מייקרוסופט השיקה את הגירסאות הביתיות של ויסטה! - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקרוסופט השיקה את הגירסאות הביתיות של ויסטה!

amitdavidi

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באופן מאוד לא תיאורתי ומאוד בר יכולת לא חידשת שום דבר הרי ממה שאני כבר כתבתי. תלמד לקרוא על מה אתה מגיב לפני שיתקעו לך העיניים מרוב גלגולים. :lol:

אניוויי... למי שיודע לקרוא... עד אשר לא נשמע משני עדים לפחות, כלומר שני משתמשים בפורום שהלכה למעשה מחזיקים בידם עותק של עברי שרכשו בחנות מחשבים בשעות האחרונות, אף אחד פה לא ידע את האמת הגמורה ויבטל את "סימן הקריאה הצהוב" עליו דיברתי בשורה האחרונה של ההודעה הקודמת.

נפגעת ? ::) ::)

חשבתי שהזיכרון וחוש ההומור שלך באותה הרמה (תאורתית) . אבל "יכול להיות" שטעיתי.

מכל מקום ה"קונפליקט" הוא רק אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם עדיין אין אמור לצאת החודש, אז מה זה משנה?

מבחינתי - סתם שעשוע שכלתני שכזה שממחיש כמה אי אפשר לסמוך בעיניים עצומות על שום דבר.

והאמת, סתם בשביל הקטע הפעם אשמח במיוחד להיות צודק (כמו שאני ב-99.9% מהמקרים כידוע ;D) מסיבות ברורות (*ehhmm*ZUMA*ehhmm*)

:-*

וכן, Zuma פגעת בי עמוק בזה שתפסת אותי בטעות קשה. אני עדיין לא בטוח מהי אגב :screwy:, אבל רק המחשבה שביצעתי שגיאה גורמת לי לעלבון קשה מנשוא.

:lol: :lol: :lol:

בתקווה שהפעם לא נצטרך לתת לך פירוש רייש"י לדברים. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלאק איזה גנבים המיקרוסופט האלה... יש את הפיצ'ר הזה של Anytime Upgrade מובנה בוויסטה עצמו - אתה יכול לשדרג את גרסת הוויסטה לגרסה משובחת יותר של ויסטה מתוך המערכת עצמה. אממה... $159 לשדרג אל Ultimate מ-Home Premium (מה שיבוא על רוב המחשבים בארה"ב)???

http://www.neowin.net/index.php?act=view&id=37336

הייתי שוקל את הצעד רק אם בטוב לבם יסכימו להתגמש ולאפשר התקנה של הוויסטה שהושבח (Home Premium) על מחשב אחר מבלי לעשות בעיות מיוחדות (יעני יעלימו עין ולא יאכפו את זכותם למנוע ממני). ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם עדיין אין אמור לצאת החודש, אז מה זה משנה?

ובכלל, מי מתקין בעברית? זה מעיק

כעיקרון אני לא ממש אוהב בעיברית אבל בגלל שזה חדש והוא דיי שונה מהXP גם בהגדרות הקטנות וכל מיני כאלה אז אני מעדיף בעיברית לפחות בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיס דיפו פתוחים בשבת?

אכן כן...

הייתי באופיס דיפו וראיתי שם במחשב וינדוס , שאלתי אותו אם אפשר לגעת במחשב בשביל לנסות ולראות.... אז הוא אמר לי שאי אפשר שאלתי אותו למה...

הוא אמר לי שזה לא וינדוס ויסטה אלא תמונה, הוא פשוט פרס תמונה של וינדוס ויסטה על גבי וינדוס לכל אורך המסך, איזה מבאס :-\, שייתקינו כבר ויסטה! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן...

הייתי באופיס דיפו וראיתי שם במחשב וינדוס , שאלתי אותו אם אפשר לגעת במחשב בשביל לנסות ולראות.... אז הוא אמר לי שאי אפשר שאלתי אותו למה...

הוא אמר לי שזה לא וינדוס ויסטה אלא תמונה, הוא פשוט פרס תמונה של וינדוס ויסטה על גבי וינדוס לכל אורך המסך, איזה מבאס :-\, שייתקינו כבר ויסטה! >:(

אין לי מילים :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...