המעבדים החדשים של AMD מתי הם אמורים לצאת? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבדים החדשים של AMD מתי הם אמורים לצאת?

idanhakia

Recommended Posts

4X4 רק להמחשה, אני מודע ל-TDP הגבוה. המוצר עכשיו מביך אבל היעוד האמיתי שלו יבוא לידי ביטוי כאשר K8L יצא.

כאשר יהיה מרובע ליבות מי יצטרך את ה 4*4 ?

ה 4*4 הוא תגובה יחצנית לכפול כפולי הליבה של , זה הכל, לא אתפלא יותר מידי

אם לאחר השקת ה K8L הוא יתמוסס ויעלם.[br]פורסם בתאריך: 1.02.2007 בשעה 18:39:18

תודה לפי מה שהבנתי יש עוד חודשיים שלוש.

בכל מקרה אני עובד בתחום אז אני דיי יודע מה אני רוצה. אבל שאני יחזור אין ספק שאני יתייעץ איתכם.

תודה רבה.

לגרסאות השולחניות של ה K8L יותר מחודשיים שלושה, קודם יצאו המוצרים לשוק השרתים

(כך התבטאו ראשי החברה) ורק לאחר מכן לשוק השולחני, לכן חודשיים שלושה זה לא סביר,

יותר משהו באזור ה 5-6 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר יהיה מרובע ליבות מי יצטרך את ה 4*4 ?

ה 4*4 הוא תגובה יחצנית לכפול כפולי הליבה של אינטל, זה הכל, לא אתפלא יותר מידי

אם לאחר השקת ה K8L הוא יתמוסס ויעלם.

לא נראה לי מעוניינים להביא למחשב השולחני 4X4 על K8L, נקבל 8P לתחנות עבודה ביתיות. מה רע?

שוק עורכי הוידאו, אנימטורים, גרפיקאים, יאמצו בכיף מערכת 8P על K8L.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי מעוניינים להביא למחשב השולחני 4X4 על K8L, נקבל 8P לתחנות עבודה ביתיות. מה רע?

בטח, זוג עם TDP של 250W זה מאוד ביתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכסף נמצא בMAINSTREAM אורי.... לא בשוליים.

והיוקרה לא....

כן אני צריך - אני רק חושב באיזה מהירות המחשב יבצע את המשימות שלי ואני שמח...

רק - קניתי לא מזמן (3 חודשים) E6600 אז אני לא יהנה מזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני בטוח שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

שמונה לתחנת עבודה ביתית? בכלל רכשת בחיים שלך תחנת עבודה? אתה מדבר על שרתים, לא תחנות עבודה.

במקרים הכי מוגזמים רוכשים Cluster פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני בטוח שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

שמונה מעבדים לתחנת עבודה ביתית? בכלל רכשת בחיים שלך תחנת עבודה? אתה מדבר על שרתים, לא תחנות עבודה.

במקרים הכי מוגזמים רוכשים Cluster פשוט.

אל תבלבל בבקשה, ברצלונה הוא מעבד קוואד אמיתי משמעות 2 מעבדים על הלוח! במקרה של זה יהיה 8 , בגלל 2 ליבות מודבקות בחבילה אחת.

עבדתי על תחנות עבודה עוד בתקופה של מעבדי 486, זה אומר לך משהו? אז תן כבוד לפז"ם ותק, ותק... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבל בבקשה, ברצלונה הוא מעבד קוואד אמיתי משמעות 2 מעבדים על הלוח! במקרה של זה יהיה 8 , בגלל 2 ליבות מודבקות בחבילה אחת.

עבדתי על תחנות עבודה עוד בתקופה של מעבדי 486, זה אומר לך משהו? אז תן כבוד לפז"ם ותק, ותק... ;D

זוג יותר נורמלי, פשוט שמונה ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מדברים כאן על הHI-END ואני שואל - מה הfight שAMD נותנים לאינטל בתחום הLOW END ? למה צריך לצפות המשתמש הביתי ה"רגיל" שכעת צריך לקנות 6300/4300 ב1000 ש"ח ועוד לוח אם ב600+ - ס"ה במחיר שחיטה של למעלה מ1600 ש"ח בלי לדבר עוד על כל שאר הירקות ?

יש מצב לדעתכם לתצורה כפולת ליבה מבוססת core Duo של אינטל או משהו מתחרה של שיאפשר קניית מעבד + לוח ב1000 ש"ח לכל היותר (200$ אם זה נשמע יותר טוב...) ? :s05:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מדברים כאן על הHI-END ואני שואל - מה הfight שAMD נותנים לאינטל בתחום הLOW END ? למה צריך לצפות המשתמש הביתי ה"רגיל" שכעת צריך לקנות 6300/4300 ב1000 ש"ח ועוד לוח אם ב600+ - ס"ה במחיר שחיטה של למעלה מ1600 ש"ח בלי לדבר עוד על כל שאר הירקות ?

יש מצב לדעתכם לתצורה כפולת ליבה מבוססת core Duo של אינטל או משהו מתחרה של שיאפשר קניית מעבד + לוח ב1000 ש"ח לכל היותר (200$ אם זה נשמע יותר טוב...) ? :s05:

מי אמר שהוא צריך ? שייקח PD 805 ואיזה לוח פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי, אבל אני עדיין ממשיך בשאלה המקורית - האם לדעתכם נגיע לרמת המחיר הזאת בlow end עם מעבדי הצפויים (או שתתחרה בהם) כפולי הליבה מתישהו בקרוב ? והאם יש טעם לחכות לזה בעת הצטיידות במחשב חדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי, אבל אני עדיין ממשיך בשאלה המקורית - האם לדעתכם נגיע לרמת המחיר הזאת בlow end עם מעבדי הצפויים (או שתתחרה בהם) כפולי הליבה מתישהו בקרוב ? והאם יש טעם לחכות לזה בעת הצטיידות במחשב חדש ?

כן. אפילו כבר עכשיו הE4300 יותר זולים מהE6300, רק שבארץ עוד לא רואים את זה. בטח תוך כמה שבועות זה יהיה יותר מורגש אפילו כאן.

אני לא זוכר בדיוק את הפרסומים של , אבל כבר בQ1 או Q2 יהיו E4300 בערך ב130$, ולהם מספיק 800 FSB, ככה שאפשר למצוא גם לוח זול (למי שלא רוצה OC). בהמשך יהיו אפילו E2XXX, שכבר יהיו ממש זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיוקרה לא....

כן אני צריך - אני רק חושב באיזה מהירות המחשב יבצע את המשימות שלי ואני שמח...

רק - קניתי לא מזמן (3 חודשים) E6600 אז אני לא יהנה מזה :-\

עם יוקרה לא הולכים למכולת, אתה יודע?

על יוקרה מבססים שם, אבל עם הMAINSTREAM הולכים למכולת! ה8800GTX או מערך הם יוקרה לדוגמא, אבל הרוב המוחלט נמצא באזור האמצע והנמוך ושם גם הכסף. מוצרי הLOW והMID מסתמכים על היוקרה של הHIGH END .

אתה מכיר הרבה אנשים עם מערך של 7900GTX (חוץ ממני :silly:) או 8800GTX? או מרובע ליבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...