5-2 ממשקל גופך, תעשה כבר את החישוב שלך.

הרבה יותר מדי טונה בכלל לא בריא...[יוד,כספית] וגם בכללי רק שתדע שעודף חלבון בר השלכות שליליות על הכבד שלך, תגוון את מקורות החלבון שלך, בשר, גבינות, ביצים... תשתדל שהתפריט יהיה רב גווני ככל הניתן.

כמו כן דע לך שפחמימות אף הן חיוניות בפיתוח גוף... אך לא סתם פחמימות אלא פחמימות בעלות ערך גליקמי [סוכרי] גבוה (בננות, תמרים... סוכר ענבים) מגבירות את יעילות ספיגת החלבון ובכלל באות בשילוב עם חלבון בארוחה שלאחר אימון.

אל תשכח וויטמינים, כלומר ירקות ופירות ככל האפשר...! יש עוד המון המון זה ממש על קצה המזלג, גש לפורום שהפנתי אותך ותחכים קצת יותר, תקרא אל תתעצל יש מאמרים ממש טובים!

בקשר לאבקת חלבון אני אישית לא הכי ממליץ לדעתי אפשר לקבל הזנה מעולה דרך אוכל רגיל וזה סתם ביזבוז כסף ולעיתים הוכח שזה לא הכי בריא לגוף.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לעצמי שאני חייב להגיב כאן...

לזה שפתח את הת'ארד וכל מתאמן מתחיל שלא רוצים לבזבז זמן במכון (משמע ללכת סתם, בלי לראות תוצאות..)

בתור אחד שגם מתחיל (יחסית), חקרתי ובדקתי אתה נושא הזה כמעט מכל כיוון...אז נתחיל.

התזונה לא פחות חשובה מהאימונים עצמם, בלי תזונה האימון עצמו שווה לזבל - השריר לא גדל במהלך האימון, אלא בזמן המנוחה בין האימונים. הגוף צורך חלבון, ברגע שאין לנו בגוף אספקת חלבון לאורך כל היום הוא פשוט לוקח אותה מהמקור הכי מהיר וזמין לו - השריר (מפרק אותו בעצם), ככה שבעצם לא נתקדם כמעט אם לא תהיה לנו אספקת חלבון יומית קבועה, כנ"ל לגבי פחמימות.

על רגל אחת, חישוב של כמה צריך לצרוך מבחינה קלורית (ושוב, זה לבנאדם שמתאמן באופן קבוע ויש לו תוכנית נורמלית),-

יש כמה דרכים לחשב את זה, אפשר דרך BMR (מי שרוצה שיחפש בגוגל מה זה), אני אישית ממליץ לכם להפוך את המשקל שלכם לLBS, (משמע לכפול ב2.1 בערך), להכפיל ב0.6-0.65 ולהכפיל ב24 (לכל שעה ביום), זאת כמות הקלויות שצריך לצרוך בעלייה במאסה.

ממה מורכבת הכמות קלוריות הזאת? מחלבונים (כל גרם חלבון שווה ל4 קלוריות), פחמימות (גרם= 4 קלוריות) ושומנים (גרם = 9 קלוריות)

עכשיו צריך לחלק את הכמות קלוריות בלחלבונים, פחמימות ושומנים...אני אישית מציעה למיש עולה שבמאסה יחס של 50-40-10, או 40-40-20 לדוגמא:

אם יצא שצריך לצרוך 3000 קלוריות, אם 20 אחוז שומן, 40 אחוז פחמימות ו40 אחוז חלבון יוצא לנו

600 קלווריות שומן, 66 גרם שומן ביום

40 אחוז פחמימות, 300 גרם פחמימות

40 אחוז חלבון, 300 גרם חלבון...

אין לי כוח ממש לפרט יותר...אם יש שאלות תשאלו ואני אענה.

בקיצור, קראת את המדריך לעלייה במסה בisraelbody.org ואתה מסתמך עליו. מדריך שאגב, אחד משני הכותבים שלו הוא חבר שלי.

זה אחלה מדריך, אבל זה לא מספיק. אני גם לא חושב שכתוב שם שיחס החלבון לפחמימות צריך להיות זהה(זה מצויין שם כיחס אפשרי, אבל זה בהחלט לא מומלץ למתחילים).

בקשר לאבקת חלבון אני אישית לא הכי ממליץ לדעתי אפשר לקבל הזנה מעולה דרך אוכל רגיל וזה סתם ביזבוז כסף ולעיתים הוכח שזה לא הכי בריא לגוף.

בהצלחה :xyxthumbs:

למה זה בזבוז כסף? חלבון טוב המכיל 77 מנות של 24גרם חלבון למנת הגשה עולה 300 ש"ח. תחשב כמה יעלו לך 77 קופסאות טונה. בערך אותו מחיר, אם לא יותר.

ואיפה הוכח שזה לא בריא לגוף? כמות גדולה של שום דבר אינה בריאה לגוף. כמות חלבון גדולה מזיקה לכליות, אך אכן מדובר בכמות קיצונית ביותר.

לפותח הת'רד - תזונה הינה דבר מאוד חשוב. תוספי מזון+תוכנית תזונה לטעמי עוזרים לקבל תוצאות יותר מהירות, דבר שהוא חשוב לא פחות מההיבט הפסיכולוגי. כשמתאמנים חשוב שתהיה מוטיבציה, כי ברגע שזאת תעלם, אתה תפסיק להתאמן ואז לא עשית בזה כלום. הכי חשוב זה לנסות ללכת לכל אימון כאילו הוא אימון ראשון ויחיד מסוגו, ולשמור על רף מוטיביציה בינוני אבל קבוע. רף מוטיביציה גבוה מדי גורם להתלהבות שנעלמת מהר בכל מקרה, ומוטיבציה נמוכה מדי בוודאי לא עוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...