RC DRIFT (עמוד 22 עדכון, 7/4 סרטון The Byter style) - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RC DRIFT (עמוד 22 עדכון, 7/4 סרטון The Byter style)

Arik.G

Recommended Posts

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

I brought the video to show how much faster the nitro cars are.

and what you said regarding drifting is bullshit. even the crappiest RC car comes with a 1+ engine which translate into over 600hp/ton, yea it's at 15k rpm but you still got tons of power at the bottom end more than enough for drifting, plus most nitro power on road cars will do over 80km/h (and that's considered slow).

(HPI Evo 3, 300$ RTR 2spd trans. 55MPH 4WD, front LSD, adjustable camber and caster)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I know speed isn't everything, personally if I had the money and time for that kind of hobby I would probably buy one of those chassis where you can adjust everything, because for me tweaking and upgrading it would be half (if not more) of the fun. so yes speed isn't everything, but from the videos you uploaded they seem really really slow.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוע בראשלס הוא מנוע שהחשמל בו אכן לא מועבר עם מברשות, הסלילים הם החלק הנייח, והמגנטים הם החלק הנע. לא קיים חיכוך במנועים אלו, לכן הם לא מתחממים, אורך חייהם ארוך, והם מסוגלים לעמוד בהספקים ומהירויות גבוהות.

כמה זה עולה? נע בין 150 ל 500 שקל, תלוי איזה מנוע. גם בבראשלס הם מתחלקים ל 2 סוגים-

inrunner ו outrunner

במכוניות משתמשים ב inrunner.

חלק מהמכוניות מגיעות עם מנוע בראשלס כבר מהקופסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ברצוני לומר לכם מילה במיחד לדובר אנגלית:

לחבר שלי יש שתי מכוניות ניטרו אחת לכביש ואחת לשטח(revo)עם 3 כ"ס ,בינתיים שהוא עם המכונית כביש שלו מסיג מהירות ונוסע להנאתו(דרך אגב הרכב נעלם תוך שניה ולא רואים אותו) אני יכול לפרפר בלי הפסקה (דריפט) אני לא יודע אולי יש לכם מכונית גם אבל חשמלי מצריך פחות טיפול,יותר נקי פחות רעש והרכב כל הזמן בטווח ראיה ככה שזה לא כמו ניטרו שאתה נוסע קדימה ואחורה כמו שהראית בקליפ.

זה שזה נראה איטי זה כי הרכב כל הזמן בדריפט ולא מוצא אחיזה, שזאת בעצם המטרה .

חוץ מזה זה כמו שתגיד אני מעדיף מטוס על שלט מאשר מסוק על שלט, כל אחד והטעם שלו

וזה רק שתבין מה ההבדל בין חשמלי למנוע דלק

http://www.youtube.com/watch?v=J2DGfisAndI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...