היתלבטות: E6400 או X2 5200 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתלבטות: E6400 או X2 5200

jeger01

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, תקשיב לאורי לא לנו, אורי הוא המבין הגדול כאן.

אורי, אני רק רוצה להגיד דבר אחד, להטעות אנשים זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות, ואתה כבר מתחיל להיות עלוב בניסיון לעשות את זה.

לא מטעה ולא נעליים, זאת הדעה שלי! מי שרוצה להקשיב בבקשה, ומי שלא שיעשה מה בא לו.

מי שרוצה מחשב דחוף עם ביצועים שיקנה אינטל, ומי שרוצה עכשיו מחשב ויכול קצת להתפשר בביצועים (אפשר לחשוב כבר על איזה הבדל מדובר),

יכול לקנות AM2 + 3600 X2 ובקיץ לשדרג.

דרך אגב: מעבדי K8L יעבדו מצויין גם על HT2.0 עדיין מדובר על אפיק פי כמה יותר מהיר מ-FSB של אינטל.

לקינוח: 4200 X2 vs e6300

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fcpu.zol.com.cn%2F33%2F331179.html&langpair=zh-CN%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות להגיד "אוהב יותר לעבוד עם אינטל"

אני אוהב לעבוד עם מה שיותר איכותי,משהו שהוא יותר חזק ומציג ביצועים עדיפים במחיר תחרותי/עדיף. זה צריך להיות השיקול של כל אחד ולא להיכנס לפאנבוייזם שטותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib אני לא מתכוון לשדרג, אני קונה עכשיו וזה ישמש עוד כ5 שנים (אולי שידרוג כרטיס מסך)

ככה שחשוב לי מעבד חזק אז אני מתלבט בין E6400 ו X2 5200

Xtract טענת שעם קל אני יצליח לעבור אפילו את FX62? זה מצוין לא?

ורגע כמה אני יגיע עם קל עם X2 5200 ? (אוברקלוק קל אני מתכוון ללא מתחים, סטוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib אני לא מתכוון לשדרג, אני קונה עכשיו וזה ישמש עוד כ5 שנים (אולי שידרוג כרטיס מסך)

ככה שחשוב לי מעבד חזק אז אני מתלבט בין E6400 ו X2 5200

בתכל'ס הם באותה הרמה ב-32 ביט, ב-64 ביט 5200 לוקח.

המחשב שלך בעוד חצי שנה יהיה חלש, אל תשכח את והחדירה לתחום ה-64 ביט שטח שאינטל חלשים בו.

אז ככה שזה לא משנה היום מה אתה לוקח, כי שני המעבדים האלו ב-32 ביט באותה רמת ביצועים, עדיף כי לפחות תהיה לך אופצית שידרוג על אותו הסוקט,

אל תזלזל באופציה הזאת זה מאוד חשוב. עכשיו אתה מתלהב לקנות מחשב חדש ולא אכפת לך כרגע, אבל בעוד 4-5 חודשים אתה תראה את ההתפתחות של המעבדים וגם כרטיסי המסך ב-DX10.

לכן אני אומר, אם אתה לחוץ קנה עם אופציה לשידרוג, ואם אתה לא לחוץ אז חכה לקיץ, שים את הכסף בפק"מ ורק תרוויח.

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פק"מ - ממתי אתה יועץ השקעות אורי?

בכל מקרה כמו שליאור אמר,אני מניח שאם הוא יקנה מעבד כרגע הוא לא יחליף אותו עוד מס' חודשים כי זה באמת לא חכם.

אם כבר הוא יחליף אז זה עוד שנתיים-שלוש בטח ואני מניח שעד אז לא יהיו שום אופציות שדרוג גם ל-S775 וגם ל-AM2 וכל הטכנולוגיה תתחלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל מחליפה את הצ'יפסט שלה לסדרת ה-Gxx, למה בדיוק הוא ישדרג בעתיד את E6400 ?

עם סוקט AM2 הוא לא ידרוך במקום ההפך הוא הנכון.

דיברתי על ההתגאות של בכך שביצועי הK8L יהיו טובים ב-40% ממרובעי הליבה הנוכחיים של . גם הולכים להתקדם בחודשים הקרובים, וההשוואה הזאת לא תהיה רלוונטית בכלל.

לגבי התאימות שאתה כל כך מתגאה בה - יש ענן שלם מסביב לזה עדיין. נכון, מבחינה פיזית הם יהיו תואמים, אך היעילות של השילוב הזה עדיין מוטלת בספק.

נכון לעכשיו, הפתרון הטוב ביותר הוא . אם הוא רוצה לחכות אז שיחכה(ויחכה.. ויחכה). הרי אין סוף להתקדמות.

עריכה: לפותח הת'רד - עם 5200 לא תגיע רחוק בכלל באוברקלוק. זה פשוט לא מעבד משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכל'ס הם באותה הרמה ב-32 ביט, ב-64 ביט 5200 לוקח.

המחשב שלך בעוד חצי שנה יהיה חלש, אל תשכח את והחדירה לתחום ה-64 ביט שטח שאינטל חלשים בו.

אז ככה שזה לא משנה היום מה אתה לוקח, כי שני המעבדים האלו ב-32 ביט באותה רמת ביצועים, עדיף כי לפחות תהיה לך אופצית שידרוג על אותו הסוקט,

אל תזלזל באופציה הזאת זה מאוד חשוב. עכשיו אתה מתלהב לקנות מחשב חדש ולא אכפת לך כרגע, אבל בעוד 4-5 חודשים אתה תראה את ההתפתחות של המעבדים וגם כרטיסי המסך ב-DX10.

לכן אני אומר, אם אתה לחוץ קנה עם אופציה לשידרוג, ואם אתה לא לחוץ אז חכה לקיץ, שים את הכסף בפק"מ ורק תרוויח.

בהצלחה! :xyxthumbs:

???????

עוד חצי שנה המחשב שלי יהיה חלש? מה הקטע? ??? :-\

עריכה: לפותח הת'רד - עם 5200 לא תגיע רחוק בכלל באוברקלוק. זה פשוט לא מעבד משתלם.

אני לא רוצה כל כך להגיע רחוק,אבל אם אמרת שהוא לא מעבד משתלם אז אני אלך על E6400, יש עוד הצעות הערות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5200X2 עוד חצי שנה לא יהיה חלש לשימושים שלך.

בכל מקרה 6400 עם באס במקום 300 במקום 266 (בסטוק) יהיה שווה ערך ל-6600 פחות או יותר וחזק הרבה יותר מה-5200.

ואת הבאס הזה (300) כמעט כל לוח מעפאן יתן לך.

אפילו אם תקנה לוח פשוט וזכרונות פשוטים במהירות 667 (שזה אני מניח מה שתקנה) אז תוכל להגיע בלי בעיה מיוחדת ל-320-330 באס וזה יהיה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...