Test Drive Unlimited Open Beta - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive Unlimited Open Beta

X_Dror

Recommended Posts

מוריד על 183.3

בFlashget

מהשרת של Europe

חיכיתי רק 25 דקות חח

רק עשו טובה שניה כנסו למפרט שלי בצד ותבדקו עם הכל יעבוד על High אצלי בלי תקיעות בבקשה..

תודה

*ירד כבר 145MB

Long Way To Go

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 249
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין שלא אמורה להיות בעיה מיוחדת להריץ על 1280X1024 עם ו2XAA או רק ...

אני מריץ על 1280X960 עכשיו(רציתי לראות אם 60HZ יתאים לי.. מסתבר שכן) ו2XAA ופועל לי על בין 35 ל45 FPS... ככה שאני מאמין שאצלך צריך להיות משהו כמו 35-40 אולי קצת פחות עם או 2XAA.. עם שניהם ביחד בטח 25-30 :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח בחזרה, יש באגים :) חלקם אפילו חמורים כמו ארטיפקטים שיש בזמן משחק (זה לא המחשב זה מה שבטוח...) אבל עדיין המשחק מהנה מאד...

מישהו יודע איך מאותתים ? :)

עוד תמונה... חברה מה עם שלכם ?

אהה כן, וקצת לא מזיק אף פעם, עושה תתמונות מטורפות... תאמינו לי גם במשחק זה נראה מדהים פשוט קשה לתפוס את הבלייר...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח למה קנית אנזו? תקנה כמה מכוניות "רגילות" נורמאליות ורק אז תקנה את הטופ של הטופ... בכל מקרה אני ניסיתי לערוך בפוטושופ אבל לא הולך לי משהו.. הנה התוצאה :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שלא אמורה להיות בעיה מיוחדת להריץ על 1280X1024 עם ו2XAA או רק ...

אני מריץ על 1280X960 עכשיו(רציתי לראות אם 60HZ יתאים לי.. מסתבר שכן) ו2XAA ופועל לי על בין 35 ל45 FPS... ככה שאני מאמין שאצלך צריך להיות משהו כמו 35-40 אולי קצת פחות עם או 2XAA.. עם שניהם ביחד בטח 25-30 :o

לא הבנתי

כ-ל-ו-ם

1) אין לי מושג מזה HDR

2) כנ"ל גם לגבי AA

3) כנ"ל גם לגבי 60HZ (קצב ריענון אני חושב)

4) הFPS הזה ירוץ בסדר אצלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף קרס לי פעם ראשונה (למי עוד הוא קרס ?), המשחק עצמו עובד לא רע בכלל אבל עכשיו קרס משהו מטורף, עשה ריסט... איך אני מוצא אותך אוןליין ?

אצלי זה לא סתם עושה ריסט כזה

זה כאילו הכרטיס מסך מפסיק לעבוד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג מאוד מעצבן זה שאי אפשר לסוע קדימה ואז אם נטקעם או סתם..אתה לא יכל לסוע אחרוה...אתה חייב ללחוץ אחורה שניה [לא קורה כלום] ואז את צריך ללחוץ עוד פעם וזה עובד...

הנה תמונה קטנה..התחלתי מהתתחלה :'(]

אבל

KoM איך עשית את התמונה שראים את הגלגל...? כי אי אפשר לעשות זום לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באגים כל מה שאתה מתאר.. ה"באג" עכשיו שאתה חושב הוא סה"כ הקטע שאתה צריך להתניע את המכונית לפני שאתה מתחיל לסוע..

וזה שאתה מצפצף ולא יכול לפנות זה בגלל המקלדת שלך - אין לך אפשרות ללחוץ על 3 לחצנים בו-זמנית.. במקלדת שלי למשל אפשר(מקלדת מולטימדיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי

כ-ל-ו-ם

1) אין לי מושג מזה HDR

1.6 מהו HDR?

