RC DRIFT (עמוד 22 עדכון, 7/4 סרטון The Byter style) - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RC DRIFT (עמוד 22 עדכון, 7/4 סרטון The Byter style)

Arik.G

Recommended Posts

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשמלי לא נועד להיות זול יותר מדלק

חשמלי נועד לחסוך את כל הבלאגן והתחזוקה שצריכים בשביל דלק. כמעט ולא צריך לתחזק מכוניות חשמליות, לעומת מכוניות דלק שדורשות הרבה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, כן, ובואו נשכח את הסוללה האימתנית שצריך בשביל מנוע 24 וולט.....

בכל מקרה, המנועים שגם ככה יש במכוניות חשמליות טובות לא רחוקות מזה. brushless 550 למשל, מביא בקלות מכונית ממוצעת ל 100 קמ"ש. אין טעם במכונית שטסה על 180 קמ"ש, לא תוכל לשלוט בה, היא תתהפך המון, והצמיגים ישחקו מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אפשר להשתמש בסוללות כפתור של שעונים בשביל הלדים.. 2 זה 3 וולט והן מאוד קטנות ומספיקות להמון המון זמן כי לדים זה כלום... (הן קלות מאוד ולא תופסות מקום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול שלא להסכים איתך אבל עדיין מי שמשתמש במנוע חשמלי חוסך לעצמו את הכאב ראש של טיפול במנוע נייטרו.

אני לא יודע מה ההבדל מבחינת ביצועים אבל אני בטוח שהם לטובת הנייטרו אבל יכול להיות שהטרחה לא שווה את ההבדל בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bigdickbastard- אני לא מסכים איתך.

מכוניות ממונעות במנועי בראשלס עם ליתיום פולימר איכותיות מספקות את הסחורה לא פחות טוב ממכוניות דלק (עד גבול מסוים, כמובן שאין מנוע חשמלי מקביל למנוע דלק של 25 סמ"ק לדוגמה...)

אבל בכל הנוגע למכונית הממוצעת של המשתמש המתחיל/ממוצע, אני בעד חשמלי. חוץ מהרעש המגניב בטירוף שמכוניות נייטרו עושות 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...