מפלצת ימית נצפתה ביפן! אמיתי? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפלצת ימית נצפתה ביפן! אמיתי?

eliav-peretz

אמיתי?!  

1894 הצבעות

1. 1. אמיתי?!

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ויטניר

תלוי איך את מגדירה מה יש בארץ

יש בארץ קוברות גם אבל אצל מגדלים יש עשרות ואפילו מאות ארסים

תכלס בארץ יש 9 מסוכנים בימיוחד (יחסית לשאר) 9 או משהו כזה ארסי אבל לא הורג אולי נדיר שהורג ועוד הרבה לא ארסים

חוץ מזה שיש גם סוגים של נחשים באותו שם מרכזי נגיד צפע מסוג כזה או אחר וכו' אבל זה כמו לאמר אנגלי רוסי יהודי וכו'

הנחשים הארסים שבארץ שלנו ממש יפים לדעתי שפיפון הנגב עכנים למינהם מקורננים ועוד פשוט יפים

שלא יעבדו עליכם נחש שחור כן ארסי 2 מיתוך 3 הם ארסים מה שכן אם אתם רואים נחש שחור 2 מטר ויותר אז הוא לא ארסי והנשיכה שלו ממש לא נעימה

אחד מהארסים השחורים הוא שרף עין גדי שהוא פי 2 יותר קטלני בעוצמת הארס מצפע

תנו מיספר כמה אנקונדות יש בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבין הרעלים החזקים יותר שנוצרים על ידי אורנזימים כלשהם יש את ה-Botulinum Toxin, מיוצר על ידי בקטריה הנקראת Clostridium botulinum טיפה אחת של החומר המזוקק גורמת לשיתוק מוחלט, המוות מתרחש כתוצאה משיתוק של השרירים המפעילים את מערכת הנשימה, אבל לוקח לזה יחסית הרבה זמן להרוג ויש טיפול נגד אפקטיבי ככה שזה לא עד כדי כך מסוכן, אחוז התמותה הוא רק 15.5% למרות שמרבית האנשים שסובלים מהרעלה של זה לא מקבלים את החומר ברמה מזוקקת.

טכנית בלי טיפול כפית תה אחת של החומר המזוקק מספיקה כדי להרוג את כל האוכלוסיה האנושית בעולם, זה נתון חביב בלי קשר לכלום.

נכון מאד! ואת הטוקסין הזה מייצר אותו חיידק הטטנוס.

ויטניר

תלוי איך את מגדירה מה יש בארץ

יש בארץ קוברות גם אבל אצל מגדלים יש עשרות ואפילו מאות ארסים

תכלס בארץ יש 9 מסוכנים בימיוחד (יחסית לשאר) 9 או משהו כזה ארסי אבל לא הורג אולי נדיר שהורג ועוד הרבה לא ארסים

חוץ מזה שיש גם סוגים של נחשים באותו שם מרכזי נגיד צפע מסוג כזה או אחר וכו' אבל זה כמו לאמר אנגלי רוסי יהודי וכו'

הנחשים הארסים שבארץ שלנו ממש יפים לדעתי שפיפון הנגב עכנים למינהם מקורננים ועוד פשוט יפים

שלא יעבדו עליכם נחש שחור כן ארסי 2 מיתוך 3 הם ארסים מה שכן אם אתם רואים נחש שחור 2 מטר ויותר אז הוא לא ארסי והנשיכה שלו ממש לא נעימה

אחד מהארסים השחורים הוא שרף עין גדי שהוא פי 2 יותר קטלני בעוצמת הארס מצפע

תנו מיספר כמה אנקונדות יש בארץ ?

כוונתי היתה לנחשים שיש בטבע הישראלי, שכאן מקורם. אני לא מחשיבה את הנחשים הנמצאים בשבי אצל מגדלים כי זאת אינה הסביבה הטבעית שלהם ושחרורם עשוי להביא לאסון אקולוגי לא קטן, ממש כמו הבאת הצבים הטורפים מארה"ב ששוחררו בשיא התמימות וחיסלו חלק ניכר מהדגה בנחלים. אני מבטיחה לך שאם תלך ברחוב אתה לא תפגוש באיזו קוברה שאידיוט אחד שחרר. אנשים אשר מגדלים נחשים בד"כ אחראים יותר מהמטומטמים ששוטפים דגי זהב באסלה, משקיעים בחיות שלהם יותר ציוד וכסף ולא מוותרים עליהם בכזאת קלות אז אין מה לדאוג.

כצה אנקונדות? כשמדובר בנחש כל כך גדול שזקוק לסביבה מאד לחה, המון מים, אני לא חושבת שיהיה אותו להרבה אנשים פרטיים, אם בכלל. אולי לאיזה גן זואולוגי.

וכן, יש נחשים שחורים ארסיים. מה זה הפתן השחור נראה לכם? לא, לא הסדרה של מר בין The Blackadder

9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בכלל אנקונדה בארץ? (ובלי ניחושים).

ראיתי תוכנית בנשיונל ג'יאוגרפיק שבה תפסו אנקונדה באורך של כמעט 8 מטר (!!!). יש מצב שזה היה יותר, לא זוכר.

לא הייתי רוצה להתקל בדבר הזה. אם הדבר הזה יכול לאכול תנין, אני בטוח שלא יהיה לו בעיה להרוג ולאכול אדם ממוצע.

אה, זה מפחיד, ממש כמו הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכל לאמר לכם שבארץ יש אפילו כמה מאת של אנקונדות לא בעיה להשיג אחד

ולא רק אנקונדות אלה גם פיתונים מרושתים שזה נחש הרבה יותר ארוך מאנקונדה

פיתון בורמזי זה שטויות אני לא מיתפלא אם יש אפילו יותר מאלף כאלה בארץ (יחסית לאנקונדה ומרושת)

אנקונדה זה סיפור לא קטן אבל לא צריך להגזים סה"כ צריך גינה גדולה וסגורה חימום מיוחד כלי מים וזהו וכמה שטרות על שוקים של חזיר או כמה ערנבות או תרנגולות יש המון אפשרויות לא בעיה

זה בכלליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ I call bullshit

אם אני זוכר נכון מצאו פיתון בארץ שהצליח לברוח מי פינת חיי

אבל הוא היה במצב גופני ירוד

גם לאנקונדות וגם לפיתונים אין סביבת מחייה טובה בארץ

ככה שהם פולש גרוע

אותו פיתון, "אישתו" הטילה אתמול 50 ביצים - כתוב על זה ב-YNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...