HDR, ראשי תיבות של High Dynamic Range, נותן אפשרות לטווח דינמי יותר של אור וחושך בהצגת התמונה (הקצנה של הבהירות והכהות בהצגת התמונה והגדלת כמות הפרטים המוצגים באזורים אלו). טכנולוגיה זו אמורה לדמות בצורה טובה יותר את המציאות, איך שעין אנושית תראה ותגיב אליה, ע"י בניית מודלים הקשורים לאור והחזרתו בצורה טובה יותר. השימוש בHDR באפליקציות גרפיות במחשב הועלה ב1985 ובשנת 2003 הוצג מנוע הסורס של חברת VALVE שהיה הראשון שתמך בו.

במקור HDR תוכנן להתאים לSM3, אך בהמשך הורד המינימום לSM2 וכתוצאה מכך, כל כרטיס התומך בSM2 תומך גם בHDR.

2) כנ"ל גם לגבי AA

Anti Aliasing) AA): התצוגה על המסך מורכבת ממספר סופי של נקודות. כאשר מנסים לצייר קווים שהם לא מאונכים או מאוזנים באמצעות מספר סופי של נקודות מקבלים צורה של מדרגות. פותח אמצעי שנקרא Anti Aliasing שתפקידו לנסות להחליק את המדרגות ולהפוך אותן למשהו יותר קרוב לקו. אמצעים אלה דורשים חישוב של יותר פיקסלים, דבר שדורש זמן רב יותר והעברה של יותר נתונים בזיכרון של הכרטיס מסך. כתוצאה מכך הביצועים קטנים.

3) כנ"ל גם לגבי 60HZ (קצב ריענון אני חושב)

כן זה מודבר על קצב הריענון של המסך

4) הFPS הזה ירוץ בסדר אצלי?

בגדול זה תלוי על הרזולציה ועל פילטרים אבל בגדול זה אמור לרוץ אצלך טוב

אם אתה רוצה עוד פרטים אתה יכול לחפש בסטיקי של תצוגה וגרפיקה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=199250.0#msg1754637

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באגים כל מה שאתה מתאר.. ה"באג" עכשיו שאתה חושב הוא סה"כ הקטע שאתה צריך להתניע את המכונית לפני שאתה מתחיל לסוע..

וזה שאתה מצפצף ולא יכול לפנות זה בגלל המקלדת שלך - אין לך אפשרות ללחוץ על 3 לחצנים בו-זמנית.. במקלדת שלי למשל אפשר(מקלדת מולטימדיה)

באף משחק לא זכור לי שהיה צריך לעשות "תעינה.."

ואם זה מגביל אותי ל3 לחצנים אז איך זה שימינה אני יכל לשמאל לא?

ד"א איזה מכונית טובה סוד E יש????? אני לא מוצא שום דבר נורמאלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אנשים, תרשמו פה את הכינוים שלכם שאם ניפגש נוסיף אחד את השני לחברים.

הכינוי שלי זה Taim0rs 8)

ד"א יש לי שאלה, לכל מי שיש הגה ומשחק איתו, המשחק תומך בו טוב ? האם המשחק תומך בהגה בכלל ?

וBTW המשחק רץ על המערכת שלי על הגרפיקה הכי גבוה עם AAX4 בלי בעיות =]יאי חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Taimors-אתה מצליח להפעיל AA+HDR?

ואיך משחקים ברשת? הכינוי שלי gavtivx

מצליח מה איך :x חחח פשוט בחרתי באפשריות וAAX4 והכל רץ חלק.

תראה ת'מפרט שלי =]

ואיך משחקים ? עם הGameSpy ID שלכם שאתם מתחברים עליה ופשוט אחרי זה משחקים =\ חחח זה כמו הרגיל רק שברחוב יש אנשים יותר נכון מלא אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את המשחק פעם נוספת, כמעט ולא נשאר לי מקום להתקנה (7GB), אבל הסתדרתי בסוף.

כרגע יש לי שתי בעיות עם המשחק:

1. קופצני מדי, אני מרגיש את הגראפיקה קצת קופצת.

2. אני רואה את שולחן העבודה מרצד במסגרת של המסך, נורא מעצבן.

אז איך אפשר לשחק ברשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...