הפצות "מתקדמות" - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפצות "מתקדמות"

Konst1988

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בדיוק מה שאני יעשה..

אני מתכנן לנסות לקמפל את אמרוק מ SVN.

דבר ראשון התהליך של קבלת ה SOURCE הוא איטי להחריד, אני חייב לציין.. זה נורמלי? אין לי בעיות באינטרנט..

דבר שני, לא ברור לי הקטע של הגרסאות במקרים האלה. איך אני אדע לאחר זמן מה שיצאה גרסא חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני יעשה..

דבר ראשון התהליך של קבלת ה SOURCE הוא איטי להחריד, אני חייב לציין.. זה נורמלי? אין לי בעיות באינטרנט..

דבר שני, לא ברור לי הקטע של הגרסאות במקרים האלה. איך אני אדע לאחר זמן מה שיצאה גרסא חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי..זה כבר נהיה יותר מוזר..

לא אמרת שארצ' כל הזמן נמצא בגרסא החדשה ביותר של CVS/SVN, רק שאנשים מקמפלים את זה עבורך?

או שזה רק כשמוציאים גרסאות סופיות ולא BETA למיניהם.

יש ב AUR CVS\SVN
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שיש ב AUR, עוד על AUR תוכל לקרוא בוויקי של ARCH

מעבר לזה שARCH היא הפצה חכמה וקהילתית אז יש הרבה כלים שמעדכנים מ AUR אוטומתית ו\או מחבילות שבנית לבד אז אם רוצים לדאוג לעידכון יום-יומי של התוכנות מ CVS\SVN אפשר לערוך את החבילה ופשוט להוריד את התאריך וככה כל עידכון הוא גם אוטו' יעדכן את החבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל חבילת קוד מקור מגיע היום גם קובץ readme

במקרה של שגיאה פשוט מחפשים בגוגל ואז שואלים פה

למרות שאתה כמעט ולא תצטרך לקמפל חבילות לבד בארצ', מה שאני במאגרים בדרך כלל יש בAUR...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני יעשה..

לפני שתתחיל עם SVN הייתי רוצה ליעץ לך לבנות stable release אחד מקוד מקור כדי שתראה שיש לך את כל מה שאתה צריך ושאתה מצליח לבנות את הכל כמו שצריך.

אין גרסאות בSVN (בעצם יש אבל לא צריך את SVN בשביל זה) אתה חי "על הקצה" וצריך להיות מוכן לבאגים ולנסיגות אחורה. אם אתה רציני כדאי שתצטרף לקבוצות הדיון של המפתחים.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..תודה על התגובות..

אני חושב שאני ישאיר את הכל כמו שהוא..ויקמפל רק אם תצא גרסא סופית חדשה.

בקשר להפצה הקהילתית, אתה לא חושב שיכולה להיות פה בעיית אבטחה? כלומר אתה מתקין דברים ש GOD KNOWS WHO קימפל אותם, ולך תדע אם הוא לא עשה משהו ל SOURCE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...