היתלבטות: E6400 או X2 5200 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתלבטות: E6400 או X2 5200

jeger01

Recommended Posts

פייי מה הולך כאן... :screwy:

איזה ויכוח של ילדי כאפות...מה כל המלחמות האלה? סתם מיותר. מסכן פותח הת'רד כבר לא מבין מה יותר טוב ומי נגד מי

לדעתי אם אתה משתמש ביתי ממוצע ולא כל היום יושב ומנסה להביא את המחשב לקצה גבול היכולת זה פאקינג ממש לא משנה מה תיקח אני בטוח ששניהם ישרתו אותך נאמנה ולאורך 2-4 השנים הקרובות..

ולכל מכורי ו-AMD

חלאס נשבר הקטן מהריבים המטופשים האלה מי שישמע אתם מקבלים מהם כסף.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד ת'רד הזוי בחסותו של אורי ב

אין לי אפילו כח להתייחס לכל השטויות שהוא כתב (והיו הרבה כאלו, כולל הבנצ'מארק "המפורסם" של הX2 מול הC2D בחסות AMD)

בכל מקרה, הC2D עדיף, חד משמעית, גם בסטוק ובטח שבאוברקלוק.

קח בחשבון שיש עוד זמן עד שיצאו K8L לשוק הביתי, אף אחד לא יודע מה המחיר שלהם ואיזה ביצועים הם יציגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמוד להתבטא...צודק לא לימדו אותי בבית הספר בתיכון ובאוניברסיטה הליכות ונימוסים

בכל אופן צורת הביטוי שלי באה לשקף את הדיון הלא רלוונטי שהתפתח כאן,כולם חכמים גדולים ומהנדסי תוכנה ואנשי מחשבים מהוללים

הבנאדם שאל מה עדיף ותראה לאן זה התפתח.... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי שלוקחים באוניברסיטה שיעורים בהליכות.

בכל מקרה,הדיון התפתח לאן שהוא התפתח בעיקר בגלל הרצון העז של המשתמשים לתת לו המלצה למעבד הטוב ביותר.

זה שיש "דעות" שונות ומשונות לא גורם לדיון להיות לא לגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמוד להתבטא...צודק לא לימדו אותי בבית הספר בתיכון ובאוניברסיטה הליכות ונימוסים

בכל אופן צורת הביטוי שלי באה לשקף את הדיון הלא רלוונטי שהתפתח כאן,כולם חכמים גדולים ומהנדסי תוכנה ואנשי מחשבים מהוללים

הבנאדם שאל מה עדיף ותראה לאן זה התפתח.... :nixweiss:

tאתה באוניברסיטה? :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציניות זה דבר טוב ואני רואה שיש לך אותה בשפע...

והדיון הזה התפתח כמו שהוא התפתח לא בגלל הרצון העז והרצון לעזור לפותח הת'רד אלא פשוט כל אחד רוצה להראות שהוא המבין הכי גדול ויודע הכי טוב

ותאמין לי לצטט מאתרים אחרים באנצ'ים שמנצ'ים לא עושה אף אחד כאן לסופר דופר במחשבים

וכמו שאמרתי רוב האנשים לא עושים אוברים אלא יש להם שימושים סטנדרטים ובאמת זה לא משנה איזה מעבד הם לוקחים ההבדלים יהיו כאלה זניחים אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:sleep: :sleep: :sleep:

רק שלא יתדרדר הת'רד שוב....

אני ממש נביא זעם...

זה היה כזה ברור ששוב הת'רד יתדרדר לזה... :lol:

URI, מי שמחכה כ"כ הרבה, מכחיל ולבסוף מת, אתה מודע לזה?

אתה מדבר על הK8L כ"כ הרבה זמן - אתה ממש בתולת הברזל, מחכה לכלה המושלמת? השוק הזה מאוד דינאמי ואתה יותר סטטי מגרניט! תזוז קצת למען כולנו! תפסיק לטחון אותנו עם כל הפעמים. אם הייתי מקשיב לך לא הייתי משדרג מה8088 עד ה K8L! תזרום קצת.

תמיד, אבל תמיד יהיה משהו חדש מעבר לפינה! אתה ממש קורבן.

ולכותב הת'רד, כרגע הE6400 מומלץ יותר.. אל תכחיל כמו אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...