מפלצת ימית נצפתה ביפן! אמיתי? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפלצת ימית נצפתה ביפן! אמיתי?

eliav-peretz

אמיתי?!  

1894 הצבעות

1. 1. אמיתי?!

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם היתה לך בובה, לא היה לי אכפת. איש איש בדרכו יחיה - עכשיו יש גם real live dolls מסיליקון שנראות כמעט אמיתיות. לקחתי תמונה של אחת ושמתי בפורום אחר ומלא חברה' אמרו "וואי איז הכוסית, הייתי עושה אותה" ואז שמתי את אותה התמונה אבל עם העמוד מהקטלוג והם נגנבו. :lol:

מי זאת רקפת? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכל לאמר לכם שבארץ יש אפילו כמה מאת של אנקונדות לא בעיה להשיג אחד

נכון , אתמול הלכתי לחפש את העכבר מייקרוסופט שנעלם אחרי שירד גשם ומצאתי את האנקונדה הזו , אבל העכבר לא היה בפנים.

הנה , שוקל לא מעט:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8) 8) 8)

אלוהים ישמור, אינ עוקב אחרי התר'ד הזה מאז שהוא נפתח ואני לא מאמין איך הוא הגיע למה שהוא עכשיו... חח :lol:

אה כן, ובקשר לנושא האמיתי של התר'ד (אם מישהו בכלל עדיין זוכר אותו... :screwy:) אז כן אני מאמין וברור שאני מאמין.... החיה הזאת ידועה וקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמובן זה לא בארץ , זה ליד - באמזונס. ולא מצאתי אלא "חיפשנו". רק טעות אחת לא מתוכננת קרתה בדרך עם הרגליים שקועות 40 ס"מ בתוך מים של ביצה - פתאום היה איזה רחש בשיחים ומשהו מוזר וארוך מאוד התחיל לזוז בתוך המים בין השיחים ואח"כ להיתקרב אלינו , לא קשה לנחש מה זה לפי הצוואר המתוח והשטוח.

הוא היתקרב אלינו כשאנחנו קפואים במקום ועשה כמה סיבובים בין הרגליים , למזלנו הוא נעלם ללא אבדות מכוחותינו :)

אפשר לראות בתמונה מה בדיוק ביצבץ לנו מבין השיחים,קוברה אדומה וארוכה ששוחה במים :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוה היתי רוצה ליראות אותך מחזיק אותו :lol: סתאם סתאם אני יכל לאמר לך שהנחש הזה הוא פי כמה וכמה יותר מסוכן מאנקונדה

ויטניר יש בארץ ולא רק שיש אלה יש בוגרות ובוגרים

הטלה אני לא בטוח אם יש אבל הגיוני שהיה

אם יש פיתון מרושת שזה נחש יותר גדול מאנקוננדה אז יש גם אנקונה(לא רק תענה אלה עובדה) ורק שתידעי שפיתון מרושת יש פחות מאנקונדה בארץ

אני מכיר כמה אנשים שמגדלים אנקונדות

כמובן שאת לא תימצאי ברחוב אחת או אפילו בחנות לא נראה לי שתימצאי כי בחנויות אין כלום רק אצל מגדלים פרטים

רוצים ליראות תמונה של מישהו עם אנקונדה חביבה עליו ?

aeae915pf3.jpg

greenanacondacq8pd6.th.jpg

ועוד אחד f344jo7.th.jpg

ועוד אחד

458430249490404255712u2rj2.th.jpg

כולם מהארץ

אולי אחד לא אבל 99 אחוז שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאלה'!

חוצמזה, אני אוהבת נחשים אבל... אני משתעממת מהר. הם לא עושים קולות יותר מדיי, אי אפשר לשחק איתם... הם רק מתפתלים וישנים ואוכלים לפעמים. אבל פאק.. מה אתה מאכיל אותו בגודל כזה? כבשה? 20 ערנבים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...