מחפש תוכנת דואר אלקטרוני עם שתי דרישות - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנת דואר אלקטרוני עם שתי דרישות

e-d-a

Recommended Posts

היתרונות של POP מבחינתי:

א. כשאני מקבל אימיילים עם attachments, אוטומטית הקבצים יורדים - כולם מכל ההודעות. חוסך זמן ו"קליקים".

ב. אני לא צריך לזכור להעתיק את הטקסט של אימייל שאני שולח ל-clipboard מחשש שמא בשל בעיות רשת/אחרות לחיצה על "שלח" תביא לי דף שגיאה ואיבוד העבודה (קורה פעם בכמה שבועות).

ג. אני יכול לקרוא אימיילים ולקפוץ מהודעה אחת לשנייה במהירות , לא לחכות כמה שניות כל פעם לתקשורת HTTP (ואני בארה"ב כך שמישראל בטח איטי יותר). יכול לגלול מאות הודעות במהירות הבזק.

ד. אני יכול לקרוא ולכתוב כשאני אופליין - ויוצא הצורך פעם בכמה חודשים.

ה. פשוט כי 3 גיגה לא מספיק לי (ליותר משנה-שנתיים) אם ארצה לשמור העתק של הכל בסרבר (יוצא ונכנס).

ו. כלים הרבה יותר מתקדמים לפילטור/מיון, עריכת הודעות, וכד'.

רוב האנשים לא צריכים Outlook כי אין להם לאפטופ (כמוני). הם מעדיפים את החופש של לתת למישהו אחר לדאוג לגיבוי הדאתא שלהם, וכמובן אין להם את התוכנה עצמה או מישהו שיקנפג להם אותה או יסיר מעליה את מעטה המסתורין/בלבולציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות - לעבוד עם קליינט אימייל פתוח ברקע זה בהרבה יותר נוח מאשר עם אימייל וובי. אם אתה "עושה" אימייל פעם ביום או משהו בסגנון - אין צורך בקליינט באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה בצורה אחרת מעט: אם הייתי צריך לשלם על Outlook מעל 40 דולר, הייתי כנראה הולך על Thunderbird.

השוואה יותר רלבנטית אולי תהיה Thunderbird 2.0 vs Outlook 2007

(יש לקרוא גם את הטוקבקים בסוף הכתבה כדי לקבל תמונה יותר שלמה. בכל מצב ציפור הרעם עושה רושם טוב, למרות שעדיין לדעתי נחות בסה"כ.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אז אין איזה משהו יותר רציני בשבילו ? או למשל שכשיש מייל הוא יציק לי כל כמה דקות?

וגם ראיתי בגוגל שיש כל מיני סקינים ונושאים לnotifier אבל לא הצלחתי למצוא מישהו יודע איפה אפשר למצוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...