פאד ל g5 - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאד ל g5

gil_k

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משלוח חינם והגיע תוך יומיים שלושה???

אתה בטוח שמהיום שהזנת עברו רק יומיים שלושה? כי אם כן אז אני מזמין היום ( תכננתי לסוע לגולד טופ, ובדרך אני אסתובב בקניון הזהב )

כן המשלוח חינם בדואר רשום בדרך כלל הם שולחים את ההזמנה עוד באותו יום או יום אחרי כי זה במלאי ואז לוקח לדואר עוד יום להגיע ולמחרת בבוקר אתה הולך ואוסף

כמובן יכולים להיות עיכובים אבל זה ככה היה אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מפנדה וקניתי את הQCK (מי שרוצה לדעת נשאר להם עוד אחד רגיל ואחד קטן....).

עד עכשו היה לי פאד רגיל ב30 שקל. והQCK הרבה יותר חלק ונעים ממנו, אם נותנים לעכבר מכה אז הוא מחליק על הפאד, בקיצור אני מאוד מרוצה ;D

עלה לי 60 שקל וקניתי גם מקרופון של זלמן (ZM-MIC1...)

תודה לכל מי שעזר :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מפנדה וקניתי את הQCK (מי שרוצה לדעת נשאר להם עוד אחד רגיל ואחד קטן....).

עד עכשו היה לי פאד רגיל ב30 שקל. והQCK הרבה יותר חלק ונעים ממנו, אם נותנים לעכבר מכה אז הוא מחליק על הפאד, בקיצור אני מאוד מרוצה ;D

עלה לי 60 שקל וקניתי גם מקרופון של זלמן (ZM-MIC1...)

תודה לכל מי שעזר :yelclap:

רק הייתי אתמול הייתי אצלם והם אמרו שאין להם, רק למי שהזמין :@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מבין מה מפחיד בזה אני מזמין אני בן 14.5 וחצי מהדברים שלי מחניות שאני מוצא ב zap חצי מהמחשב אני קניתי ארדיסק מארז רמקולים של מערכת סט של מיקלדת ועכבר די וי די מלאאאאאא דברים וזה זוללל במלא מיחנות וזה יותר שווה אין מה לפחד היום יש הגנות למרות שזה לא מזיז למי שטוב בזה כןן אבל אין צורך לפחד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אני מפחד, לאמי יש מדיניות של לא להזמין ולשלם באמצעות כרטיס אשראי.

תה יכול להגיד לאמא שיש אחריות על הכרטיס אשראי בדיוק למקרים האלו ואם יעשו שימוש לא רצוי בכרטיס תפוצו באופן מלא ומיידי על ידי חברת האשראי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...