Test Drive Unlimited Open Beta - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited Open Beta

X_Dror

Recommended Posts

• תגובות 249
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קובי.. הוא עושה בעיות אבל זאת לא בעיה להפעיל אותו כמו שצריך.. כמה פעמים סוגרים ופותחים אותו והוא עובד.. לדעתי זה שווה את זה :o

נראה אולי נחזור אליו בסופ"ש, כרגע מחקתי אותו, כל מיני קריסות וחרא אין לי כוח לשטויות כאלה... :( מתי הוא אמור לצאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל והמולטי זה אותו משחק רק שבמולטי יש לך גם משימות שהם אונליין ואתה יכול למשל לקנות ולמכור מכוניות(יענו קניית "משומשים") ועוד כל מיני פונקציות שאין ב"סינגל" אבל בעיקרון מדובר על אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אני לא מבין משהו.... עכשיו יש לי משתמש אני משחק והכל...ובפרופיל הID GAMESPY לא מסומן בV עכשיו בשביל לעשות שאני יוכל לשחק ברשת אני צריך לעשות את מה שתמיר אמר אבל איך אני עושה אתה? אני עושה NEW פרופיל? אז זה יתחיל מחדש לא?

עריכה הנה מה שהוא אמר:

"לא יש לך משתמש בfileplanet.com נכון ? יופי עכשיו פשוט וקל בGameSpy ID תכניס את הפרטים של המשתמש שלך בFP וזהו...כי זה של אתרים GS FP וכו' ואם יש לך שם משתמש שם באתר השני יש לך משתמש...פשוט וקל.

"

שוב איך אני עושה אתזה אם יש לי כבר משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אני לא מבין משהו.... עכשיו יש לי משתמש אני משחק והכל...ובפרופיל הID GAMESPY לא מסומן בV עכשיו בשביל לעשות שאני יוכל לשחק ברשת אני צריך לעשות את מה שתמיר אמר אבל איך אני עושה אתה? אני עושה NEW פרופיל? אז זה יתחיל מחדש לא?

עריכה הנה מה שהוא אמר:

"לא יש לך משתמש בfileplanet.com נכון ? יופי עכשיו פשוט וקל בGameSpy ID תכניס את הפרטים של המשתמש שלך בFP וזהו...כי זה של אתרים GS FP וכו' ואם יש לך שם משתמש שם באתר השני יש לך משתמש...פשוט וקל.

"

שוב איך אני עושה אתזה אם יש לי כבר משתמש?

מצתרף לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...