מייקרוסופט השיקה את הגירסאות הביתיות של ויסטה! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקרוסופט השיקה את הגירסאות הביתיות של ויסטה!

amitdavidi

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תצאו פראיירים, מתוקים יפים שלי! :-*

http://www.betanews.com/article/MS_Its_Okay_to_Buy_Vista_OEM_Software/1170100341

כן, גרסת OEM של Vista Home Premium ב-$111, בהכשר הבד"ץ דירדמונד. ההבדל? אין לך תמיכה ממיקרוסופט. מעבר לזה - כשר כסנוויצ'ו של תלמיד ישיבה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, מאוד מגביל. אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם גרסת update?

אגב, אם המחיר גבוה מדי בשבילך אתה יכול להפוך ליצרן מחשבים רציני ואז בכמויות של 10,000 רשיונות ככה אתה יכול להוציא מחיר בסביבות ה-$50 לרישיון. שזה מן הסתם מה שהולכות לעשות הרבה חנויות מחשבים רציניות בארץ הקודש בשנים הקרובות, לדעתי הענווה, כאשר מרבית האנשים יקלטו שנגמרה החגיגה הפיראטית (לפחות במוצר חלונות לזמן זה). לא שזה מחדש משהו למי שקרא את הדיון שבחתימה עד תום... כל מה שצריך לדעת על העתיד נרשם כבר שם. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה שאלה קשה...

צריך לדעת כמה פרטים לפני זה

עם זה לעסק.. או משתמש פרטי... יש הרבה אופציות

אבל אני חושב שהכי נורמלי home basic מה צריך יותר

במיוחד בגלל שאני מקבל אותו ב-200 מקום ב-700 :D

בגלל העסקה של עם מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה שאלה קשה...

צריך לדעת כמה פרטים לפני זה

עם זה לעסק.. או משתמש פרטי... יש הרבה אופציות

במיוחד בגלל שאני מקבל אותו ב-200 מקום ב-700 :D

בגלל העסקה של עם מיקרוסופט

לא אמור לעלות לפחות 1200 הגרסה הכי פשוטה? שחררו מכירים לא ממזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעט מאוד אנשים ילכו על H.B. על מחשב חדיש ששילמו על חומרתו מיטב כספם. למה? כי הוא לא מנצל את יכולת המחשב כמו שצריך - אין בו ממשק Aero סקסי.

http://www.microsoft.com/windows/products/windowsvista/editions/choose.mspx

רוב האנשים ילכו על Home Premium.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה עולה כמו משחק מחשב 200 או אפילו 250 - 300 אני מאמין שהייתי עובר בלי לחשוב פעמיים

הכל שאלה של מחיר אפילו להום פרמיום

האמת כמו שאני רואה את זה גם ה700 שקל שמבקשים עבור פרימיום (OEM כמובן) מאוד משתלם. אי אשפר להשוות למשחק מחשב, כי מע' הפעלה זה מוצר שישמש אותך לאורך מספר שנים לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבקשים 470 שקל על פרימיום. אף פעם אין מה להתייחס למחיר גבוה יותר מאשר הזול ביותר שאפשר להשיג מוצר כלשהו בצורה חוקית ונוחה. בהתייחס לוויסטה - כולה צריך את הקוד המורשה. אפילו ה-ISO של כל גרסאות הוא אחד ויחיד (משולב) - הפיצ'רים שתקבל תלויים בקוד שהכנסת. יהיה ISO שונה ל-32 ביט ול-64 ביט. זהו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, מאוד מגביל. אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם גרסת update?

אגב, אם המחיר גבוה מדי בשבילך אתה יכול להפוך ליצרן מחשבים רציני ואז בכמויות של 10,000 רשיונות ככה אתה יכול להוציא מחיר בסביבות ה-$50 לרישיון. שזה מן הסתם מה שהולכות לעשות הרבה חנויות מחשבים רציניות בארץ הקודש בשנים הקרובות, לדעתי הענווה, כאשר מרבית האנשים יקלטו שנגמרה החגיגה הפיראטית (לפחות במוצר חלונות ויסטה לזמן זה). לא שזה מחדש משהו למי שקרא את הדיון שבחתימה עד תום... כל מה שצריך לדעת על העתיד נרשם כבר שם. ;D

אני לא מתבלבל, OEM זה חתונה קתולית בין המחשב למערכת ההפעלה.

אתה רוצה לשדרג ? החלפת לוח אם ? החלפת מעבד ? אתה חייב לקנות מערכת הפעלה חדשה ואם תמשיך לעבוד עם אותו אתה מפר את רשיון ה eula.

(כן מותר להתקין מחדש במקרה שהלוח אם/מעבד נהרסו ולא ניתנים לתיקון או שקנית את גירסת ה FPP שנקראת גם Retail).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק תיאורתית (OEM מוגבל למחשב עבורו הוא נרכש) ומיקרוסופט מחפשים פראיירים, אבל מבחינה פרקטית, מסיפורים רבים שקראתי, מיקרוסופט מאוד גמישים ואם תתקשר ותספר להם על מר גורלך (גורל מחשבך שהיית חייב לשדרגו עקב פגיעת ברק וכו וכו) הם (לדעתי) יתגמשו. הם כמובן לא טaמבלים והם יבטלו אצלם במסד נתונים הרשאה להריץ את הקוד האישי שלך על החומרה הישנה (שסיפרת להם שאיננה קיימת עוד) רק למקרה וניסית לסחוט רישיון בדרכי עורמה. בטח יתנו לך לעשות להם את זה פעם-פעמיים בלי הרבה חיכוך.

אגב, 95% מהמחשבים שאני מכיר לא שדרגו לוח-אם. אם כבר אז קונים מחשב חדש לגמרי ואם הישן היה מספיק טוב להריץ עליו לפני שנה, אז הוא עדיין טוב להריץ עליו היום. כלומר, צריך לרכוש רישיון למחשב החדש בינכה. בהפרש המחירים עדיף לקנות שני רישיונות OEM כבר מאשר Retail אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...