תארד ידע כללי - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תארד ידע כללי

JHONLEV

Recommended Posts

היה כלב איפה שהוא באמריקה שמצא את הבעלים שלו אחרי מספר שנים במרחק של כמה אלפי קילומטרים.

ריח של פיצה מאיץ את זרימת הדם לאיבר המין בגברי ב4%, ריח של פופקורן ב9% וריח של עוד איזהמאכל שאני לא ממש סגור עליו ב90%. ניראה לי סוג של פשטידה אבל את תפסו אותי במילה.

אם לחבר את כל הוורידים והעורקים בגוף האדם או את כדורית הדם, לא זוכר מי מהם בדיוק, אפשר להקיף את כדה"א 4 פעמים. (לא סגור על המספר פה בדיוק כי למדתי את זה ביסודי בערך)

זה לא אמור להיות בכלל כל הDNA של בן אדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואי, אתה יותר מתוסבך ממה שחשבתי. בכלל לא הבנת שומדבר מההודעות האחרונות שלי[ומסתבר שגם שלך].

הוויכוח הוא לא על למה העיניים נסגרות, אלא אם זה אפשרי לפתוח אותן. אתה טענת שזה לא אפשרי בגלל שיש סכנה של קפיצת העין החוצה[ :screwy:] או קריעת ווריד[ :screwy: :screwy:]. אז אני הבאתי לך טיעונים שסותרים את מה שאמרת, ואתה בחרת ללכת ולהגיב לחלק נידח בהודעה שלי שבכלל לא הוכחת בוודאות שהוא לא נכון. רק כתבת ש"שאף אחד לא יודע", וואו - ממש פקחת את עינינו.

בכל מקרה יצאת טיפש, בגלל שלפי דעתי הוכחתי מעל ומעבר לכל ספק שזהו אכן אפשרי לפתוח את העיניים בזמן האפצ'י, ולא כמו שאתה טענת[ואני מצטטת]:

"שרירי הפנים מחוברים בצורה כזאת, שלא תהיה מסוגל בשום צורה לפתוח את העיניים בזמן התעטשות.

אתה לא יכול לשלוט על זה בשום.

ודרך אגב, במידה וזה לא היה ככה - כל התעטשות הייתה יכולה להוציא את העיניים מהמקום."

תודה לך, על התחמושת.

אני יכול להכריע את הוויכוח הזה עכשיו...

קראתי לא מזמן את הטענות של שניכם\ן ואמרתי פעם הבאה שיש לי אפצ'י אני פותח עניים :|

ו.....טמטמטמטמ

פתחתי

ולא קרה לי כלום :|

זה אפשרי ולא קפצו לי העניים ולא קרעתי ווריד אבל כן כואב לי הראש כל היום! אבל זה לא קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש טרגדיה.

היא אפילו לא כוסית.

כשתהיה בגילה גם אתה לא תהיה כוסית.

הכי אני אוהב את אלא... " בר רפאלי סתם... "

היית מת שהיא תסתכל עליך בכלל עם המבט דברך למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתאמן איתן מספיק הן יודעות ;)

וכן חזרה לנושא

בבקבוק של קולה ליטר וחצי יש סביבות ה700 קלוריות!

למים קרים אין קלוריות,הם אפילו מורידים מספר קלוריות בכל פעם ששותים אותם,בגלל שהגוף צריך אנרגיה כדי להוריד אותם לטמפרטורה שלו.

BBS חברה ידועה ומעולה ליצור ג'אנטים לרכבים פשטה את הרגל לא מזמן עקב צעד כלכלי שגוי.

על קרטוני השוקו הקטנים של טרה יש את הדמויות המצוירות טום וג'רי,וזה אפילו לא הגיוני כי אף אחד מהם לא מייצר חלב :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סוסים שמדברים עברית.

ZOMFG!!! באמת????

כל החיים חייתי בסרט שיש...

חבל על ניקול...

קריסטל מת('/מת'אמפטמין/ועוד כינויים) זה הסם הכי משתלם העולם מבחינת יחס סטלה/כסף/זמן.

התכוונת שהגוף צריך להשקיע אנרגיה כדי לחמם את המים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...