סרטים לבעלי משקפי IMAX - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטים לבעלי משקפי IMAX

oren88

Recommended Posts

שלום,

אני מחזיק משקפיים מה IMAX בבית, ורציתי לשאול אם מישהו מכיר סרטים של ה IMAX שאפשר לראות \ להוריד, או הדגמות כאלה שאפשר להוריד ולראות במחשב \ לצרוב ל ולראות בטלויזיה ... ?

או שאי אפשר לראות במחשב \ במסך הטלוויזיה מכיוון שאולם של ה IMAX יש מסך מיוחד שמיועד לסרטים אלו ?

תודה רבה מראש =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד זה משנה איך השגתי את המשקפיים ?

אם אני יגיד לך שקרוב משפחה \ חבר עובד שם והשגתי את המשקפיים דרכו זה ישנה משהו?

בבקשה תייחס פחות חשיבות לאיך השגתי את המשקפיים ותרכז את החשיבות לשאלות שלי.. תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, כן, כמובן שאפשר לעשות את זה בכל מחשב רגיל, זה שהשקיעו מליונים בפיתוח הדבר הזה שנקרא imax זה סתם :s07:

חבוב, טיפת הגיון.

האיימקס פועל עם 2 מקרנים מיוחדים במקביל.

בקיצור התשובה שלך לשאלה שלי היא שאי אפשר לראות במחשב \ במסך הטלוויזיה מכיוון שאולם ה IMAX מיוחד ומיועד לסרטים מהסוג הזה, תודה.

(ד"א עכשיו שקראתי פה: http://en.wikipedia.org/wiki/IMAX ראיתי שאכן צדקת, ה IMAX מציג את סרטי התלת מימד שלו בצורה שונה מאשר מסכים רגילים וכו'.. ולכן אני לא יכול לראות את אותם במסך המחשב \ מסך הטלוויזיה.. חבל :P

"To create the illusion of 3-dimensional depth, the IMAX 3D process uses two camera lenses to represent the left and right eyes...."

למרות שאני חושב שיכלת להגיב בצורה קצת יותר יפה ופחות מזלזלת.. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אם אני זוכר נכון, הייתה פעם אפשרות בחלק מהכרטיסים של להפוך את התצוגה במשחקים או בסרטים לכזאת שתהיה תלת מימדית בעזרת .

אני לא בטוח שאני צודק או שמה שאני אומר זה מדויק אבל תבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...