מפלצת ימית נצפתה ביפן! אמיתי? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפלצת ימית נצפתה ביפן! אמיתי?

eliav-peretz

אמיתי?!  

1894 הצבעות

1. 1. אמיתי?!

Recommended Posts

הכחולה שבאה תמיד לים התיכון, צורבת וזה הכל

יש גם סגולה ואומרים שהיא יותר מסוכנת אבל אני לא בטוח

אני יודע שפעם שהייתי קטן ולאבא שלי היה זמן לקחת אותי לים אז היו מלא מדוזות לבנות על החול, חצי נמסות, אז לקחתי דלי והכנסתי את המדוזה עם הכף ופתאום היא חזרה להיות כחולה והתחילה לזוז

דרך אגב אם מישהו באותו זמן איבד דלי וכף שהוא היה ילד קטן אז כנראה שזה אני שלקחתי לו את הדלי והכף, אל תהרוג אותי על זה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הממבה השחורה היא הנחש הארסי עם האחוזי הריגה ההכי גבוהים, כנראה פשוט בגלל הכמות העצומה של הארס שהיא מזריקה בכל הכשה.

10-15 מ"ג זה כמות קטלנית לבן אדם ממוצע, אבל הממבה מזריקה 100-120 מ"ג בהכשה ממוצעת ומסוגלת אפילו 400 מ"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה מינים של שפיפונים וכן, השפיפון הינו מאד מאד ארסי, בארצינו חיים 9 מינים של נחשים ארסיים.

אני לא המצאתי את הנתונים הללו, ייתכן והם מסתמכים על כמות האנשים שמתים בכל שנה מן ההכשות ולאו דווקא על רמת הטוקסינים שבארס.

אפרופו נחשי ים, כמה שהם ארסיים, נחש האלמוגים למשל, אינו ביישן כמו חבריו ביבשה ואפילו צוללנים מביאים להם "ליטופים". אני בכל זאת הייתי חושבת פעמיים. הנחש לא מכיר אותי ואני לא יודעת אם הוא רגיל לבני אדם ואם לאו אז יכול להיות והוא יבהל ויכיש אותי.

הנה צוללן אמיץ יותר באוקינאוואה ביפן:

seasnake.jpg

היפופוטמים? עד כמה אנשים פולשים לבית המחיה שלו שהוא נאלץ להרוג אותם? מוזר. אבל היפופוטם ממוצע לא נראה כזה חביב. היפופוטם ננסי לעומת זאת, הוא נורא חמוד במלוא מובן המילה. הם פי 2 קטנים מפרה ממוצעת ויש להם מזג נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היפופוטם זה החיה השנייה ברשימת החיות שהורגות הכי הרבה אנשים באפריקה, הראשונה זה נקבת היתוש.

דברתי על לא חרקים

אולי אתה רוצה להכניס גם מחלות לרשימה? :kopfpatsch:

ודרך אגב היתושים לא הורגים אלה אם זה הרבה מאוד יתושים ביחד

המחלות שהם מעבירים הורגים

וההיפופוטמים גרים בנהרות ונחלים

ובגלל שהרבה כפרים באפריקה נבנו ליד מקורות מים יש הרבה מפגשים

ודרך אגב בלילה היפופוטמים יכולים לשוטט ביבשה

כי השמש לא מציקה להם

דריה יש לך תמונה יותר טובה של הבחורה

היא ניראת חמודה אבל התמונה קטנה מידי ליראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק צינתי שהבחורה נראית חמודה

אז רציתי תמונה יותר איכותית לבדוק מה הבעיה

יש לך בעיות שאני מיסתכל על אחרות? ;D ;D ;D

תביני שהמודל יופי שלי זות ריס ויטרספון

והיא לא רחוקה מהמודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי על לא חרקים

אולי אתה רוצה להכניס גם מחלות לרשימה? :kopfpatsch:

ודרך אגב היתושים לא הורגים אלה אם זה הרבה מאוד יתושים ביחד

המחלות שהם מעבירים הורגים

קודם כל חרקים זה אם אתה חושב אחרת לך ללמוד זואולוגיה בסיסית ודחוף.

שנית כל כמובן שדיברתי על מלריה, שהיא מחלה שהורגת יותר אנשים בשנה ממה שאתה יכול לדמיין לעצמך ומועברת אך ורק ע"י יתושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא רואה חרק ואומר איזה בעל חיים מוזר

אתה אומר איזה חרק מוזר

וכשאתה רואה ציפור אתה כן אומר איזה בעל חיים מוזר, או שאתה אומר איזה ציפור מוזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבין הרעלים החזקים יותר שנוצרים על ידי אורנזימים כלשהם יש את ה-Botulinum Toxin, מיוצר על ידי בקטריה הנקראת Clostridium botulinum טיפה אחת של החומר המזוקק גורמת לשיתוק מוחלט, המוות מתרחש כתוצאה משיתוק של השרירים המפעילים את מערכת הנשימה, אבל לוקח לזה יחסית הרבה זמן להרוג ויש טיפול נגד אפקטיבי ככה שזה לא עד כדי כך מסוכן, אחוז התמותה הוא רק 15.5% למרות שמרבית האנשים שסובלים מהרעלה של זה לא מקבלים את החומר ברמה מזוקקת.

טכנית בלי טיפול כפית תה אחת של החומר המזוקק מספיקה כדי להרוג את כל האוכלוסיה האנושית בעולם, זה נתון חביב בלי קשר לכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...